Şeker HastaliĞina Kesİn ÇÖzÜm Bulundu

İsimli konu WH 'Sağlık' kategorisinde, hakan85 üyesi tarafından 23 Eylül 2007 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Şeker HastaliĞina Kesİn ÇÖzÜm Bulundu. Arkdaşlar şeker hastalığını bitiren mucizevi bitkisel karışım için tıklayın. _______________________________________________________ ALLAH (C.C) İZNİ İLE... Aşk Büyüsü Kesin Çözüm ...

1. [h=1]Arkdaşlar şeker hastalığını bitiren mucizevi bitkisel karışım için tıklayın.[/h]

ALLAH (C.C) İZNİ İLE ŞEKER HASTALIĞINA KESİN ÇÖZÜM BULUNDU.

YOĞUN ARAŞTIRMALAR VE ELVERİŞLİ DENEYLERDEN SONRA PEK ÇOK YAŞLI KADIN ERKEĞİN YAKALANDIĞI ŞEKER HASTALIĞINA YÜCE ALLAH(C.C)NUN YARDIMI İLE İLAÇ BULUNDU
    ANILAN İLACIN NİTELİĞİ VE MİKTARI AŞAĞIDA AÇIKLANMIŞTIR

1. 100gr BUĞDAY
    2. 100gr ARPA
    3. 100gr ÇÖREK OTU
    4. 100gr ACI ÇAM SAKIZI

KULLANMA ŞEKİ :

YUKARDAKİ MİKTARLAR HARMAN YAPILIP ÜZERİNE 2 LİTRE SU İLAVE EDİLEREK ATEŞTE 10 DAKİKA KAYNATILDIKTAN SONRA İNCE SÜZGEÇLE BİR CAM SÜRAHİYE KONULACAK VE HASTA 40 GÜN SÜRE İLE SABAH AÇ KARNINA 1 FİNCAN İÇECEKTİR .40 GÜN TAMAMLANDIKTAN SONRA GÜN AŞIRI 3 GÜN DAHA İÇMEYE DEVAM ETTİKTEN SONRA TEDAVİ SÜRESİ TAMAMLANMIŞ OLACAKTIR
    BU İŞLEMLERDEN SONRA DAHA ÖNCE YEMESİ YASAK OLAN HERŞEYİ ALLAH (CC) NUN İZNİYLE ÇEKİNMEDEN YİYEBİLECEKTİR ÇÜNKÜ HASTALIK TAMAMEN GEÇMİŞ OLACAKTIR

NOT: ÇAM SAKIZI DIŞINDA KALANLARIN KAYNETILAMADAN ÖNVE KIRILARAK VEYA EZİLEREK KAYNATILMASI DAHA YARARLI OLACAĞINI LÜTEFEN UNUTMAYALIM
    ŞİFA BULMAYA BAŞLADIĞINDA FAKİR BİR AKRABA VEYA KOMŞUNUZA SADAKA VEREREK ŞÜKRÜNÜZÜ EDA EDİNİZ
    BU ŞİFA REÇETELERİ UYGULANMIŞ VE NETİCESİ ALINMIŞ OLDUĞUNDAN KARDEŞLERİMİZE TAVSİYE OLUNUR
    SİZDE BU REÇETEYİ ELİNE GEÇEN KİŞİLERİN BİR BAŞKASINA ULAŞTIRMASININ DİN KARDEŞLİĞİMİZ BİR GEREĞİ OLDUĞUNU LÜTFEN UNUTMAYALIM
    23 Eylül 2007
  2. Şeker HastaliĞina Kesİn ÇÖzÜm Bulundu Cevapları

3. eline sağlık :)
    24 Eylül 2007
  4. teşekkürler rica ederim
    24 Eylül 2007
  5. Teşekkurler ...
    24 Eylül 2007
  6. Güzel ve faydalı konu,Paylaşım için tşk ...
    24 Eylül 2007
  7. saol bilgi için
    saol bilgi için
    saol bilgi için
    saol bilgi için
    saol bilgi için

gönder artık bee
    8 Ekim 2007
  8. Hakkaten inanmadım.......İNANDIR..
    8 Ekim 2007
  9. arkadaşım şeker hastası bi yakının varsa üzerinde deneyebilirsin, kullanacağı bitkiler, zararsız bitkiler bende bunu bi arkadaşımın yakını kullanmış o tavsiye etti ramazan ayından sonra annem şeker hastası o denicek o zaman kanıtlayabilirim heralde
    9 Ekim 2007
  10. hımm ilginç ellerine sağlık
    10 Ekim 2007
  11. teşekkürler rica ederim
    10 Ekim 2007
  12. te$ekkür ederim....
    ama yani $imdi diabetin bu kadar koLay bi çözümü oLduunu dü$ünmüyorum.....
    insüLin nedeN önerio dr Lar.........yada bir sürü diabet çe$itLeri var bütün bunLar için neden tıp litaratöründe uyqun iLaçLar üretioruz...?;)
    oLay bu kadar basiT asLa diiL dostum....................
    ama saq Ol............;)
    11 Ekim 2007
  13. sadece türkiyede şeker hasta sayısı 2,600,000 (yaklaşık) dünyadaki sayısı 220,000,000(220 milyon) bu eczacılık sektöründe çok büyük pazar, eğer şeker hastalığına bulunan çözüm insanlığa ilaç olarak sunulsaydı şeker hastaları bu ilacı kullanıp hastalıktan kurtulacaktı ve bir daha ilaca ihtiyaç duymayacaktı bu da birçok zenginin aleyhine olacağı bilinen gerçekler bulunan çözüm yolları insanlıkla paylaşılmıyor,ayrıca şeker hastalığı birçok hastalığıda doğurmakta kalp, böbrek , göz hastalıkları, beyinsel hastalıklar yani şeker hastalığı ilaç piyasası için önemli ve kazançlı bir hastalık. rabbim her derdin devasını bu dünyada vermiştir
    11 Ekim 2007
  14. dostum $imdi iLaç firmaLarı sadece para kazaNmak için war oLmadı....
    bu bizim tartı$mamızın dı$ında ama ben yinede bi cümLeyLe açıkLayayım.....
    konumuza qeLince, sen kendinde beLirttin, diabetin bir çok beLirtsii var....
    diabet hastaLıqına yakaLnıLdıqında artık onunLa ya$amayı öqrenmekLe yükümLü muhatab oLduu $ahıs, hasta demeye diLim varmıo...
    bu payLa$ımı fazLa uzatmayacaqım...
    sen vucuttaki doqaL insüLin direncini bu yazdıkLarınLa normaL doza indirqeyemessin.....pankreasın içindeki bazı hücreLer o hastaLıqa yakaLananLarda yok denecek kadar az, yada a$ırı fazLadır...
    bu senin tarifi yapsanızda mümkünatı oLmaz normaLe dönmeLeri için bi panzehire yani iLaca ihtiyaçLarı var....
    ayrıca $una katıLıorum derdi weren ALLahım....Dewasıda tabiki ondan.........;)

15 Ekim 2007
  15. ben de şeker hastasıyım,bu formülü deneyeceğim,netice olarak malzemelerin bir yan tesiri olmaz ...kezaa hergün şekeri yükselten gıdalar alıyoruz...ama ölçülü almak lazım zaten. deneyip ölçümlerimi yapıp ileride paylaşacam. terkip için saol.
    8 Kasım 2007
  16. bu yyöntem sadece kan şekerinin düşmesinde faydalıdır
    ama asla şeker hastalığını yok etmez...
    kendimden biliyorum
    19 yaşında tip1 diabetli...
    18 Ekim 2008
  17. gizli özne katılıyorum sana:D
    18 Ekim 2008
  18. yok arkdaşlar inanmayın hiç bir etkisi yok ben denedim 43gün boyunca sabahları acı bişe içersiniz ???
    19 Ağustos 2010
  19. palavra kendimde denedim olmadı
    21 Ekim 2010
  20. arkadaşlar hevesimi kursağımda bıraktınız. bundada çözüm yoksa insilün e başlayacaz artık. çünkü şekerim 250 nin altına düşmüyor. ama ben yinede denemek istiyorum. birde inanmak lazım diyorum. bende 46 gün sonra yaşadıklarımı buraya yazıcam. herkese şifalı günler temenni ediyorum.
    7 Şubat 2011
  21. Lütfen arkadaşlar inanmayın böyle formüllere, şeker hastalığı 2 türlüdür insülüne bağlı ve bağımsız şeker hastalığı diye ayrılır.. İnsülüne bağımlı olan biri böyle bir formüle inanıp bunu uygularsa ölür.. (ölen birini kesinlikle biliyorum) araştırın göreceksiniz.. Vücudun hücreleri insülünsüz glikozu bünyelerine alamaz.. Bu bazı insanlarda bu alım bozulmuştur, bazılarında insülün yoktur, insülünü olmayan birine bu formülü uygularsanız hastada mevcut insülün alımını durdurursa ölür resmen, insülün vücutta var alımında kullanımında sorun varsa diyet kilo verme yukardaki formüller (kesinlikle doğru demiyorum ) gibi diyorum bakarsınız insülini düzene sokabilir. Şeker hastalığı gibi hastalıklarda formüller diyeltler lahan sapı incir çekirdeği gibi saçma şeyler uygulamayın... Şeker hastalığı şakaya gelmez.. Şeker hastalığı tıbben en iyi bilinen hastalıklardandır. Bir diyabet veya dahiliye uzmanına başvurun.. Benden söylemesi..​
    6 Mart 2011
soru sor

Şeker HastaliĞina Kesİn ÇÖzÜm Bulundu

Alakalı Aramalar:

1. şeker hastalığına kesin çözüm bulundu

,
  2. şeker hastalığına bitkisel kesin çözüm

,
  3. şekere kesin çözüm

,
  4. şeker hastalığını bitiren bitki,
  5. şeker hastalığının çözümü,