Sevgiliye ayrılık mektubu...

İsimli konu WH 'Aşk & Sevgi' kategorisinde, breakerturk üyesi tarafından 29 Aralık 2007 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Sevgiliye ayrılık mektubu.... AYRILIK Bir tanem; Ayrılık da bir parçası mıdır aşkın? O zaman bedenler ayrılırken, bu emre asi kalbin haykırışları niye? Ayrılık sonu mudur aşkın? O... Ayrılık Mektubu Ayrılık Mektubu ...

1. AYRILIK
    Bir tanem;

Ayrılık da bir parçası mıdır aşkın? O zaman bedenler ayrılırken, bu emre asi kalbin haykırışları niye? Ayrılık sonu mudur aşkın? O zaman sonsa, daha çok bağlanmanın anlamı ne? Ayrılık mıdır aramıza giren? O zaman isyan etmenin anlamı ne? İmkansız olandır bitmeyen aşk! O zaman bu ayrılığı kabullenememenin sebebi ne?

Evet ayrılıyoruz, ama şunu bir de kalbim anlasa. Bedenim senden uzaklaştıkça, kalbim sana daha çok bağlanmasa. Sevgimin bitmesi gerekirken, o bir devin haykırışı gibi çoğalıp yankılanmasa olmaz mı birtanem?

İlk anımızı hatırlıyorum. Sevgini kazanabilmek için elimden geleni yapmıştım. Seni ilk gördüğümde bir bebek kadar mutlu ve huzurluydum. Oturduğumuz masada karşı tarafta sen, bu tarafta sevginin şaşkınlığı ile tir tir titreyen o küçük çocuk bendim. Seni lik öptüğümde duyduğum utanç kutsallaştırmıştı her öpücüğümüzü. Tenine dokunmak bile beni öldürmeye yetecek kadar heyecan vericiydi o gün. Gülücükler eksik olmuyordu yüzümden. Dünya yok olmuştu saki, sadece sen vardın. Sen her yerde... Şimdi benden uzaktasın. Aşk görevini yaptı ve zaman doldu birtanem. Ne çabuk geçti o iki senelik saniyeler. Değil tenine dokunmak, hayaline ulaşamıyorum artık. Çırpındıkca batıyorum adeta. Hayata küstüm çünkü beni senden, seni benden çaldı. Kalpsiz bir bedenle, amaçsız, çırılçıplak ortada bıraktı beni hayat.

Ayrılan sevda yolunu takip ederken, gül bahçelerinin kokuları, kelebeklerin rehberliği eşliğinde sonsuz sevgiyi bulma yolunda, mutlu bir şekilde yürümeni dilemeyi çok isterdim...
    29 Aralık 2007
  2. Sevgiliye ayrılık mektubu... Cevapları

3. crdgytfghjgyk bttfhgjjk gvgcn hmjö hmjnhbgvfc rty7ıu
    30 Mart 2009
  4. unut gitsin
    31 Mart 2009
  5. çok güzel payalşım tşkr
    25 Nisan 2009
  6. tşk ederim.. eline ve yüreğine saglik kardesim
    13 Mayıs 2009
  7. paylaşımın için tşk ederiM...
    13 Mayıs 2009
  8. PayLaşım için TşkLeRr..
    20 Mayıs 2009
  9. Güselmişş teşekkurlerrrrrr
    24 Haziran 2009
  10. ayrılığı hissetmek babambaşka bişe Allah kimseye yaşatmasın paylaşım için sağoll
    17 Temmuz 2009
  11. Teşekkürler...
    22 Temmuz 2009
  12. çok acı gerçektenn!!!
    22 Temmuz 2009
  13. paylaştıgın için saoll
    28 Temmuz 2009
  14. Paylaşım için teşekkürler
    6 Ağustos 2009
  15. Asıl olanı yapmak zor senden sonra yaşamak. hep bi uçurumun kenarında buluyorum kendimi anşılması bile zor tatlı bir rüyanın hep sonundayım dipteyim işte renklerim kaybolmuş bir tek siyaha kalmışım nedeni olmayan satırlarla başlıyorum hiç bitmiyor hep bi ritimle devam eden bi yaşam aslında mutlu olacağınıda bilmediğin bir mutluluğa atıyorsun sebebi yok yaşadıklarımızın anı değil saniyesi bile ağlatıyor sebeb soru mu hep sen hep böylede devam edio ben artık sonbaharlarımı yaşıyorum tek tek dökülüyo yapraklarım yaşlanıyorum galiba içimdeki çocuksu duygu çok yaşlandı acaba bu yaşadıklarımız ömrümüzü ne kadar etkiliyo anlayabilirmiyim ki aslında çözülmesi gereken çok soru var ama hep bir yerlerde takılıorum çünkü ceavplar sende saklı

ben hep bekliyorum umudlarım beni öldürünceye denk...
    28 Ağustos 2010
  16. yerinde olsaydım hiç bir zaman onu bırakmazdım küçük birseyy anlatımmm belki bu kararını degiştirimm herseyüç sene önce baslamıstı çok sewiyordum canımı vericek kadar o geceleri uyurken ben cmın basında dua ederdimm onunla olabilmek için ve onunla olduk hersey çok guzeldi mutluyduk oda benim ona karsı duydugumm sewgiyi duyuyordu buna emindimm aradan iki sene geçti ve saçma bir nedenden ayrıldık 8 ay sonra barıstık ve herseye yeniden bsladık ama çok surmedi busefer bizi bir baskasaı degil olum ayrdı herzaman gittigimiz yere çagırmıstı küçük bir kulube gittim onu bekliyordumm onu çok kötü bir sekilde gördum birileri onu dövmstu elimden geleni yaptım ama iç kanamada oldu olmeden önce seni bir daha bırakmıcam demisti ama olmadı bıraktı gitti hayatımda bitti tabi ondan bırakma derimmmmmmm bazen çok saçma nedenler olabiliyor sımdi söyle senmi sanslısın benmi seninmi canın yanar benimmi keske ölmeseydi ama benle olmasaydı bunu dusun derimmmm
    10 Eylül 2010
  17. Eskimiş Masanın Üzerinde Kırık Bir Bardak
    Ve Bir Küllük, Yarım İçilip Söndürülmüş Bir Adet Sigara İzmariti.
    Duvarda Asılı Siyah Beyaz Bir Resim Ve Üzerinden Hüznün Kalkmadığı Bir Öykü..
    Karelerden Biri Eksik.

Zaten Hüznün Nedeni Eksik Olan O Kare
    Yani Sen…
    Gelip Yarım Kalan Sigaranı İç Desem..
    Ve Duvardaki Resme Renk Ol Dersem Gelirmisin…
    Ve Bu Hüzne Son Verirmisin..
    Kadehler Sensiz Hiç Kalkmadı Bu Evde
    Sigaran, Kadehin Ve Ben Bekliyoruz Seni…
    Ne Zaman Gelir…
    Serdar YILDIRIM
    Not: Sen Gelmeyecek Olsanda Ben Hep Bekleyeceğim..
    15 Şubat 2011
  18. Superdi tam benlik bi mektup icim parçalandı
    2 Ağustos 2011
  19. harika ama aşk herseyi yaptırıyor
    20 Şubat 2012
  20. güzel ama çokta kısa mektüp 8veya6 satırdan oluşur ama yinede güzel bence ama :)
    21 Nisan 2012
  21. *güzelmiş*
    31 Ağustos 2012
soru sor

Sevgiliye ayrılık mektubu...