Sizce en iyi Kopya Nasıl Cekilir ?

İsimli konu WH 'Komik Şeyler' kategorisinde, SheyTaN üyesi tarafından 26 Ocak 2006 tarihinde yazılmıştır.

1. ha bişi daa var bunuqenelde pencere kenarında oturanlar yapıoo:D bı kağıda kopyayı yasıolar duvara bantla yapıştırıolar perdeyıde sutune çekıloar hoja rakasını dondumu baqıolr :D bantım bıttı onların yusnden:D
    (flood için ozur)
    28 Kasım 2008
  2. wala lise 1 im kopyayı sadece maksat hocaları kandırmak olsun diye çekiodum ama 8 deydi oda full çekerdim sayısal dersler hariç çektiklerimde watandaşlık müzik fln :D :D çok gzl anılardı yaa
    28 Kasım 2008
  3. vaLLA ben bi kızım.eteim piLEli*:D pilelerin arasına yerleştiriorm.hoca gidince çıkarıp bakıyorum:hehehe:
    28 Kasım 2008
  4. hehehh birass kötüü olucek ama :)Ç)bndee eteğe yapıştırırdmm:D:D
    28 Kasım 2008
  5. ben arkadaşları sorup yapıos birbirimize kopya veririz hocada çakmaz yinede saolun bi sürü kopya yöntemi vrmış bunları uygulamak lzm thanx:hehehe::yuppi::D:hehehe:
    28 Kasım 2008
  6. bnce en iyi kopya yönt. bi kağıda yazıp biyerine sokusturmak en çok kullandığım taktiktir benim ama okurken dikkatli olacan
    29 Kasım 2008
  7. biraz kışpş aylarında kullanılabilcek bi yöntemm var ama olsun peçetenin içine yazıodum ve hoca arkasını dönünce bakıodum hoca bana bakarsada burnumu siliyormuş gibi yapıyodum heralde peçeteyide açtırtçak deil (iğrenç bi durum olur ) :D
    30 Kasım 2008
  8. en iyi kopya cekme yöntemii derslerine cok calisip herseyi aklina yerlestirmek ve iste ordan kopya cekmek gerisi insanin kendini kandirmasidir
    30 Kasım 2008
  9. Kopya mi oda ne dİyen bİrİsİ

var__mi____bİldİĞİn__??????
    30 Kasım 2008
  10. benim çektigim en iyi kopya kagıda yazıp kolumun içine sokmak çok güzel çekiliyo en azından ben bu konuda çok iyiyim
    2 Aralık 2008
  11. ip makaraları var ya onun enine göre kağıtları kesip uç uca ekliceksin sonra makaraya saracaksın tabi önce ucunu makaraya yapıştır çıkar sonra makaranın içinden de bi geçir boynuna as kağıdın ucundan çek bak sonra bırak kendi gidio zaten işte kopyanın hası
    2 Aralık 2008
  12. ip makaraları var ya onun enine göre kağıtları kesip uç uca ekliceksin sonra makaraya saracaksın tabi önce ucunu makaraya yapıştır çıkar yoksa makaranın içinden de bi ip geçir boynuna as kağıdın ucundan çek bak sonra bırak kendi gidio zaten işte kopyanın hası
    2 Aralık 2008
  13. millete sölüom ama çektiğim yok herkes benden kopya çekio sonra hoca bana kızıo benim kağıdımdan kopya çekiolar die
    2 Aralık 2008
  14. en guzel kopya onundekı ıle kagıt ları degısmektır. bız hep oyle yapardık:muha:
    2 Aralık 2008
  15. bence ya eline yazarak yada sıra masaya yazarak en iyi kopya çekilir arkadaşlara bakarakta:bravo::yuppi:
    4 Aralık 2008
  16. zuaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    4 Aralık 2008
  17. Ben kopya cekmem, calısırda kazanırım ama cekceksem arkadasla anlasırım:D
    6 Aralık 2008
  18. emegine saglık
    6 Aralık 2008
  19. Kod:

kopya da deneme sınavını anlatıyım arkadaşlar biz dershanede kopya çekerken ben gözetmeni oyalarken akaş optikleri değiştirir di 70-80 net yapardık tavsiye ederim deneme sınavlarında    normal yazılıdada sğdan soldan toplama yazılıyı yapıyorum delil kalmıyo biri hocaya soru sorarken bakıyorduk.

11 Ocak 2009
  20. ben uçkutusna yazıyom uç alır gibi yapıom ama kopya okuom walla süper oluyo acayip aksiyon ve macera yaşıyom
    12 Ocak 2009
soru sor

Sizce en iyi Kopya Nasıl Cekilir ?