Nilay Dorsa tesettüre mi giriyor ? 26 Şubat

İsimli konu WH 'Magazin' kategorisinde, breakerturk üyesi tarafından 26 Şubat 2008 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Nilay Dorsa tesettüre mi giriyor ? 26 Şubat. Seksi pozlarıyla adından söz ettiren Nilay Dorsa "günün birinde ben de kapanabilirim" dedi. Üniversitelerde türban tartışmasının yapıldığı bu günlerde,... 26 Şubat Azerbaycan Soykırımı Manken Nilay Dorsa: "Başörtüsü Yasağının Kalkmasına Çok Sevindim"/25.02 ...

1. Seksi pozlarıyla adından söz ettiren Nilay Dorsa "günün birinde ben de kapanabilirim" dedi.

Üniversitelerde türban tartışmasının yapıldığı bu günlerde, siyasetçi, bilim adamı ve öğrencilerin dışında toplumun 'farklı' kesimlerinden de yorumlar gelmeye başladı.

Seksi manken Nilay Dorsa da bu tartışmaya giren ünlü isimler arasındaki yerini aldı. "Türbana asla karşı değilim. Günün birinde ben de kapanabilirim" diyerek şaşırtan ünlü manken, sözlerini şöyle sürdürdü: Ben nasıl mini etek giyiyorsam, dekolte kıyafetler giyebiliyorsam başörtülü arkadaşlarım da okullarında rahat davranmalı. Türbana asla karşı değilim. Günün birinde ben de kapanabilirim. Ben kararı çok olumlu karşıladım. En azından baş örtülü arkadaşlarım rahatlıkla okullarına girebilecekler artık.

'Türkiye İran olmaz'

'Türkiye İran olur mu?' tartışmasına da el atan Nilay Dorsa sözlerini şöyle tamamladı: Benim babam İranlı. Ben İran şartlarında yaşamadım, Türk kültürüyle yetiştim. Türkiye bir türbanla İran olmaz.
    26 Şubat 2008
  2. Nilay Dorsa tesettüre mi giriyor ? 26 Şubat Cevapları

soru sor

Nilay Dorsa tesettüre mi giriyor ? 26 Şubat