Rahim İltihap Söktürücü Bitkiler İltihap Söktürücü Bitkiler

İsimli konu WH 'Sağlık' kategorisinde, Pro Yazar üyesi tarafından 3 Mayıs 2013 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Rahim İltihap Söktürücü Bitkiler İltihap Söktürücü Bitkiler. rahim iltihap söktürücü bitkiler ve iltihap söktürücü bitkiler ile ilgili bu yazıda Rahim İltihap Söktürücü Bitkiler İltihap Söktürücü Bitkiler hakkında... Rahim Kanseri İçin Şifalı Bitkiler İbrahim Saraçoğlu Adet Söktürücü Adet Kanamasını Artıran Bitkiler ...

 1. rahim iltihap söktürücü bitkiler ve iltihap söktürücü bitkiler ile ilgili bu yazıda Rahim İltihap Söktürücü Bitkiler İltihap Söktürücü Bitkiler hakkında kısa özet bilgiler bulabilirsiniz. İnşallah işinize yarayacağını düşünüyorum...Sağlık paylaşım uzmanından...

  yumurtalık iltihabı için şifalı bitkiler rahimdeki iltihaba ne iyi gelir yumurtalık iltihabına iyi gelen bitkiler ahmet maranki rahim iltihabı ahmet maranki iltihap söktürücü

  [​IMG]

  Rahim İltihabı İçin Bitkisel Tedavi Yöntemler  Tedavi Önerileri 1:

  • Bir çay fincanı kaynar suyun içine ince kıyılmış bir çay kaşığı aslanpençesi katılıp demlenmedi için kısa bir süre beklendikten sonra süzülüp günde iki kez, sabah ve akşam ol*mak üzerer birer çay fincanı içilir.
  • Bir çay fincanı kaynar suyun içine bir çay kaşığı ada çayı ka*tılıp demlenmesi için kısa bir süre beklendikten sonra süzülüp gün*de iki kez, sabah ve akşam olmak üzerer birer çay fincanı içilir.
  • Bir çay fincanı kaynar suyun içine bir çay kaşığı anason katı*lıp demlenmesi için kısa bir süre beklendikten sonra süzülüp günde iki kez, sabah ve akşam olmak üzerer birer çay fincanı içilir.
  • Bir litre suyun içine, ince kıyılmış bir avuç san yonca katılıp kaynatılmasının ardından süzülerek günde iki kez sabah kahvaltıla*rından yarım saat önce ve akşamlan yatmadan önce içilmelidir.
  • Bir litre suyun içine, ince kıyılmış bir avuç labada katılıp kaynatılmasının ardından süzülerek günde iki kez sabah kahvaltı*larından yarım saat Önce ve akşamlan yatmadan önce içilmelidir.
  • Havanda dövülerek toz haline getirilmiş olan bir çay kaşı*ğı mersin ağacı tohumu bir çay fincanı kaynar suyun içine katı*lıp demlenmesi için kısa bir süre beklendikten sonra süzülerek günde iki kez, sabah kahvaltılarından yarım saat önce ve akşam*lan yatmadan Önce içilmelidir.
  • Bir çay fincanı kaynar suyun içine bir çay kaşığı papatya ka*tılıp demlenmesi için kısa bir süre beklendikten sonra süzülüp gün*de iki kez, sabah ve akşam olmak üzerer birer çay fincanı içilir.
  • Bir miktar taze tere otu yıkanıp, temizlendikten sonra nemli halde mikserden geçirilip bir tülbent yardımıyla sıkılıp el*de edilen özsuyu bir kahve fincanı suyun içine beş damla dam*latılarak günde üç Öğün kullanılır.
  • Bir miktar semiz otu yıkanıp, temizlendikten sonra nemli halde mikserden geçirilip bir tülbent yardımıyla sıkılıp elde edi*len Özsuyu bir kahve fincanı suyun içine beş damla damlatılarak günde üç Öğün içilir.
  • Bir litre suyun içine, ince kıyılmış bir avuç fesleğen katı*lıp kaynatılmasının ardından süzülerek günde iki kez sabah ve akşam olmak üzere vajinal lavman yapılır.
  • Bir litre suyun içine, ince kıyılmış bir avuç meşe kabuğu katılıp kaynatılmasının ardından süzülerek günde iki kez sabah ve akşam olmak üzere vajinal lavman yapılır.
  • Bir litre suyun içine, ince kıyılmış bir avuç lahana yapra*ğı katılıp kaynatılmasının ardından süzülerek günde iki kez sa*bah ve akşam olmak üzere vajinal lavman yapılır.

  Tedavi Önerileri 2:

  Terkip 1:Anason kaynatılır, bardak bardak İçilir»1

  Terkip 2:«Nar çiçeği ile bal macun yapılır, birer kaşık yutulur»2.

  Terkip 3:«Bağ sarmaşığı suyu, birer bardak İçilir»8.

  Terkip 4: «Kadın tuzluğu suyu, birer bardak İçilir»4.

  Terkip 5: «Kuzu kulağı kökü ezilerek yenir»*.

  Terkip 6: «Semiz otu usaresi birer bardak İçilir»".

  Terkip 7:«Mersin ağacı tohumu kaynatılır, birer bardak içilir»7.

  Terkip 8:«Birer kaşık nilüfer tohumu, sütle İçilir»8.

  Terkip 9:«Birer bardak kadın tuzluğu suyu içilir»11.

  Terkip 10:«Susam, beri ile macun yapılır, birer kaşık yutulur»10.

  Terkip 11:«Mazı, nar kabuğu, defne yaprağı, nar çiçeği kaynatılıp birer bardak içilmeli".

  Tedavi Önerileri 3:

  Tedavi için gerekli malzeme : Tereotu, su.
  Hazırlanışı : Dört bardak suya 2 tutam tere otu konur. 10 dakika kaynatıldıktan sonra süzülür. Sabahları aç karnına, birer çay bardağı içilir.
  3 Mayıs 2013
  #1
 2. Rahim İltihap Söktürücü Bitkiler İltihap Söktürücü Bitkiler Cevapları

soru sor

Rahim İltihap Söktürücü Bitkiler İltihap Söktürücü Bitkiler

Alakalı Aramalar:

 1. rahim iltihabına iyi gelen bitkiler

  ,
 2. rahim iltihabına ne iyi gelir

  ,
 3. rahim iltihap söktürücü bitkiler

  ,
 4. rahim iltihabı söktürücü bitkiler,
 5. rahim iltihabı için şifalı bitkiler,
 6. rahimdeki iltihaba ne iyi gelir,
 7. yumurtalık iltihap söktürücü bitkiler,
 8. yumurtalık iltihabı için şifalı bitkiler,
 9. vajinal iltihap söktürücü bitkiler,
 10. rahimdeki iltihaba bitkisel çözüm