Pratik çan Etek Kesimi Pratik Etek Kesimi

İsimli konu WH 'Sağlık' kategorisinde, fazil_koc üyesi tarafından 20 Temmuz 2013 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Pratik çan Etek Kesimi Pratik Etek Kesimi. pratik çan etek kesimi ve pratik etek kesimi ile ilgili bu yazıda Pratik çan Etek Kesimi Pratik Etek Kesimi hakkında kısa özet bilgiler bulabilirsiniz.... Etek Etek ...

 1. pratik çan etek kesimi ve pratik etek kesimi ile ilgili bu yazıda Pratik çan Etek Kesimi Pratik Etek Kesimi hakkında kısa özet bilgiler bulabilirsiniz. İnşallah işinize yarayacağını düşünüyorum...Kadın Sağlığı paylaşım uzmanından...

  verev etek kesimi etek patronu pileli etek ayarı nasıl yapılır patronu etek kesimi 12 yaş kot etek diz altı

  [​IMG]

  Bu Etek Bana Yakışır
  Baharın yaklaşmasıyla birlikte vitrinlerde bir etek istilasi göze çarpıyor… Sadece rengini beğendiğiniz için bir eteği almak isteyebilirsiniz, ama bakalım o etek size yakışacak mı?
  İş kadınlarına öneriler

  Masa başında çalışanlar klasik tarz etekleri tercih edebilirler. Bunlar düz dar kesim olabildiği gibi pileli, yırtmaçlı kesimlerde olabilir. Fazla hareket etmedikleri için doğal dokulu ve likralı kumaşlar tercih sebebi olabilir.
  Sürekli hareket halinde olanlar için ise, hem şıklık hem rahatlık için, bu yılın trendi olan kloş, diz altı boyunda etekler, valonlu çingene etekleri ve çan tarzı etekler oldukça uygun.
  İnce bellilere çan etekler

  İnce belli olmak şüphesiz her kadının hayali. Ancak kimi kadınların beli oldukça ince, basen kısımları bele oranla daha geniş olabiliyor. Bu durumda dar kesimler tercih edildiğinde orantılı bir görünüm ortaya çıkmayabiliyor. Çok ince belli, baseni daha geniş kadınlara basenden sonra çan tarzı inen etekler öneriyor.
  Kısa boylu kadınlara kısa etekler

  Kilolu ve kısa boylu kadınlara etek boyu kısa etekler giymeleri tavsiye ediliyor. En fazla dizde biten etek boyları tercih edilmeli çünkü uzun etekler boyu daha da kısa gösterir.
  Zayıf kısa boylu kadınlara da etek boyu kısa etekler yakışıyor. Fakat modeller üzerinde değişik alternatifler kullanılabilinir. Çünkü bu tip kadınlar değişik modelleri rahatlıkla taşıyabilirler.
  Renk seçimi

  Etekler de renk seçimi de önemli. Renk seçimi ortama, beden tipine ve eteğin modeline göre yapılmalı.
  Renk, desen ve kumaş önerileri:

  - Kısa ve dar etekler için koyu renkler tercih edilebileceği gibi açık renk ve desenli kumaşlar da kullanılabilir.
  - Uzun ve bol kesimli etekler için desenli, soft renkler olabildiği gibi canlı renkler de kullanılır.
  - Kısa ve pileli etekler için ekose kumaşlar ve düz koyu renkliler seçilebilir.
  - Uzun, düşük belli ve dar etekler için koyu renkler ve çizgili kumaşlar tercih edilebilir.
  - Diz altı, dar etekler için iri desenli, karışık renklerin dışındaki diğer düz renkler seçilebilir.
  20 Temmuz 2013
  #1
 2. Pratik çan Etek Kesimi Pratik Etek Kesimi Cevapları

soru sor

Pratik çan Etek Kesimi Pratik Etek Kesimi