Reklamcılık Tezi

İsimli konu WH 'Eğitim ve Araştırma' kategorisinde, Yαğмυя Péяiśi üyesi tarafından 20 Aralık 2009 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Reklamcılık Tezi. Arkadaşlar Trakya Üniversitesi Çerkezköy Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler Bölümü bitirme tezimi sizlerle paylaşıyorum....Aşağıdaki linkler tek tek... Öğrençi Tezi reklamcılık ...

1. Arkadaşlar Trakya Üniversitesi Çerkezköy Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler Bölümü bitirme tezimi sizlerle paylaşıyorum....Aşağıdaki linkler tek tek verilmiştir...içerik ,önsöz vs gibi....bütünü bir tez oluşturmaktadır...5 aylık bir çalışmamın ürünü olan bu tezim umarım sizlerinde işine yarayacaktır...bu bölümde bu okulda okuyan arkadaşlar bu tezden faydalanmasınlar çünkü sorun olur tezleri kabul edilmez...çok titiz olan hocalarla çalıştım tezimde ona göre hazırlanmıştır...sayfalarda puntolar kalınlıklar nasılsa sizde değiştirip aynı şekilde kullanınız...

EMEĞE SAYGI.....

Başarılar arkadaşlar...

Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites! (içindekiler kısmı)

Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites! (kaynakça--'kaynakça tezin en sonunda olur' )

Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites! iç kapak ---dış kapağın bir sayfa boş bırakıp ondan sonraki sayfasına konulur....

Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites! ( tez çalışması 101 sayfa)

Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites! (tezin sonuç kısmı )

Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites! (tez kapağı) arkadaşlar tez kapağıyla iç kapak arasında şu fark vardır tezin iç kapağında örneğin Çerkezköy 2008 yazılmaz....fark budur...

veee son olarak ÖNSÖZ ekliyorum arkadaşlar....eklediğim dosyada ince detaylar var onlara dikkat ederk hazırlayınız...isimleri değiştiriniz...

Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!
    20 Aralık 2009
  2. Reklamcılık Tezi Cevapları

3. süper bir paylasim olmus abisi +rep iste böyle paylasimlara
    20 Aralık 2009
  4. Üniversite son yılımdaki tez hazırlama dönemime götürdün beni. Ne telaşlı, ne yorucu günlerdi yaa ama bir o kadar da zevkliydi. Tezi verince bir de kabul edilecek mi diye düşünce alır insanı, kabul edildiğinde ise zaten mezunsundur. (Finallerin hakkından geldiysen tabi) Benim tez konum da "Türkiye'de Televizyon Haberciliği ve Haber Programları" idi. Senin seçmiş olduğun konuyu da 2. sınıfta staj ödevi olarak hazırlamıştım ama tabii seninki kadar kapsamlı değildi. Tezini indirdim ve şimdilik sadece bir göz gezdirdim. Emeğine sağlık iletişimci meslektaşım, kardeşim... Başka insanlar da faydalansın diye buraya koyman da takdire değer. Umarım yararl******r çıkacaktır. Onların adına da paylaşım için Allah razı olsun diyorum...
    20 Aralık 2009
  5. saolasın ablam senin gibi iletişimci meslekdaşım beğenmiş olması ne mutlu bana...çok sevindim...biz iletişimciler paylaşımcı olmazsak yada şöyle sölim insanlar bildiklerini paylaşmadıkça bu ülkede genç beyinler yükselemez...

evet ablacım o dönemler çok zordu ama sonucunu alınca insan bir mutlu olurki o mutluluk çok başkadır o nedenle her konuda emeğe saygım vardır ..paranında okulunda işinde aileninde kolay elde edilmediğini bilenlerdenim...emek vererek elde edilenin tadı başkadır...

Adem abim Sendende Allah razı olsun...
    20 Aralık 2009
  6. teşekkürler
    21 Ocak 2010
  7. ben teşekkür ederim kardeşim....değiştirerek kullanılırsa sorun olmıcaktır...dikkat! sonra mahkemelik olmayalım :)
    18 Şubat 2010
  8. teşekkürler bu konuyu sabitleyebilirim
    29 Mart 2010
  9. evet olabilir çünkü 3 4 ay uğraştığım ve hiçbiryerdede paylaşmadığım birşey....arkadaşlar değişim yaparak kullanabilirler ihtiyacı olan olabilir yada reklamcılıkla ilgili araştırması olan olabilir faydalanır diye düşündüm.
    30 Mart 2010
  10. Adv

Adv

linkler silinmiş sanırım yenileyebilirmisin.bu hafta çok lazım bana :s
    24 Mayıs 2010
  11. linklerden teze ulaşamıyorum silinmiş yenileyebilirmisin ? çok acil..
    14 Aralık 2011
  12. oey

oey

Harika :) :tamam:
    17 Kasım 2012
soru sor

Reklamcılık Tezi

Alakalı Aramalar:

1. reklamcılık ile ilgili tez konuları