psikolojim çok bozuk

İsimli konu WH 'Uzmanına Sorun' kategorisinde, bebeqimm üyesi tarafından 26 Şubat 2009 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: psikolojim çok bozuk. meraba hocam lütfen yardım edin yardımınıza gerçekten ihtiyacım war 17 yaşındayım günde en az 5 kere mastürbasyon yapıyorum aniden hareket edince sürekli... Türkiyede gelir dağılımı çok bozuk Morali çok bozuk ...

1. meraba hocam lütfen yardım edin yardımınıza gerçekten ihtiyacım war 17 yaşındayım günde en az 5 kere mastürbasyon yapıyorum aniden hareket edince sürekli başım dönüyor gözlerim kararıyor ailevi sorunlar yüzünden hiçbirşeye dikkatimi tam weremiyorum beynimin dolu olduğunu hissediyorum bu yüzden bişey anlamıyorum insanlarla iletişimim eskisi gibi değil hiçkimseyle konuşmak istemiyorum sürekli dalıyorum farkından olmadan KENDİMLE konuşuyorum sürekli birşeyler düünüyorum yardımlarınız için şimdiden tşkler..BİLİYORUM PSİKOLOĞA GİTMEM LAZIM AMA GİTMEK İSTEMYORUM TEK BAŞIMA YAPABİLECEĞİM Bİ ÇÖZÜM OLURSA ÇOK İYİ OLURR
    26 Şubat 2009
  2. psikolojim çok bozuk Cevapları

3. bu arada adım yılmaz

psikolojik-delii@msn.com

insanlarla konuştuğum zaman süreklii istemeden kırıyorum onlarıı yada döwüyorum bu kim olursa olsun anne baba arkadaşlar
    26 Şubat 2009
  4. Yılmaz Bey,Yaşınız çok genç ve daha hayatın başlangıcındasınız. Bu dönemlerde (ergenlik ve gençlik) bazı ruhsal sıkıntılar yaşamanız mümkün. Bu durum zaman zaman insanı boğan sıkıcı bir durum. Ama daima umudunuzu koruyarak, pozitif olmayı başarmalı ve kandinizi mutlu edecek şeyler yapmalısınız. Sizi rahatsız eden şeylerden de uzak durmalısınız. İnsanlardan size yakın bulduklarınızla sık sık biraraya gelin ve bol bol konuşun, yalnızlıktan uzak durun. Kendinize "şu an neredeyim, ne olmak istiyorum" sorularını sorup cevap verin ve idealleriniz belirleyin. Bu işin profesyonel yardımcıları psikiyatristler ve yüzyüze görüşmenizi öneririm. Geçmiş olsun.
    27 Şubat 2009
soru sor

psikolojim çok bozuk