Phineas ve Ferb'ün gerçek hikayesi

İsimli konu WH 'Garip Olaylar' kategorisinde, MrsMalik üyesi tarafından 10 Mayıs 2013 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Phineas ve Ferb'ün gerçek hikayesi. Evet, Sanırım herkes günümüzde Disney Channel'ın en sevilen çocuk dizisi Phineas ve Ferb'ü biliyor. Peki size bir şey söylesem inanacak mısınız? Yani,...

1. Evet, Sanırım herkes günümüzde Disney Channel'ın en sevilen çocuk dizisi Phineas ve Ferb'ü biliyor. Peki size bir şey söylesem inanacak mısınız? Yani, Phineas ve Ferb'ün gerçek hikayesini...

Phineas doğduktan sonra anne ve babaları ayrılmış. Anneleri 1 yıl sonra başka bir adamla evlenmiş ve Ferb olmuş. Fakat Ferb'ün beyninde bir sorun çıkmış ve bu yüzden az konuşuyormuş. Candace ise şizofrenmiş. Bu yüzden hep Phineas ve Ferb'ün icatlar yaptığını görüyor, ama annesi bunları göremiyormuş. Annesi Candace'ın bu hastalığından üzüldüğü için onu bir doktora götürmüş. Doktorun adı ise Dr.Doofenshmirtz'müş. Doktor ona ilaç vermiş. Ama Candace ilacı fazla kaçırmış. O kadar çok fazla içmiş ki bir gün elinde günlüğü ile yatağında ölü bulunmuş ve her gün yaşadıklarını günlüğüne yazıyormuş. Annesi de günlüğü alıp okumuş. Okuduktan sonra günlüğü Walt Disney'e vermiş ve bir dizi yapmalarını istemiş...

Evet belki de çoğunuz bunu bilmiyordunuz ve inanmazsınız ama gerçek bir olay! [sigara]

Ayrıca Perry, Jeremy, Stacy gibi kişiler dizinin tutması için süs sanırım...

Okuyanlara teşkkürler yorumları bekliyorum. :yuppi:
    10 Mayıs 2013
  2. Phineas ve Ferb'ün gerçek hikayesi Cevapları

3. evet çok doğru yazmışsınız
    10 Mayıs 2013
  4. perry i doofenshmirtz almalarını önermiş çünkü candace perryle uğraşırsa çocukların yaptığı şeylerle uğraşmaz ve kafasını dağıtır diye düşünmüş.
    12 Mayıs 2013
  5. tek kelimeyle inanamadım şoktayım.
    25 Mayıs 2013
  6. phineas, ferb ve candace'ı anladım ama perry, stasy, jerremy... onlar nereden çıktı.
    26 Mayıs 2013
  7. açıkçası bana çok inandırıcı geldi ama bilmiyorum yalanda olabilir kafam karıştı :(
    28 Mayıs 2013
  8. ben bilmiyordum arakadaşım söyledi ablası zaten disney landa çalışıyor
    30 Mayıs 2013
  9. aslında yanlış anlatayım ,

phineasın annesi amerikalı bir adamla evlenmiş ve phineas olmuş sonra ayrılmışlar ve anne ingiliz adamla evlenmiş ve ferb olmuş. fakat ferbin beyninde tümör varmış onun için ferb konuşmuyormuş.Candace şizofrenmiş ve ferbi yeşil saçlı phineası ise kızmızı saçlı görüyormuş . dr.doofensmirtz iyi bir doktormuş fakat candace onu deneyler yapan kötü bir doktor olarak görüyormuş .perry gerçekten varmış fakat yeşil değilmiş. Candace jeremyle birlikteymiş fakat ayrılmışlar. sonra annesi candacei doodensmirtz e götürmüş doofensmirtz ona ilaç vermiş fakat candace ilaçların bağımlısı olup 16 yaşında ölmüş.Candace kardeşlerinin sürekli icat yaptığını görüyomuş.candace çok çirkinmiş ama kendini çok güzel görüyomuş.stacy de gerçekten varmış ama candacela dizideki gibi çok yakın değillermiş. Candace öldükten sonra annesi illüminati olmuş.bir senariste yaşadıklarını anlatmış ve senarist filme çevirmiş.dikkat ederseniz phineas yan döndüğünde üçgen içinde göz oluyor ve filmde sürekli illüminatiyle ilgili şeyler oluyor .Ferb ve Phineas hala yaşıyor fakat 30-40 lı yaşlardalar.

Teşekkür ederiz admin ellerine sağlık...<3
    4 Haziran 2013
  10. 2. si çok doğru ben bunu biliyodum 2. si gibi değil 1. si gibi ama araştırdım ve doğru olan 2.
    6 Haziran 2013
  11. bilemiyorum bu antılanlar sanki gerçek ama yalanda olabilir
    9 Haziran 2013
  12. Candaceye çok üzüldüm
    9 Haziran 2013
  13. bunlar kesinlikle yalan bunların olma durumu yok inanmıyorum böyle bir şey yok başka söze gerek varmı?
    9 Haziran 2013
  14. böyle bir şey yok hiç inandırıcı değil hepsi yalan
    9 Haziran 2013
  15. yalancılar böyle bir şey yok ve hiç olmadı
    10 Haziran 2013
  16. bunların hepsi yalan
    10 Haziran 2013
  17. cadance nin şizofren olması beni çok üzdü
    10 Haziran 2013
  18. Olaylar çok üzücü ve ben Candace'ı çoook seviyorumm.Ama bu kadar muhteşem ve eğlenceli çizgi filmin aslının böyle üzücü olması çok kötü :/
    10 Haziran 2013
  19. Hayır ferb geldikten sonra candace şizofren olmuş candace öldükten sonra annesi candace nin günlüğünü okumuş hep icat yaptıklarını okumuş candace nin hatırına hep oturmuş onları izlemiş hiç bişi yapmıyorlarmış o da ferb ü öldürmüş phneas şizofren olmasın diye
    10 Haziran 2013
  20. tmda şuanda onu izliyordum :O saol
    13 Haziran 2013
soru sor

Phineas ve Ferb'ün gerçek hikayesi

Alakalı Aramalar:

1. phineas and ferb gercek hikayesi

,
  2. phineas ve ferb illuminati

,
  3. FİNEAS AND FERB gercek hikayesi

,