Sizi en çok sinirlendiren sözler.......

İsimli konu WH 'Gereksiz Mesajlar' kategorisinde, sebad40 üyesi tarafından 23 Mayıs 2009 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Sizi en çok sinirlendiren sözler........ Günlük hayatta biçok kişiyle irtibat halindeyiz...Öyle kişiler vardır ve öyle olmadık kelimeler kullanırlar ki çileden çıkarsınız.Bu bazen arkadaşımız,... sizi en çok geren konular işte sizi en baba sözler... ...

1. Günlük hayatta biçok kişiyle irtibat halindeyiz...Öyle kişiler vardır ve öyle olmadık kelimeler kullanırlar ki çileden çıkarsınız.Bu bazen arkadaşımız, komşumuz hatta kardeşimiz bile olabiliyor.Bu forumda da öyle numuneler var...

Buyrun siz de sinir olduğunuz kelimeleri burda paylaşın.Olur ya mesaj yerini bulur...
    23 Mayıs 2009
  2. Sizi en çok sinirlendiren sözler....... Cevapları

3. MeseLa benim bir arkadaşımın " kesin geLirim " diyipte geLmediği bir sürü zamana çok sinirLeniyorum çiLeden çıkıyorum...Kıza kesin haber wer geLsende geLmesen de diyorum günde en az 15 mesaj 30 çağrı atıyorum Ses yok sonra okuLda soruyorum neden cewap yazmadın diyor ki bana bir şey geLmedi ki....ÇağrıLarımda gitmemiştir eminim awea başkasına yönLendirmiştir heLe mesajLar hiç gitmemiştir 1 ide değiL 15 tanesi birden gitmemiştir eminim..
    NormaLde kızın eLinden teLefon da düşmez..Ya Madem sözünü tutamayacaksın e kızım ne diye söz weriyorsun yanLış mıyım..???

ayyh sinirLendim gene :D
    23 Mayıs 2009
  4. Çok haklısın bence zaten bu kız milletine şeytan bile akıl erdirememiş ki...
    Ama fazla sinirlenme cildin bozulmasın.
    Ha bu arada aynı taktiği sen de uygula bi gün, sende onu ek...:D:D:D
    23 Mayıs 2009
  5. biz azerilerde bi kelime var `az` ve ya `ay qız` biri beni böyle çağırdığı zaman sinir oluyorum.hepsinin cevabını veriyorum ama bazan babam da bu kelemeleri kullanıyor.işte o zaman sinirden deliriyorum.
    23 Mayıs 2009
  6. bende de şey var mesela..
    biri ben bişey yaparken bi şarkı söylerken bişey anlatırken böler araya girer ya, git yapış boğazına yaa... [kizgin] hele şarkı sölerken bırak kim sölüyosa o sölesin diyenlere acayip gıcık oluyorum.. daha iyisi varsa sen söle yaa..
    bak cidden ben de kızdım şimdi.. :)
    benim değerimi anlayan anlıyo da işte, herkes de bir değil...
    24 Mayıs 2009
  7. üstüme gelmeyindediğim zaman iyice üsteliyolar ya uyuz oluyorum
    az bi sus,cvp verme.ya da niye sinirlisin diyip durdukları zaman
    üff....bak tepem attı
    25 Mayıs 2009
  8. Sanki ağzında civata ve vidalardan oluşan bi lokma varmış gibi tarif edilemeyecek derecede gürültü ile birşeyler yiyenlere uyuz oluyorum [kizgin]
    25 Mayıs 2009
  9. aynen....[sigara]
    25 Mayıs 2009
  10. "Salak" kelimesini kullananlara uyuz oluyorum...Başkasına salak diyeceğine önce aynaya baksana sen...
    25 Mayıs 2009
  11. Arkadaşlar merhaba...Son bikaçgündür yoğundum fazla giremedim...Yorum yapan herkese tekrar teşekkür edeyim dedim.Hem konularım güncel kalsın di mi...?
    6 Haziran 2009
  12. keşke
    üfffff
    6 Haziran 2009
  13. en sinrilendiğim kelime "kızım" ve"güzelim"
    nefret ediyorum bu laflardan[kizgin]
    6 Haziran 2009
  14. hallederiz:D nedenSe bu kelimeden Sinir oLuyorum..:D
    7 Haziran 2009
  15. okula gitmeyince biri nie okula gelmedin dio ya:D sinir oluom ona neysee[kahretsin][kahretsin]
    7 Haziran 2009
  16. Sizde dikkat ettiniz mi bilmem.
    Şimdi biçok radyo kanalında spiker arkadaşlar diyor ki:
    -Telefonunuzun mesaj yaz kısmına adınızı soyadınızı ve mesajınızı yazın .....'a gönderin.
    Ya arkadaş o spiker karşında olacak da soracaksın...Telefonda mesaj yazılacak başka yer varmı ki varsa bile o yazılan yerden yollanıyormu ki...Sanki millet tutup mesajını telefonunun rehber kısmına yazacak.Kısaca ad soyad ve mesajınızı şu numaraya yollayın dese kimse anlamayacak mı...???Onlar mı çok akıllı yoksa dinleyiciyi mi salak zannediyorlar...Sinir olmak bi yanadeli oluyorum...[kahretsin][kahretsin][kahretsin]
    Üfff çok sinirlendim gene ya...?
    7 Haziran 2009
  17. hı hı , ölmüş mü ?, kalmadı mı ?,yok demek ki,, ses gelmiyor gitmiş olabilir mi?.... :D
    7 Haziran 2009
  18. hastamısın kelimesine sinir oluyorum
    7 Haziran 2009
  19. "Sen rahat ol" gıcık olurum...Sana mı soracaz...Sen rahat ol dedin ya artık çok rahatım...
    17 Haziran 2009
  20. bende birisi ağlarken noldu nie ağlıosun die soranlra sinir oluorum sanki anlatsam çare bulcaksın çare buluncak bişe olsa zaten ağlamam dimi sırf kendi meraklarını gidermek için soruolar çok sinir oluorm bırak rahat rahat ağlıyım yaa meraklı şey [kizgin]
    18 Haziran 2009
  21. Hiç bir şeye kızmam...
    18 Haziran 2009
soru sor

Sizi en çok sinirlendiren sözler.......

Alakalı Aramalar:

1. insanı sinirlendiren sözler