Sizce en iyi Kopya Nasıl Cekilir ?

İsimli konu WH 'Komik Şeyler' kategorisinde, SheyTaN üyesi tarafından 26 Ocak 2006 tarihinde yazılmıştır.

1. Bence en iyi kopya sıeranın altına kitap koymak
    20 Mart 2009
  2. şöyle güzel ,bembeyaz büyük bir silgi alın,silginin üstüne yazın arkadaşınıza verin,sonrada bişeler silcekmiş gibi geri alın,hoca hiç bişe anlamaz.işiniz bitince silgideki yzıyı silin,diğer soruyu yazın,yine arkadaşınıza verin :D:D
    20 Mart 2009
  3. walla ben daa 8. sınıftayım hep arkadaşlarla çekerdik yani etraftan heryerden toplardım ama saolun bissürü taktik örendim:D:D:D:D
    20 Mart 2009
  4. biz arkadaşın sırtına kağıdı yapıştırıyoduk hoca oturunca kalemle dürtüyoduk o öne eğiliyodu biz d çekiyouk
    bide aöf sınavlarında başka birinin (kardeşimin)nüfus cüzdanına kopyayı yapıştırydm kimlik kontrolünden sonra çıkarıp çekerdm
    bi de kağıda yazıyodum kitapçığın altına koyup çekiyodum
    bide uç kutusunun arkasına bantlıyoduk
    bacağımıza yazardık
    eteğin uç kısmına yapıştırırdık
    20 Mart 2009
  5. yazılıdan bi gün önceden defterin yada kitabın aynısını küçük kagıtlara yazarım en az 20 25 tane olur bu kagıtlar daha bitmedi tabe bunlar zor olanı bşde okulda sıralara yazar yanımı önümü arkamı sağlama alır öle sınava girerim :D
    20 Mart 2009
  6. dayı kopyayı cekmeyi bilecen yha eger taktik isterseniz msn hotmaile bi mesaj atın ama msn eklemyin acmam sadece hotmailden yanıtlayabilirim süper taktikler 20 tane süper kopya taktiği
    MSN:hakan_darcin @ hotmail. com
    7 Nisan 2009
  7. öğrendiğim iyi oldu sağol kardeş...:D
    7 Nisan 2009
  8. Beyler ben okul birincisiyim hiçde kopya kullanmadım biraz vakit ayırıp konu tekrarı yapsanız iyi bir not gelir ayrıca dincinin söylediği gibi:kopya kul hakkıdır.
    10 Nisan 2009
  9. bak şu milli eğtm ders kitapları varya onların kapağının yüzünü soyunuz bi güzel ama kopartmayın tamamen sonra kopyanızı kapağa döşeyiniz kabuğuda üsdüne kapatın kitabı ters çewirin yanınızda yazılı esnasında farklı dersten bir ktap durmasında sakınca yoktr sanırm :D
    10 Nisan 2009
  10. Süper taktik ha:D
    11 Nisan 2009
  11. Ya ben çekmezdim çektirirdim bak test se 1 parmak A 2 parmak B 3parmak C diye yapcan öls hoca arkasını döndümü baya kopya çekiliyo
    11 Nisan 2009
  12. lan kopyayı napcaz ki en isi kendi başarımızla kazanmak [kizgin]
    14 Nisan 2009
  13. sizde yine arka sıralara yolluyo bızım okulda kopya ceken sınıf deiştiriyo buda bızım ısımıze gelıyo:D
    14 Nisan 2009
  14. Arkadaşlar belki inanmıcaksınız amma ben sinavlara hep kitabla gitdim ve kitabi sinav odasina salib yanıma koydum...öyretmenlerin yanina geldim, bileti cektim...numarayi söyledim ve yerime gecip soruyu düşündüm ...baktim ki, bir soruyu bilmiyorum düşündüm, yok yine aklima gelmediyse açdim kitabi baktim ve yine kitabi yerine koyup gidip sorulari cevapladi...Amma inanmicaksiniz amma bu gune kadar hic kimse bana kizim napiyosun demedi ..Okulu da bitirdim, Umiversiteyide hele üstelik Universiteden kirmizi diploma aldim ....Yani aslina kalirsa sorulari kendim de oyrendim amma gerektiyinde kitaba baktim ...Sukurler olsun tutan olmadi ...
    Simdi niye diye sorursaniz : Düşünüyorum ki, ben çalışkan olduğum için oyretmenler sinav vakti elimde ne var diye bana fikir vermediler ki, ben de onca sey yapa bildim ...
    :D
    15 Nisan 2009
  15. kjjjklkjlkjlkjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjk
    22 Nisan 2009
  16. çok güzl çok komik ama belki olur + rep
    22 Nisan 2009
  17. Paylaşım için teşekkürler
    22 Nisan 2009
  18. saol paylasım ıcın XD
    17 Eylül 2009
  19. :muahaha::bravo::bravo::bravo::bravo:
    3 Kasım 2009