periler hakkında bazı şeylerr

İsimli konu WH 'Garip Olaylar' kategorisinde, ProOf üyesi tarafından 6 Aralık 2007 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: periler hakkında bazı şeylerr. Periler cennete gidecek kadar iyi olamamış fakat cehennemi hakedecek kadar da kötü olmayan ruhlardır. Lucifer'e sadık kalan Düşen Meleklerdendir. Savaşı... Donanım Hakkında Bazı Bilgiler.. Periler... ...

1. Periler cennete gidecek kadar iyi olamamış fakat cehennemi hakedecek kadar da kötü olmayan ruhlardır. Lucifer'e sadık kalan Düşen Meleklerdendir. Savaşı kaybettikleri zaman Tanrı bütün suçluları cehenneme gönderirken yolda perilere durmalarını emretti; bazıları karada, bazıları deniz ve okyanuslarda, bazılarıysa hava'da oldukları yerde kaldılar ve bir daha oraları terketmediler.

İnsan mekanızmasının küçük formlarında olan, doğa üstü güçlere sahip yaratıklardır. Bazı periler iyi olabilecekleri gibi bazıları da çok korkunç olabilirler. Varlıkları hiç kanıtlanamamış olmakla beraber, geçen yüzyıllar onları daha güçsüz kılıyor ve soyları tükenmeye yaklaşıyor.

Perilerin insanlara görülme ihtimalleri çok düşüktür ama efsaneye göre, eğer 4 yapraklı bir gonca bulup tenha bir kırda sırt üstü uzanırsanız çok yakında dans eden periler yanınızda uçuşmaya başlar. Eğer akan ırmaktan doğal olarak oluşmuş oyukları olan kayalara bakarsanız da peri görme ihtimaliniz vardır. Çünkü periler genellikle taş oyukları gibi yerlerde yaşarlar.

En çok göründükleri zamanlar, kavga ettikleri Mayıs arifesi, kutladıkları Kasım arifesi ve hayaletlerle dansettikleri Yaz arifesidir
    6 Aralık 2007
  2. periler hakkında bazı şeylerr Cevapları

3. kardeş komik şey bu kınular kurana göre peri yoktur artı insan ya cehennemdedir ya cennettedir bunun ortası yoktur
    6 Aralık 2007
  4. paylasim icn saol...
    6 Aralık 2007
  5. katiliyorum..
    4 Nisan 2008
  6. paylaşım için saol...
    4 Nisan 2008
  7. Bencede...
    5 Nisan 2008
  8. değişik benim bildiğim periler insanlara gözükmezler
    5 Nisan 2008
  9. ben perilerin varlığına inanıyorum :)
    14 Nisan 2008
  10. pylaşımın içn saol
    14 Nisan 2008
  11. paylaşım için saol emegine saglık
    17 Aralık 2008
  12. paylaşım için saolll.....
    8 Ocak 2009
  13. sallamışsın bitaz kuranı araştır
    1 Haziran 2010
  14. kardeş hangi mitolojide bu periler
    30 Ocak 2011
  15. periler falan böyle esrerengiz şeyelere bayılırım ben ya:)
    30 Ocak 2011
  16. Öncelikle yaptığınız en yaygın yanlış saol değil sağol. Sonrada her varlık cennet yada cehenneme gitmez hayvanlar toprak olucaktır.Ama perilere inanmıyorum
    30 Ocak 2011
  17. Bunu Bana Kanıtla !!
    Kuran-ı Kerimde Geçiyor mu ??
    30 Ocak 2011
  18. paylaşım için saollll
    31 Ocak 2011
  19. ya arkadaşlar bırakın bunları bebek misiniz ? yaşınız kaç ? 4 mü ?
    2 Şubat 2011
  20. periler vardır bunlar cinlerin kızlarına denir dini sitelere bakabilirsiniz cinler evlenip boşanabilir benden size tavsiye gece gece çime veya toprağa basmayın basarsanız euzü besmele çekerek basın bunu açıklamak istemiyorum
    22 Eylül 2011
  21. bencede periler var siz inanmasaydınız bu siteye girmezdiniz
    2 Eylül 2012
soru sor

periler hakkında bazı şeylerr

Alakalı Aramalar:

1. periler hakkında bilgi

,
  2. su perisi hakkında bilgi