Sevgiliyi Mutlu Edecek Sözler Sevgiliyi Mutlu Edecek şeyler

İsimli konu WH 'Yaşam' kategorisinde, Pro Yazar üyesi tarafından 23 Mayıs 2013 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Sevgiliyi Mutlu Edecek Sözler Sevgiliyi Mutlu Edecek şeyler. Bu yazıda Sevgiliyi Mutlu Edecek Sözler Sevgiliyi Mutlu Edecek şeyler hakkında özet bilgiler bulabilirsiniz. sevgiliyi mutlu edecek sözler ve sevgiliyi... Eski sevgiliyi hatırlatan şeyler . Kadınları Mutlu Eden Sözler ...

 1. Bu yazıda Sevgiliyi Mutlu Edecek Sözler Sevgiliyi Mutlu Edecek şeyler hakkında özet bilgiler bulabilirsiniz. sevgiliyi mutlu edecek sözler ve sevgiliyi mutlu edecek şeyler hakkında kısa özet bilgi olarak işinizi göreceğini düşünüyorum. Güzellik ve Bakım paylaşımlarımızın devamı gelecektir. Bir teşekkür yeter arkadaşlar. :)

  sevgilini mutlu edecek sözler küçük şeylerle mutlu olmak şiir küçük şeylerle ilgili sözler sevgılıyle mutlu olmak küçük şeylerle mutlu olmak kısa hikayeler

  [​IMG]

  Sevgili Küçük şeylerle Mutlu Olur  Sevgilinizi mutlu etmek istiyor ve büyük şeyler yapmanın peşine mi düştünüz ? Bun hiç gerek küçücük yapacağınız bir şey bile svegilizi mutlu etmeye değecektir. Peki bu konuda tüyolar almak istiyorsanız o halde buyurun yazımıza..
  Romantizm sizin için ne ifade ediyor? Kimilerinin romantik, kimilerinin ise klişe ve gereğinden fazla bulduğu birçok şey var. Siz eşinizin en çok nelerden hoşlandığını biliyor musunuz? En çok neden hoşlandığınızı biliyor musunuz? Size yapılmasından zevk aldığınız ancak eşinize saçma görünen ya da size abartı ve abes gelen oysa onun şiddetle istediği romantik davranışlar olabilir. Bunları eşinizle konuşun. Belki de onu pahalı bir saat almak yerine bir buket fulya ile mest edebilirsiniz.
  Küçük şeyleri sevenler için işte denemeye hazır birkaç fikir:
  İşten eve dönerken eşinize ya da sevgilinize gül alın.
  Centilmen olmak tarihe karışmak üzere. Dışarı çıktığınızda kolunuza girmesini teklif edin ve ona her yerde böyle eşlik edin.
  Onunla buluşmak üzere onu evinden almaya gittiğinizde ellerini tutup öpün ve ne kadar güzel göründüğünü söyleyin.
  Sevgiliniz televizyon seyrederken ya da uyurken parmaklarınızı saçlarında gezdirin, yüzüne, omuzlarını, ellerine ve kollarına sevgi dolu dokunun.
  Boynuna ve başına öpücükler kondurun.
  Eşiniz/sevgiliniz aletli jimnastik mi yapıyor? Ona ne kadar iyi göründüğünü söyleyin.
  Elele yürürken ona bakıp gülümseyin ve elini sevgiyle sıkın.

  Eşinizin/sevgilinizin gazetede en çok okuduğu sayfaya "seni seviyorum" notu yazın.
  Erkek arkadaşınıza ya da kocanıza iltifat edin. Kadınlar her zaman iltifat alırlar ancak erkeklere yeterince iltifat etmezler. Ona mükemmel bir baba, en iyi eş, dünyadaki en romantik erkek olduğunu söyleyin. Şunları şunları yaptığında sizi ne kadar etkilediğini anlatın.
  Eşiniz/sevgiliniz işten eve döndüğünde onu kendinize çekerek sarılın ve ona "Seni bugün çok özledim" deyin.
  Eve gelirken onun en sevdiği dondurmayı vb. alarak onu şaşırtın.
  Eşinizin/sevgilinizin güne sizin öpücüklerinizle uyanmasını sağlayın.
  23 Mayıs 2013
  #1
 2. Sevgiliyi Mutlu Edecek Sözler Sevgiliyi Mutlu Edecek şeyler Cevapları

soru sor

Sevgiliyi Mutlu Edecek Sözler Sevgiliyi Mutlu Edecek şeyler