Şarkıcı nasıl olunur? Şarkıcı olmak istiyorum?

İsimli konu WH 'Soru Cevap' kategorisinde, Misafir üyesi tarafından 5 Haziran 2010 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Şarkıcı nasıl olunur? Şarkıcı olmak istiyorum?. şarkıcı nasılolunur bir sürü şarkım varda ondan dolayı şarkıcı olmak istiyorum Bunlar nasıl şarkıcı oluyor Şarkıcı olmak istiyorum ...

1. şarkıcı nasılolunur bir sürü şarkım varda ondan dolayı şarkıcı olmak istiyorum
    5 Haziran 2010
  2. Şarkıcı nasıl olunur? Şarkıcı olmak istiyorum? Cevapları

3. yapmanız gereken sağlam bir yol bulup kendinizi göstermeniz yarışmalara katılmanız :)
    6 Haziran 2010
  4. şarkıcı sanatcı olmayı cok istiyorum gercekten cok güzel birşeyy ama ben daha cocukum gercekten kafamdan şarkı bessteeee yapabiliyorummmmm
    18 Ağustos 2010
  5. çocukum kafandan beste yapadur herkes zaten aynı şekilde yapıyor seninkide çok farklı bir yöntem değilmiş ama okulunu bitir konservatuara git güzelce okuki iyi bir sanatçı ol çocuk kafana yanlış işler gelmesin emi yavrum:)
    18 Ağustos 2010
  6. bende şarkıcı olmak istiyorum ama türkiyede değil ve çocuk olman önemli değil bence bu yaşında yarışmalara katıl ben bir küçük şarkıcı biliyorum o da 8 yaşında ünlü olmuş ve yarışmaya katılmış bunu gasteciler fark etmiş
    20 Ağustos 2010
  7. Arkadaşım bende şarkıcı olmak istiyorum daha doğrusu sesimi kullanmak istiyorum.Ama pat diye şarkıcı olunamıyor malesef.Şimdilik yapabileceğin tek şey sesini korumak ve geliştirmek.Eğer bunu başabilirsen ve yarışmalara katılıp aktif bir hayat sürersen bu neden olmasın?
    Kesinlikle ve kesinlikle tv yarışmalarına katılmak bu konuda büyük rol oyunuyor...
    16 Mart 2011
  8. bnde olmak ıstıyorum we de rock ı cok sewıorum konservaatuar okumak ıstıyorum
    12 Eylül 2011
  9. belirli ajanslar var oradan ünlü olabiliyorlar:tamam:
    25 Eylül 2011

10. way abla havalı konuşmussun :D:bravo::bravo::bravo:
    29 Eylül 2011
  11. bence alakası yok cunku justin bieber ve jaden smith de şarkıcı ve çocuk ;)
    4 Ocak 2012
  12. bu arada ajanslar derken
    7 Ocak 2012
  13. Öyle pat diye olun muyor da. Bunun için Şan dersleri operalara giderek sesi düzelterek ve konservatuarı kazanmak gerekiyo zaten konservatuarda Bir çok müzik aleti öğretiyolar gruplar halinde olunca en gözde siz olursanız zaten ilk adım atmıs oluyosunuz. Ama artık Türkiyede o kadar çok ünlü var ki yeni çıkan ünlülerin hiç biri parlamıyo en iyisi yabancı ülked eünlü olmak.
    5 Şubat 2012
  14. bak bende 14 yasındayım ve geleceğn unlusu olmak ıstıyrm ve bunun için her fırsatı değerlendiriyorum mesela tw deki yarısma prgrmlrna baswuru yapyrm snra okulda ders aralarınd a toplanp şarkı sylyrz.
    8 Nisan 2012
  15. ben çokkkk ama çok isatio ve olacak
    10 Nisan 2012
  16. Bak şarkıcı olmak istiyorsn ilk önce sesine güvenmelisin... Eğer güveniyorsan konservatuar okulmalısın. Bide şu varki burda bir arkadaşımızın dediği gibi Jaden Smith ve Justin Bieber çocuk yaşta sanatçı oldular. Örneğin Justin Bieber youtube'a kendi şarkılarını yaparak koydu. Bu konuda ilgilenen ajanslar onu keşfetti. Sende böyle internet sitelerine şarkı yap koy. Televizyon programlarına çık eğer bunlar uzun iş diyorsan ajanslara başvuruda bulun sesini beğenirlerse sanatçılık yolunda ilk adımını atmış olursun. Yurtdışında sanatçı olmak isteyen arkadaşımıza da yardım edeyim, ilk önce hangi ülkede sanatçı olmak istediğini belirle , dilini çok iyi öğren. Bunları tamamladıysan oraya taşın. Tabi oradada ajanslar var onlarla konuş ve sanatçılık hayatını başlat. (Benden bu kadar inşallah yardımcı olmuşumdur :D)
    7 Haziran 2012
  17. benimde hayalimde şarkıcılık var ve kendimi denemek istiyorum
    20 Haziran 2012
  18. arkadaşlar çocuguz tamam ama aramızda gerçekten şarkıcı olmak isteyenler var bunlardan biride benim ve baklemek istemiyorum bi gurup kurup önce mahallede sonra tanıdıklara sunup sonra yavaş yavaş işi büyütsek olumu ?????
    16 Temmuz 2012
  19. Gerçekten alakası yok çocuk olmakla . bence sen iyi bir okul oku konservatuarına git ve TV yarışmalarına katıl :)
    27 Temmuz 2012
  20. Bu yasta sesim icn ne yapablrm
    8 Ağustos 2012
  21. ya ben de şarkıcı olmak istiyorum 14 yaşındayım Adana'da adana müzik merkezinde şan dersi alıyorum bana yardımcı olur musunuz nasıl şarkıcı olabilirim, ve ingilizce şarkılar yazıp soyluyorum lutfen yardım edinn
    11 Ağustos 2012
soru sor

Şarkıcı nasıl olunur? Şarkıcı olmak istiyorum?

Alakalı Aramalar:

1. nasil sarkici olabilirim

,
  2. nasıl sanatçı olabilirim