sd karttan biçimlendirme sonucu silinen dosyaları geri yükleme

İsimli konu WH 'Yazılım Genel' kategorisinde, sevgiceyhan üyesi tarafından 13 Eylül 2008 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: sd karttan biçimlendirme sonucu silinen dosyaları geri yükleme. arkadaşlar ben okulun mezunuyet gününde çektiğim fotoları sd kartı biçimlendirerek yanlışlıkla sildim üzerinden de baya zaman geçti (3 ay kadar) simdi... hafıza kartından silinen dosyaları geri yüklemek Silinen Doyalarınızı Geri Getirin (HDD,Usb,SD Disk Vb.) ...

1. arkadaşlar ben okulun mezunuyet gününde çektiğim fotoları sd kartı biçimlendirerek yanlışlıkla sildim üzerinden de baya zaman geçti (3 ay kadar) simdi neredeyse bütün recovery programlarını denedim fakat asla kesin sonuç alamadım bazı fotoğrafları buluyo bazılarını bulmuyo bulduklarınıda kaydetmiyo ne yapacağımı bilmiyorum açıkçası bu konu ile ilgilenen şirketler de varmış ancak ben bunlara para vermek istemiyorum neyse çok değerli arkadaşlarım vereceğiniz cevaplar ve çözüm önerileri için şimdiden defalarca kez teşekkür ederim [ok]
    13 Eylül 2008
  2. sd karttan biçimlendirme sonucu silinen dosyaları geri yükleme Cevapları

3. arkadasım benımde basıma ole bı sey geldı ama ben bi prog buldum tamamını kurtardım umarım senınde işine yarar ama sana nasıl ulastırabılırım istersen msn ekle ordan yollayım buraya eklemesınden anlamam umarım sanada yardımcı olur

msnleri ömden ulaştırın
    13 Eylül 2008
  4. hadi arkadaşlar lütfen yardım edin bana inanın benim için çok değerli fotolardı neden kimse yazmadı :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
    14 Eylül 2008
  5. tşkkürler saoolll
    19 Eylül 2008
  6. kardeş recovery my files diye bir program var forumda onu kullan
    20 Ekim 2008
  7. bende var program demiştim ama galıba gerek kalmadı
    21 Ekim 2008
  8. ben tüm resimlerimi kurtardım size bi tavsiye kurtarmak için birden fazla ugraşırsanız ümidinizi kesin o resimlerden tüm veri kurtarma programları var bende lisanslı olarak
    21 Ekim 2008
  9. Paylaşım için teşekkürler
    24 Ekim 2008
  10. paylaşım için tşk...
    22 Ocak 2009
  11. sevgiceyhan aynı olay şuan benim başımda da varr ne yapacam bilemiom:uzgun::uzgun::uzgun::(:(:(
    12 Kasım 2009
  12. easy recovery adında program var sd kart dahil harddiskinizi bile %90 oranında geri getirebilir uploadı bilmyorm netten adını yazarsanız ulaşabilirsiniz
    18 Kasım 2011
  13. burak merhaba rica etsem o programın ismini yaza bilirmisin
    19 Mart 2012
  14. bana da yardim edin lutfen. Bicimlendirdim bi anlik oldu iste bicimlendirdim ve butun programlarim gitti ayrica resimler..vs uff moralim acayip bozuk msn adresi verebiliyosak yasak degilse buyrun isot_lehrer_10@hotmail.com sevgilimle olan tum konusma kayitlari vardi onlarda gitti 3 aydir konusmalarimizi o farketmeden kaydediyodum cok guzel anilarimiz olarak kalicakti surpriz yapicaktim.peki hersey fotolar dahil hersey geri gelirmi??????
    5 Mayıs 2012
  15. suan biçimlendirdim ve recovery my files programını kullanmıyorum indirdim ama kurtaramadım
    1 Eylül 2012
  16. Recovery programını kurdum fakat verileri almak için ****** istiyor. Lütfen yardımm.
    19 Temmuz 2013
  17. Arkadaşlar yardım ya da program önerilerinizi bekliyorum.
    19 Temmuz 2013
  18. Burada kimse yok mu ya da cevap yok mu ? Bekliyorum arkadaşlar.
    19 Temmuz 2013
  19. "tayfur1" Arkadaşım "Paylaşım İçin Teşekkürler"mi ? Konuyu Okumadığın Belli. Neyse Arkadaşım Eğer Denemediğin Program Kalmadıysa Yapabileceğinin En İyisi Bu Konuyla İlgilenen Şirketlere Başvurman. Programlar Herzaman Professiyonel Çözümler Sunmaz. Heleki Böyle Durumlarda.
    6 Aralık 2013
soru sor

sd karttan biçimlendirme sonucu silinen dosyaları geri yükleme

Alakalı Aramalar:

1. sd kartı yanlışlıkla biçimlendirdim

,
  2. yanlışlıkla hafıza kartını biçimlendirdim

,
  3. biçimlendirmeyi geri alma

,
  4. sd kart bicimlendirdigim resimleri geri getirme,
  5. hafıza kartı biçimlendirmeyi geri alma