Orgazm Olduğumu Nasıl Anlarım?

İsimli konu WH 'Çeviri Konular' kategorisinde, O.l.r.i.c üyesi tarafından 28 Aralık 2009 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Orgazm Olduğumu Nasıl Anlarım?. Eğer orgazm I've Had Soru: nasıl anlarım? Üniversitede benim ilk yılında kulüpler ve arkadaşlarımın en çok etrafında uyuyoruz. Hepsi sahip orgazm olan... Fazla kilolu olduğumu nasıl anlarım ? Aşık Olduğumu Nasıl Söylerim? ...

1. Eğer orgazm I've Had Soru: nasıl anlarım?
    Üniversitede benim ilk yılında kulüpler ve arkadaşlarımın en çok etrafında uyuyoruz. Hepsi sahip orgazm olan ses sanrılama hakkında konuşmak. Benim beden ile, ben bile mastürbasyon don't rahat never been, ama birkaç kez seks oldu ve ben orgazm gibi bir şey hissettim düşünüyorum, ama benim arkadaşlarım ne tarif olan bir şey değildi. Eğer orgazm veya emin bilmek için bir yol oldu bundan bana bazı test?
    Yanıt:

Eğer sadece cinsel yaşam için, bir şey denemek ve ne zaman başkasının için cinsel yaşam karşılaştırarak kendinizi durdurabilirsiniz. , Ama kolay değil de uzun seni çok mutlu olacaksınız söz koşmak ve tasarruf edeceğiz her zaman düşünmek almak tüm bu endişeli anlar kurtulun. Birinin doğru ve ne olursa olsun, hiç önemli değil bir şey olduğunu açıklayan Ayrıca, asla bilemezsiniz. Sizin seks yaşamınız sizi seks yaşıyorsanız insanların tüm bu konularda ve muhtemelen cinsel yaşam.

Eğer cinsel yaşam için iki şey yapmak, bir çaba daha ikinci şey mastürbasyon yapmak gerekir. Sex mastürbasyon eğitimciler için hiçbir şey için cinsel sağlık "mihenk taşı" olarak bakın yoktur. Önce bir veya daha fazla bir kişi daha yer almak orgazm nasıl dahil, cinsel yanıt, keşfetmek için en iyi yolu, kendi tarihinde ilk yapmak vardır.

Eğer orgazm veya yaşadığınız gelince nasıl, orada alabilir testi isnt söylemek. Sonuçta, orgazm sadece fiziksel bir deneyim değil, vücudunuzda, zihniniz olasılıkla bile ruhu olur. Ve orgazm tek tanımlanmasıdır. Peki ne istiyorsunuz testi ölçmek? Ancak, bazı biz bir orgazm tepkisi ne diyebiliriz bir masalı belirtileri söyle:

* Artan kalp hızı ve kan basıncı
    * Artan kas gerginliği
    * A cildinizin floş
    * Gerilim bir sürümü bazen derin bir rahatlama duygusu takip

Ama bir ya da sizin gibi bu şeyler değil, "hissediyorum" birkaç orgazm vardı karşılaşabilirsiniz.

Eğer bir orgazm yaşadım Peki nasıl anlarım? Çoğu kişi muhtemelen "ne zaman sizin yaşadığınız bileceksiniz söyleyerek yanıt vereceğini biri". Bu her zaman biraz bana olsa, ve eğer tenezzül eden bir vardı hiç, nasıl bilebilirdim sesler?

Yerine Sadece olup olmadığı seks yaşıyorsanız oynamak zevkli size sormak istiyorsunuz. Iyi hissediyorum mu? Bunu daha fazla yapmak istediğim bir şey gibi hissediyorum mu? Bazen cinsel ilişki sırasında ne zaman söylemek ya da bir şeyler yapmak istiyorum ama kendinizi tutmak? Holding Back size, orgazm gibi hissettiğiniz zevk azaltılması olabilir bir yoludur.

Eğer bir oldu çünkü, sizin iyi ya da sahip orgazm hissi diğer yollar üzerinde durmak demek eğer bir çıkmaz olabilir orgazm oldu anlamaya, çalışıyorsunuz? Bu bir klişe, ama gerçek olanı, bu seks yolculuk hakkında hedef değil mi. Orgazm odaklanarak tek yön caddede sürüş gibi bir nehir durur. Eğer yerine cinsel zevk üzerinde nasıl cevap ne hissediyorum odaklanmak, sen nehir bankada durdurmak zorunda değilsiniz nehir atlamak ve float ile olsun, mevcut ve asla bilemezsin nereye ' ll sonuna kadar.
    28 Aralık 2009
  2. Orgazm Olduğumu Nasıl Anlarım? Cevapları

soru sor

Orgazm Olduğumu Nasıl Anlarım?

Alakalı Aramalar:

1. orgazm olduğumu nasılanlarım