öz abısınden hamıle kalan kız

İsimli konu WH 'Garip Olaylar' kategorisinde, yldrm.exe üyesi tarafından 4 Aralık 2006 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: öz abısınden hamıle kalan kız. Abisinden Hamile Kalan Kız 17 yaşındaki bir kızın karnı yavaş yavaş şişmeye midesi bulanmaya başlamış ve ailesi bu durumda kızlarının hamile olmasından... Bursada yurtta kalan kız öğrenciye öğretmenden taciz ve dayak iddiası 20 Mayıs 2008 Hamıle erkek bu resımler verılmedı ...

1. Abisinden Hamile Kalan Kız

17 yaşındaki bir kızın karnı yavaş yavaş şişmeye midesi bulanmaya başlamış ve ailesi bu durumda kızlarının hamile olmasından şüphelenerek kıza baskı kurmaya başlamışlardır.. kimden bu çocuk , nasıl böyle bişey yapabillirsin vs. ama kız ısrarla hamile olmadıgını olmayıyacagını kimseyle birlikte olmadıgını söyler. bunun üzerine alır kızlarını doktorA götürürler ve doktorda kızın gercekten hamile oldugu ortaya çıkar.. köye geri dönen aile sinirden kudurmakta ve kıza bu çocugun kimden oldugunu sorarak öğrenmek isterler ama kız ısrarla bu imkansız ben kimseyle birlikte olmadım cevabını verir.. bunun üzerine aile meclisi toplanır ve 20 yaşındaki abisinin kızı öldürmesi kararı alınır.. abisi kızı evdeki av tüfegi ile vurarak gözünü kırpmadan öldürür ve gider jandarmaya teslim olur ama aile bu işin peşini bırakmayıp kızın kimden hamile kaldıgını öğrenmek isterler bunun için DNA testi yaptırmak ister ufak olan köyde bi çok delikanlıdan ve adamdan DNA testi için kan örneği alınır ve sonuç alınamaz ve abisindende kan istenir sonuç korkunçtur.. kız abisinden hamile kalmıştır.. Abisi bunu öğrenince bunun imkansız oldugunu böyle bişey olamıyacagını söyler ama eve yollanan bilirkişi heyeti bu olayın nasıl olabileceği hakkında evde incelemelere başlarlar ve şöyle bi sonuca varırlar;Banyo ufak ve oturarak yıkanmak için tek bir tabure vardır.Abi ilk olarak banyoya girmiş ve çıkmadan önce masturbasyon yapmış,sperminin bir kısmı tabureye bulaşmış ve kız abisinden sonra banyo yapmak için banyoya girmiş o tabureye oturmuştur ve böylelikle abisinden hamile kalmıştır.Abisi 7 yıl hapis yattıktan sonra gelen afla serbest kalır köyüne döner ve aynı silahla kendini vurarak öldürür.
    4 Aralık 2006
  2. öz abısınden hamıle kalan kız Cevapları

3. tesekkurler...
    4 Aralık 2006
  4. cok ılgınc ve şanssız bır olay :aa: :aa:
    4 Aralık 2006
  5. gerçekten çok ilginç...
    4 Aralık 2006
  6. Böyle olaylar olamaz arkdaşlar ayıp

Paylaşım için saoll
    4 Aralık 2006
  7. ayıptan kasıt nedır hocam
    4 Aralık 2006
  8. uzucu hocam yaa. 23 genc ınsan resmen pisi pisi ne gıtmıs.
    4 Aralık 2006
  9. ya tamamda böyle birsey mümkünmü yaw hayret dogrusu
    4 Aralık 2006
  10. paylaşım için saol...
    4 Aralık 2006
  11. ALINTI(SCHAKAL @ 12 4 2006, 09:13 PM) 309467</div>
    4 Aralık 2006
  12. ALINTI(SCHAKAL @ 12 4 2006, 08:13 PM) 309467</div>
    4 Aralık 2006
  13. çok ilginç yanı %5 ihtimal bıle yoktur belkıde.
    4 Aralık 2006
  14. arkadasalr oluyo bunea benzer bi kaç ornek var burda acıklarım ama ban alırım inanmayan ınanmaya bilir ben inanıyorum paylasım gusel hLL olsun kardes..
    4 Aralık 2006
  15. gercek diosunuz yanı vay be . demekki ne enteresan olaylar olabiliyo dunyada.
    4 Aralık 2006
  16. gercek gercek
    valla bılla gercek
    allah cam ımı alsın gercek
    4 Aralık 2006
  17. ya ne uyduruk şeyler..ben bu hikayenin başka versiyonunu okudum...
    14 Mart 2007
  18. pekı senın okudun dıger versıyon uyduruk degılse getır onu yayınlayalım kardes
    14 Mart 2007
  19. iyide arkadaşlar o taburenin üstüne hiçmi su degmemiş. hem öle olsa bile bu imkansız gibi bir şey.. ama hikaye işte... emegin için tşk:ok:
    15 Mart 2007
  20. banada saçma geldi bildiğim kadarıyla spermler yaklaşık 2 saniye içersinde ölüyorlar bu aradada kız banyoya girse "ışık hızı ile hareket etmediğine göre imkansız" bile hiç bir şey olmaz bence bu işte bir bit yemiği var :)
    15 Mart 2007
  21. eğer böyle bir şey yaptıysa öz kardeşi olamaz.çünkü kardeşin kardeşe nefsi uyanmaz. annelerine sormak lazım.
    15 Mart 2007
soru sor

öz abısınden hamıle kalan kız

Alakalı Aramalar:

1. liften bornozdan hamile kaldı