Rüyada Ölmüş Birini Gelinlikle Görmek

İsimli konu WH 'Rüya Tabirleri' kategorisinde, ¦Żακκυм¦ üyesi tarafından 30 Temmuz 2012 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Rüyada Ölmüş Birini Gelinlikle Görmek. Rüyada Ölmüş Birini Gelinlikle Görmek Ne Demektir Rüyada Ölmüş Birini Gelinlikle Görmenin Anlamı Rüyada gelin görmenin pek çok anlamı vardır. Gelin... Rüyada Birini Ölmüş Görmek Ölmüş Birini Rüyada Görmek ...

 1. Rüyada Ölmüş Birini Gelinlikle Görmek Ne Demektir


  Rüyada Ölmüş Birini Gelinlikle Görmenin Anlamı


  Rüyada gelin görmenin pek çok anlamı vardır. Gelin neşe, huzur, güzel haber ve yaklaşan güzel günler demektir. Rüyada gelinlikle görülen kişi eğer ölmüş ise gören kişinin rahata ereceğine işarettir. Rüyada gelin görmek daima iyiye yorumlanır. Gelin olduğunu gören bekar ise evlilik olacağına işarettir. Ancak gelinlik temiz ve güzel ise mutlu olunacak, yırtık yada kirliyse sonu belirsiz bir evlilik olarak yorumlanır.

  Bir kızın kendisinin, rüyada gelin olduğunu görmesi, yakında büyük bir kısmete kavuşacağına, eğer bir erkeğe doğru yürüyorsa, o kısmetin çok yakında eline geçeceğine, bu rüyayı bir erkek görmüş ise yakında evleneceğine, eğer evli ise bir çocuğu olacağına delildir.
  30 Temmuz 2012
  #1
 2. Rüyada Ölmüş Birini Gelinlikle Görmek Cevapları

soru sor

Rüyada Ölmüş Birini Gelinlikle Görmek

Alakalı Aramalar:

 1. rüyada ölünün gelinlik giymesi

  ,
 2. rüyada ölüyü gelinlikle görmek

  ,
 3. ruyada ölünün gelin olması

  ,
 4. rüyada ölmüş birinin gelinlik giydiğini görmek,
 5. rüyada ölmüş annesini gelinlikle görmek,
 6. ruyada oluyu gelin gormek,
 7. rüyada ölen birinin gelin oldugunu grmek