Şeytan İle Sapik Komİk

İsimli konu WH 'Komik Fıkralar' kategorisinde, erhan183 üyesi tarafından 17 Ağustos 2007 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Şeytan İle Sapik Komİk. Adamın biri dünyada bulunan tüm canlılarla ilişkiye girmiş. Ama bir gün tövbe etmiş. "Allahım bir daha hiçbir canlı ile ilişkiye girmeyeceğim" demiş. Adam... Sapik Doktor Şeytan ile oduncunun döğüşü ...

1. Adamın biri dünyada bulunan tüm canlılarla ilişkiye girmiş. Ama bir gün tövbe etmiş. "Allahım bir daha hiçbir canlı ile ilişkiye girmeyeceğim" demiş. Adam Bakmış şehirde kendisine hakim olamayacak bir dağa çıkmış ve kendisini bir mağaraya kapatmış. Adamın bu tövbesini şeytan duymuş ve adamı yoldan çıkartmak için işe koyulmuş. Adam mağarada otururken şeytan mağara girmiş ve çok güzel bir kadın kılığına girerek adamın karşısına çıkmış. Adama oradan göz kırparak
    "gelsene" demiş.
    Adam;
    "Olmaz gelmem, ben tövbe ettim" demiş.
    Şeytan bunun üzerine yavaş yavaş üzerindekileri çıkartmaya başlamış. Adamcağız bunu görünce dayanamamış ve şeytanla ilişkiye girmiş. İlişkiden sonra şeytan güzel kadın kılığından şeytan kılığına dönmüş ve adama bakarak;
    "nıhahaha nasıl bozdurdum ama tövbeni" demiş.
    Adam da şaytana bakmış ve bıyık altından gülmeye başlamış.
    Şeytan;
    "Neden gülüyorsun" diye sormuş
    Adam şeytana;
    "Ulan, şu dünyada bütün canlılarla ilişkiye girmiştim. İlişkiye girmediğim bir şeytan kalmıştı. Şimdi senide yaptım tamam oldu" demiş.
    17 Ağustos 2007
  2. Şeytan İle Sapik Komİk Cevapları

3. ii fena değilmiş :ok:
    17 Ağustos 2007
  4. SaĞol KardeŞ.İlerde Belkİ Erhan Serİsİ Dİye Gİdebİlİrİm
    17 Ağustos 2007
  5. yşk...:ok:
    20 Ağustos 2007
  6. uule kanqa çok gozel olmiş he sagol janem :D
    20 Ağustos 2007
  7. saolasın eline sağlık
    31 Ağustos 2007