pitbull kedi parcalıyor

İsimli konu WH 'Garip Olaylar' kategorisinde, xscorpionix üyesi tarafından 18 Temmuz 2009 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: pitbull kedi parcalıyor. [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG]Tam boy gormek ıcın tıklayın.[IMG] Kedi Kedi ...

1. [​IMG]
    [​IMG]Tam boy gormek ıcın tıklayın.[​IMG]
    18 Temmuz 2009
  2. pitbull kedi parcalıyor Cevapları

3. farkettiyseniz resimdekilerin 2 side kadın.) daha öncede gördüm kadına kızmıştım.zapdedemiyeceğin köpeği gezdirMİYECEKsin.
    18 Temmuz 2009
  4. pitbuluda kım zabdedebılırkı bılmıyorum
    19 Temmuz 2009
  5. :yuppi:ya arkadaşlar kadın pitpulun sahibi kediye o kurtarcak tabikide yoksa dayğı er :muha::muha::yuppi:
    19 Temmuz 2009
  6. yazık kediyeeeee:D
    19 Temmuz 2009
  7. :(:(:(:(:(:(:(:(:(::(::(:(:
    19 Temmuz 2009
  8. pitbull lar kdr şerefsiz bir ırk yok beni ısırıodu yazlıkta peşimden koştu:agla::agla::uzgun:
    19 Temmuz 2009
  9. aman abı ısırdıgı yer valla dıkıs tutmaz o hayvanın parcalıyor :)
    19 Temmuz 2009
  10. bizim çok zeki komşumuz besliodu bende slk gibi ona yemek verecektim ama ona yemek oluodum
    19 Temmuz 2009
  11. allah korumus valla senı bu hayvanların bır özeliği aslan yanı büyük yırtıcılara benzıyor bunlarda dırek gırtlaga saldırıyo boguyo yanı gecmıs olsun
    19 Temmuz 2009
  12. saol:tamam:
    19 Temmuz 2009
  13. tesekurler:))
    19 Temmuz 2009
  14. afiyet olsun xD
    ama bence garip değil bu olay kedi pitbullu parçalasa olabilir xD
    19 Temmuz 2009
  15. garıp olan parcaması degılkı bu olayı cekmelerı dımı yanı orda hayvanı kurtarıcagımız yerde enteresanlık olsun dıye resım cekılmesı
    19 Temmuz 2009
  16. Lan amına kodumun ******ları zaptedemiyeceğiniz köpekleri neden beslersiniz ki ,hava atmak için dolaştırırsınız o itleri sahip çıkamazsınız,yazık değilmi o hayvana nasıl acı çekti kimbilir ,inşallah sizinde gırtlağınızı keserler bir gün aynı acıyı hissedersiniz ,götüne koduğumun ******leri kedi ağaçtayken köpekleri uzaklaştıramadınızmı anası sikişmiş ******ler sizi ,ben iyi ki yoktum orda köpeklerinizle beraber sizide sikerdim amına kodumun ruhsuz kansız ******leri alayınızın amına koyuyum..hiçbirinizin içinde canlı sevgisi yok.amına koduüumun mahlukatları sizi en büyük bedduayı ediyorum kamyonunaltında parçalanırsınız inşallah..[kizgin][kizgin][kizgin][kizgin][kizgin][kizgin]
    9 Mart 2011
  17. kadın güzelmiş sevdim çok üzüldü kadıncağız
    11 Temmuz 2011
  18. bence bunları aslanların yanına koymak lazım ozaman konuşsunlar bakalım aslan lar ebesini silker bunların
    12 Temmuz 2011
  19. Arkadaşlar Bole Şeyler Pylaşmayalım Bnm En sevdiğim Hayvan Kedi Zaten...Lutfen...
    13 Temmuz 2011
  20. Aslında iyi eğitilmedikleri için böyle yapıyorlar. Yani köpeğe değil (eski?) sahibine şerefsiz diyeceksin.

Köpeğin suçü yokki den başından düşman bu Kedi Köpekler [kizgin]
    12 Ağustos 2011
soru sor

pitbull kedi parcalıyor