Ses Çalışmıyor :( Lütfen Yardım

İsimli konu WH 'İşletim Sistemleri' kategorisinde, Therminathor üyesi tarafından 1 Ağustos 2009 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Ses Çalışmıyor :( Lütfen Yardım. Arkadaşlar Lütfen yardım. Bilgisayarım Hiçbir sesi çalamıyor. Sistem geri yükledim yüklenmiyor. Bir çok şey denedim ama halâ ses yok. Lütfen yardım edin.... yardım!floopy sürücüm çalışmıyor acil yardım lütfen ses kartımı nasıl yükleyebilirim ...

1. Arkadaşlar Lütfen yardım.
    Bilgisayarım Hiçbir sesi çalamıyor. Sistem geri yükledim yüklenmiyor. Bir çok şey denedim ama halâ ses yok. Lütfen yardım edin.
    :uzgun::uzgun::uzgun::uzgun:
    1 Ağustos 2009
  2. Ses Çalışmıyor :( Lütfen Yardım Cevapları

3. Arkadasım bosuna yapmıssın arkadan fıslerıne bhaq qorew cubuqunda kı ses ayarlarına bhaq hoporlerı baska pc ye tak calısıor um dye dene yada ses kartı yanmıs olabılır :aklıma bunlar qelıo bılqısayar tamrcısıne qotr
    1 Ağustos 2009
  4. Sorunda Bu işte Ses Kartında problem yok. Hoperlörlerde problem yok. Görev çubuğunda ses mixer falan hiç biri yok. Ses efekti ve ses aygıtlarında ses aygıtı yok diyor. Donanım ekleden ekleyince bu aygıt zaten çalışıyor diyor. Bilgisayar kafayı yedi galiba. Bir kaç tahtası eksik. Düne kadar her şey yerli yerindeydi.
    2 Ağustos 2009
  5. cd sini tekrar yükle ve denetim masasındakı ses den hapolyörü sec banada olmustu
    hiç bi ses çıkmıyodu.
    28 Ağustos 2009
  6. realtek hd audio yu yenidn yüklemeyi dene bnce
    5 Eylül 2009
  7. ses suruculerını kaldır ve yenıden guncel olanlarını yukle
    7 Eylül 2009
  8. Ses driverı yüklümü
    7 Eylül 2009
  9. arkadaşım öyle olmaz bilgisayarım özellikler diyeceksin aygıt yöneticisine gireceksin sistem aygıtlarından microsoft uaa high definition audio yu devre dışı bırakıp sileceksin sonra realtek ses kartını kurcaksın bnde de oldu böyle düzeliyor beni dinle
    13 Eylül 2009
  10. Driver'ını güncelle...
    13 Eylül 2009
  11. ses sürücülerini kaldır ve tekrar yukle
    13 Eylül 2009
  12. format attıysan driver güncelle olmadı sil tekrar yükle yani silme OnaR..
    14 Eylül 2009
  13. saol paylasim icin :)
    16 Eylül 2009
  14. arkadaşlar ben hiç birşey anlamadım lütfenn resimli anlatım yaparmısınız acill :agla:
    10 Mart 2011
  15. Kardeşim aynı sorun bedede var ama benmki değişik sağ altköşde ses simgesi yok ses efekleri ve ses aygıtı özelliklide donmuş ses açamıyorumda düşüremiyorumda realteak yok kurulmuyoda ses gemiyo realteak olmadığı için mikrafonla seste gitmiyo ralteak için kaydetme aygıtı yok diyo nasıl yaparım gösterirmisiniz http://www.google.com.tr/imgres?q=s...tbnw=111&start=16&ndsp=20&ved=1t:429,r:7,s:16 Şuna Bakabilirsiniz aynısı Hem SEs gELmiy HEmde Realteak ım yok Kayboldu
    7 Ağustos 2012
soru sor

Ses Çalışmıyor :( Lütfen Yardım

Alakalı Aramalar:

1. ses efektleri açılmıyor

,
  2. ses efekti açılmıyor