Ribery Müslüman oldu

İsimli konu WH 'Genel Sohbet' kategorisinde, kavvas üyesi tarafından 18 Temmuz 2007 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Ribery Müslüman oldu. İki sezon önce G.Saray forması giyen, bu sezon da B.Münih'e rekor bir ücretle transfer olan Ribery, Müslüman olup Bilal ismini aldı. Yıldız oyuncu,... Ribery Bİlal Oldu!.. Endonezya Nasıl Müslüman Oldu ...

1. İki sezon önce G.Saray forması giyen, bu sezon da B.Münih'e rekor bir ücretle transfer olan Ribery, Müslüman olup Bilal ismini aldı. Yıldız oyuncu, Kuran-ı Kerim'i okuyup çok etkilendiğini de söyledi.
    Olaylı bir şekilde G.Saray'dan kaçıp ülkesi Fransa'ya dönen Ribery, transfer döneminde de 25 milyon euroluk rekor bedelle B.Münih'e gitmişti. Fransız oyuncu Alman basınına yaptığı açıklamada Müslüman olduğunu ve Bilal ismini aldığını, ailesinin kendisini Bilal ismiyle çağırdığını söyledi. Dünkü idmanda gazeteciler de yıldız oyuncuya bu şekilde hitap ettiler. Cezayirli eşi Vahiba'nın yaşantısından ve defalarca okuduğu Kuran-ı Kerim'den çok etkilendiğini söyleyen Ribery, 2 yaşındaki çocuğunun Müslümanlığı seçmesinden memnun olacağını dile getirdi. Ribery bir dönem F.Bahçe forması giyen ve Bilal ismiyle Müslüman olan Fransız Anelka ile adaş oldu.

18 Temmuz 2007
  2. Ribery Müslüman oldu Cevapları

3. ee ribery zaten müslümandı be dostum :)
    yani ben öyle biliyorum yinede konu için sağol eline sağlık
    18 Temmuz 2007
  4. Son dakika haberlerinden
    Bende öyle biliyordum ama degilmiş yeni müslüman olmus
    18 Temmuz 2007
  5. müslümanlığı seçmesi çok güzel bişey...paylaşım için teşekkürler...
    18 Temmuz 2007
  6. Elhamdulıllah
    Ben tesekkur ederim
    18 Temmuz 2007
  7. çoktandır müslüman ben geçen sene dua ederken görüdüm ayrıca biliyordum ztn
    18 Temmuz 2007
  8. Sonunda doğru yolu seçti
    18 Temmuz 2007
  9. evet bencede sonunda doğru yolu seçti
    18 Temmuz 2007
  10. arkadas ben bu konuyu futbol bölümüne acmıstım
    18 Temmuz 2007
  11. bu konu spor bolumundede vardı yinede sagol paylaşım için
    18 Temmuz 2007
  12. nedense Franszıların çoğu sonradan müsslüman oluyor ii herkes müslüman olsun :D
    Paylaşım için saol ;)
    18 Temmuz 2007
  13. Evet arkadasım haklısın
    18 Temmuz 2007
  14. iyi yapmış bence bütün futbolcular müslüman olsun
    18 Temmuz 2007
  15. üffff amma gereksiz konular var ha heryerde hemde bi konuyu 8 kişi birden açıyo bu ne ilgisizlik ya hadi adam spor bölümüne açmış bura yerimide sen buraya açıyon
    19 Temmuz 2007
soru sor

Ribery Müslüman oldu