Programsız IP değiştirme

İsimli konu WH 'Yazılım Genel' kategorisinde, *ScOrPiOn* üyesi tarafından 6 Ekim 2007 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Programsız IP değiştirme. Evet arkadaşlar sizlere programsız Ip değiştirmeyi nasıl olduğunu yazcam Özellikle rapidsharede çok işe yarıyor. İp değiştirmenın çok kolay 2 yolu vardır... Programsız İp Değiştirme (Proxy Kullanımı) İp Değiştirme Üstelik Programsız!!!!! ...

1. Evet arkadaşlar sizlere programsız Ip değiştirmeyi nasıl olduğunu yazcam Özellikle rapidsharede çok işe yarıyor.

İp değiştirmenın çok kolay 2 yolu vardır 1ncisi Code yazarak.

1- CODE

@echo off
    echo Eski Ip Siliniyor
    ipconfig /flushdns
    ipconfig /release
    echo Ip Adresiniz Yenileniyor
    ipconfig /renew
    exit

IP adresiniz yenileniyor ve eski ip siliniyor...

Not: Tabiki yazdığım code lerin yanında ki türkçeler yAzılmıyor onları ben türkçe anlamını yazdım bunlarıda kod olarak alın sonra metin belgesine copy-paste yapın uzantısını txtden .bat yapın bu kadar yaptıgınıza ne kadar tıklarsanız okadar ip değiştirirsiniz.

2- Yok ben 1ncisini anlıyamadımdiyorsanız Ağ bağlantılarm sağ tıklayıp özellikler yerel ağ bağlantısı onar deyin ipniz değişcektir.

(alıntıdır)
    6 Ekim 2007
  2. Programsız IP değiştirme Cevapları

3. bat dosyasını oluşturdum tıklıyınca bişeyler oluyo bağlantı kesiliyo ardında bidaha bağlanıyo ama ıp değişmiyo yav :alala: acaba çok kısa zamanda geri bağlanmasından kaynaklanıy olabilirmi :deli:
    9 Ekim 2007
  4. Ya ben 2. sini denemiştim. 1. sinden zaten bişi anlamıştım onun için yardımcı olamıyorum üzgünüm :(:(
    9 Ekim 2007
  5. o zaman demekki noluyomuş birinci seçenek olmuyomuş :D
    ikinci seçeneği deneyem bide [ok]
    10 Ekim 2007
  6. bendede böle oldu
    20 Ekim 2007
  7. Bu yanlış kardeş yinede Saol
    10 Mart 2008
  8. ya ne olur msn şifremi ve gizli sorumu unuttum ne yapacam ne olur cevap bekliyorum
    12 Mart 2008
  9. Bu yöntemler telekomdan alınmış sabit IP no larıda değiştirebiliyor mu?Bazı online oyunlar bir IP adresnden belli miktardan fazla oyun üyeliğini almaya musade etmiyor.Bu durum internet kafelerde sorun yaratıyor.Kafelerde de sabit IP adresi kullanma zorunlu hale gelince sorun ortaya çıktı.
    Bu konuda bilgisi olan varsa bizimle paylaşırsa memnun olacağım.
    17 Mart 2008
  10. emeğine sağlık teşekkürler.
    17 Mart 2008
  11. bu yöntemle ip felan değiştirlmez sadece modemle olan bağlantınız sıfırlanır. ip değiştirmenin tek yolu modemi resetlemektir. Rapidshare içinsede Premium alcaksınız rahat etceksiniz:)
    22 Mart 2008
  12. arkadaş çok saol 2.si işe yarıyor ben bi sitedenn atıldım küfür edip sonra ıpmi değiştirdim ve o siteye girdim süperrrrrrrrrrrrrrr
    18 Temmuz 2008
  13. iii bayramlar
    10 Aralık 2008
  14. teşekkürler saol:):):)
    10 Ocak 2009
  15. paylaşım için saol.ama pek değişiklik olmadı.reset gibi bişey bu
    14 Ocak 2009
  16. 1.si işe yarıyor 2. si yaramıyor fiziksel (mac) numaramı nasıl değiştirebilrim acaba ?
    17 Nisan 2009
  17. bunlar işe yaramıyo ben hepsini denedim
    20 Nisan 2009
  18. taa 2007 de yazmışsın iki sene sonra bi teşekkür edeyim dostum :D birincisi bağlantıyı kesip açsa da gerçekten güzel işe yarıyor. hem uzun da sürmüyor, modeme ulaşıp açıp kapatmaktan daha kolay bir yöntem. eline sağlık
    11 Ekim 2009
  19. mrb arkadaslar:Dbırıncı yol dedıgınız şey calıstr komutu ıle oluyor:) metın belgesıne .bat dıe kaydedıp degıl:D:D oradakı kodları cmd den sonra yazıyr sunuz yenı ıp alıyor:D
    25 Ekim 2009
  20. denedim çlıştı teşekürler:bravo:
    25 Ekim 2009
  21. iki yöntemde işe yaramıyor.farklı olarak kullanılan bır program varmı konu hakkında.
    21 Mart 2010
soru sor

Programsız IP değiştirme