Rüya Süremi nasıl uzatabilirim ve nasıl rüyamı kontrol edebilirim

İsimli konu WH 'Uzmanına Sorun' kategorisinde, blackfireboy üyesi tarafından 21 Temmuz 2009 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Rüya Süremi nasıl uzatabilirim ve nasıl rüyamı kontrol edebilirim. Arkadaslar cok güzel rüyalar görüyorum ve ben bunu uzatmak istiyorum ve nasıl bunların üzerinde kontrol saglaya bilirim ben yaaa!!!:agla::agla::alala: Çocuğumun davranışlarını nasıl kontrol edebilirim? Dulcofibre nasıl temin edebilirim? ...

1. Arkadaslar cok güzel rüyalar görüyorum ve ben bunu uzatmak istiyorum ve nasıl bunların üzerinde kontrol saglaya bilirim ben yaaa!!!:agla::agla::alala:
    21 Temmuz 2009
  2. Rüya Süremi nasıl uzatabilirim ve nasıl rüyamı kontrol edebilirim Cevapları

3. :öhh:ne ilginç bi soru bu ya hiçmi kötü rüya görmüosun arkadaşım :alala:hayır allah korusun hani beter rüyaların içinden çıkamazsın felan :hehehe:
    nese ben hiç rüyasını kontrol eden insan görmedim duymadım tanımıorum :deli:
    26 Ağustos 2009
  4. ben hiç rüya görmüyom
    4 Eylül 2009
  5. arkadaşlar,günlük hayatın stersi,yoğunluğu ve çeşitli hastalıklar özellikle bizlerin uyku kaltesini olumsuz etkilemektedir.aşırı stersli bir yaşamımız varsa bu uyku kalitemizi etkilemektedir.çoğumuz eminim ki sabah uyandığında çenesinde bir ağrı ve dinlenmek yerine daha yorgun kalkmaktadır.Uykunun REM dönemi denilen bir dönem vardır ki derin uyku dönemidir,rüyalarda genelde bu aralıklarda görülür,kaliteli bir uykuda rem süresi de uzun olabilmektedir.Rem süresinin uzaması ise yaşam kalitemiz ve günlük yaşamımzıdaki sters durumundan etkilenmektedir.Bazı Hastanelerin uyku birimleri bulunmaktadır buralardan istifade edebileceğinizi düşünüyorum.
    4 Eylül 2009
  6. Ben rüyalarımı istedigim gibi konturol edebiliyorum istedigim zaman istedigim yerde olabiliyorum ve ya istedigim şekilde ruyalarımda herşey yapabiliyorum bu normalmi ?
    2 Temmuz 2011
  7. bence normal ben kabus görürüm normalde ancak o anda kendime bu bir rüya diyorum kontrol ediyorum herşeyi :-)
    Hiç güzel rüya görmem ta ki kontrol etmeye başlayana kadar :D
    2 Temmuz 2011
  8. Kardeşlerim bence rüyadan uyanınca yaşadıklarınızı yazın ayrıca fizikötesi bir durum varsa belirtin bu sayede rüyayı gitgide bilinçli görmeye başlayacaksınız
    16 Ocak 2012
  9. Kardeş rüya kontrol etme teknikleri sayesinde rüyalarımı kontrol edebiliyorum.... eskiden bir şeyde kaçmaya çalışırken kayıyordum veya yürümekte zorlanıyordum ama şimdi ne kabus görüom nede rüya... herşey benim elimde.. ve bu arada çok eğlenceli oluyo
    hobim oldu hep uyumak istiyom.
    3 Ağustos 2012
soru sor

Rüya Süremi nasıl uzatabilirim ve nasıl rüyamı kontrol edebilirim