...:::>Playstation Oyunlarını Bilgisayarda Oynamak [ Resimli Anlatım]<:::...

İsimli konu WH 'Yazılım Genel' kategorisinde, HoLyWar üyesi tarafından 3 Kasım 2007 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: ...:::>Playstation Oyunlarını Bilgisayarda Oynamak [ Resimli Anlatım]<:::.... [IMG] Playstation Oyunların Bu Program İçinde Açabilirsiniz Download Playstation oyunları pc de oynama Yukarıda verdiğim epsxe emulatorunu... Playstation oyunlarını PCde oyna(resimli) Bilgisayarda Tanrıyı oynamak ...

1. [​IMG]

Playstation Oyunların Bu Program İçinde Açabilirsiniz

Download

Playstation oyunları pc de oynama
    Yukarıda verdiğim epsxe emulatorunu indiriyoruz.Epsxe.exe dosyasını çalıştırıp ayarlardan video ya giriyoruz.

Açılan yeni pencerede yine ayarlara tıklıyoruz karşımıza aşağıdaki gibi bir pencere açılıyor.Nice seçeneğini seçip ok diyoruz.

Programın ana menüsüne dönüp bu sefer ayarlardan cdRom u seçiyoruz.Açılan pencereden cdRom unuzu göstermeniz gerekir genellikle E:/ sürücüsüdür.

Tamam diyerek tekrar emulatorun ana menüsüne dönüyoruz.
    Ayarlara girip bios a tıklıyoruz ve gözat seçeneğinden scph1001 bios umuzu gösterip aç diyoruz.Tamam diyerek ana menüye dönüyoruz.

Emulator ayarlarını tamamladık.Oyunumuzu cdrom a takıp Dosya/cdrom yürüt dediğimiz zaman oyunumuz açılacaktır iyi eğlenceler.

Oyunu full ekran oynamak isterseniz ana menüden ayarlar/video/açılan pencerede tekrar ayarlar dedikten sonra sol üst köşede bulunan full screen e tıklayıp ok demeniz yeterli

3 Kasım 2007
  2. ...:::>Playstation Oyunlarını Bilgisayarda Oynamak [ Resimli Anlatım]<:::... Cevapları

3. emegine çok tşkürler dosyayı yüklemek içinde pasport

istiyor eklersen sevinirim
    5 Aralık 2007
  4. teşekkürler . ..
    12 Aralık 2007
  5. sağol kardeş
    12 Aralık 2007
  6. bi deniycemama emege saygı haaa
    30 Aralık 2007
  7. .....:::::abi parolayı ekle ya:::::.....
    30 Aralık 2007
  8. işime yarar :D
    30 Aralık 2007
  9. saol teşekkürler
    30 Aralık 2007
  10. :::::::::::::::::::abi parolyı eklesene :::::::::::::::::
    28 Şubat 2008
  11. Rar Şifresi Yok Ki...:öhh:
    28 Şubat 2008
  12. ya bu ps1 birmi yoksa ps2 mi onu öğrenirsem iyi olur.sen yinede sağol!!!:)
    29 Şubat 2008
  13. teşekkürler
    1 Temmuz 2008
  14. teşekkürler[ok]
    2 Temmuz 2008
  15. çok teşekkrüler
    3 Temmuz 2008
  16. Teşekkürler ps kaç için
    5 Temmuz 2008
  17. teşekkür emege saygı
    7 Temmuz 2008
  18. OyunLar KonsoLLada oynanıyormu deneyen varsa yazsın Lütfen PayLaşım için TeşekkürLer...
    10 Temmuz 2008
  19. ya kardeş ben ayarlar-video ya girince hiç bişey olmuyor yani öle bi pencere gelmiyor lütfen acil yardım
    13 Temmuz 2008
  20. rar sifresi ??????????? :alala:
    16 Temmuz 2008
  21. senin resimde gösterdiğin gibi çıkmıyo ki
    yabancı yazıyo ve ayarlarda cd rom yzmıyo lütfen şununlailgili bilgi veriimisin
    17 Temmuz 2008
soru sor

...:::>Playstation Oyunlarını Bilgisayarda Oynamak [ Resimli Anlatım]<:::...