Okula kayıt zamanı 2012-2013 dönemine ait okul kayıtları ne zaman başlıyor

İsimli konu WH 'Eğitim Kültür' kategorisinde, bayzeka üyesi tarafından 13 Haziran 2012 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Okula kayıt zamanı 2012-2013 dönemine ait okul kayıtları ne zaman başlıyor. İlköğretim okul kayıtları ne zaman yapılacak umarım işinize yarar.Adrese dayalı okul kayıtları,açık öğretim kayıtları Okul nakil işlemleri hakkında bilgi... 2010-2011 İlköğretim Okul Kayıtları Ne Zaman Başlıyor? 2012 AİO Kayıtları Ne Zaman Yapılacak? ...

1. İlköğretim okul kayıtları ne zaman yapılacak umarım işinize yarar.Adrese dayalı okul kayıtları,açık öğretim kayıtları Okul nakil işlemleri hakkında bilgi verilmektedir.

2012-2013 İlköğretim Okul Kayıtları Ne Zaman Başlıyor?

Bu sene okullar 8 Haziran günü bitecek,

Henüz Milli Eğitim Bakanlığı'ndan resmi bir açıklama yapılmamakla beraber okulların 2012-2013 Eğitim Öğretim yılı 17 Eylül Pazartesi günü açılması bekleniyor.

İlköğretim 1. sınıflar için yeni kayıtlar Adrese Dayalı Nufüs Sistemine göre otomatik olarak 2006 doğumlu çocuklar kayıt edilecektir.

Diğer nakil işlemleri ile ilgili kesin bir bilgi mevcut değil. Bu konuda bilgi edinir edinmez konumuz güncellenecektir.

Bu arada ilköğretim 1.sınıf öğrencileri 12 Eylül tarihinde okula başlayacaklar, okula ortamına alışmak bakımından.
    13 Haziran 2012
  2. Okula kayıt zamanı 2012-2013 dönemine ait okul kayıtları ne zaman başlıyor Cevapları

soru sor

Okula kayıt zamanı 2012-2013 dönemine ait okul kayıtları ne zaman başlıyor