Şimdiye kadar yaptıgın en buyuk cılgınlık ne?

İsimli konu WH 'Gereksiz Mesajlar' kategorisinde, CékiRdéK üyesi tarafından 15 Mayıs 2008 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Şimdiye kadar yaptıgın en buyuk cılgınlık ne?. HerKEsin yaptıqı cılgınlıklar vardır hadi aNLataLım[IMG] Benim HersEim cıLgınLık yaSSam rOman OLur[IMG] sİz ANLatın[IMG] şimdiye kadar tasarlanmış en kötü futbol takımı formaları Şimdiye kadar duyduğunuz en komik espri ne? ...

1. HerKEsin yaptıqı cılgınlıklar vardır hadi aNLataLım[​IMG]

Benim HersEim cıLgınLık yaSSam rOman OLur[​IMG]
    sİz ANLatın[​IMG]
    15 Mayıs 2008
  2. Şimdiye kadar yaptıgın en buyuk cılgınlık ne? Cevapları

3. bi keresinde 2 elim salık bi mahalleyi öyle 5 defa dolaşmıstım bisikletle ve düşmedim :hehehe:
    15 Mayıs 2008
  4. bende wc ıle kantın yazısıını deıstırdıydıımm.. [​IMG]
    sonrası maluum
    15 Mayıs 2008
  5. babamın arabasını kacırıp tarlaya uctum :D
    15 Mayıs 2008
  6. bikeresinde f5 maçı öncesinde baya kalabalık bi fener taraftarının gs formamla aralarından geçmek zoorunda kalmıştım.... çok dehşettim yaa
    15 Mayıs 2008
  7. Hangİ Bİrİnİ Yaziyim Bİ Keresİnde Annem Ve Babam Benİ Babannemle Birakip 2 GÜn Tatİle Gİttİ Ben De AkŞama Kadar Bİlgİİsayar Oynadim...
    16 Mayıs 2008
  8. serVisten askerLere eL saLLayıp öpüCüq atıoduq :deli: sonra serVise şikayet etmşLerdie annmLerde öğreninCee :D
    12 Temmuz 2008
  9. ben oks'ye hazırlanıyordm..ozamanlar çok sıkıydı sınava az kalmıştı..bende sevgilimle kaçıp kızılaya gitmiştm..aslında bnm 5.30 en geç 6da ewde olmam gerekiyorken eve ancak 8de yetişebildim..annem aradı aradı açmadım snrada eve gelince annem bni kıyıladı:D:D:D
    12 Temmuz 2008
  10. en normal deseydin belki çıkardı :hehehe:
    12 Temmuz 2008
  11. puhahah bizmde maçımız vrdı bnde otobüsün içinden arabadakilere el sallıodum:D
    12 Temmuz 2008
  12. annemden 10 TL çalıp kuzenimle sakız aldık adam para üstü vermedi daha küçüktük ama annem ne yaptınız paray dedi bizde söledik ertesi gün herkez benle dalg geçti[kahretsin]:)
    23 Eylül 2009
  13. sirkteydim bi piton yılanını omzumda taşıyarak foto çekindim
    28 Aralık 2009
  14. Bugünün çılgınlığı: Mağaza Vahşeti... :hehehe:

bugün gezerken mağazalara girip,sahibinin ya da görevlinin üstüne yürüyüp geri dönüp mağazadan çıktık...:D en az 10 kere ...

hatta vaziyet ölee bir hal aldıki bi ara gökberk(arkadaşım) mağazada kendini kaybedip dans etmeye başladı... :D

kırıkları zor topladık... :hehehe:
    23 Ocak 2010
  15. Bir keresinde 10 kişi bei dövmeye gelmişti 7 sini dövdüm diğerleri kaçtı ama 1 2 yumruk yemedim deil:D
    23 Ocak 2010
soru sor

Şimdiye kadar yaptıgın en buyuk cılgınlık ne?