nfsc carbon oyunu açılmıyor

İsimli konu WH 'Oyun Genel' kategorisinde, serhathan üyesi tarafından 29 Mart 2007 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: nfsc carbon oyunu açılmıyor. arkadaşlar nfs carbonu yükledim ancak nfsc.exe bir sorunla karşılaştı kapatılması gerekiyor diyo ve windowsa çıkıyor.İki değişik dvd den yükledim... nfsc carbon çift kişi nasıl oynanıyor açılmıyor ...

1. arkadaşlar nfs carbonu yükledim ancak nfsc.exe bir sorunla karşılaştı kapatılması gerekiyor diyo ve windowsa çıkıyor.İki değişik dvd den yükledim ikisindede aynı şekilde oyun açılmadı.fifa 2007 farcry gibi oyunları rahatlıkla problemsiz oynayabiliyorum ancak bu carbonda nevarsa çok uğraştım ama bir türlü açılmıyor.bukonuda bilgi sahibi olan ve çözüm sunabilecek arkadaşlara şimdiden teşekür ediyorum.
    29 Mart 2007
  2. nfsc carbon oyunu açılmıyor Cevapları

3. Arkadaşım eksik yükleme yapmısın ondan bende de öyle oluyodu tek tek yükledim çalıştırdım hatta 2 defa cd değiştirdim
    30 Mart 2007
  4. dostum tektek nasıl yani ben iki denememdede dvd den yükledim.yaklaşık 4 gb lık tek bir dvd zaten bilyosun.tektek derken nasıl yani bana bunu daha açarsan sevinirim.Nasıl yüklemeliyim.Ekran önce kararıyor açılmış gibi oluyor sonra nfsc exe sorunla karşılaştı kapatılması gerekiyor diyor ve kapanıyor.Bu hata mesajıyla windowsa çıkıyor.
    30 Mart 2007
  5. Aynısı bende de oluyodu. Benimki 5 cd ydi. İlk başta 1. cd yi yükledim sonra 2. sonra 3. hepsini yükledim bi klasöre topadım kurdum ve çalıştı.
    30 Mart 2007
  6. sağol dostum ilgin için ama 4 gb lık dvdyi kopyaladım içinde iki rar vardı onlarıda açıp kurdum ama nafile.Anlaşılan nfsc carbondan bize ekmek çıkmayacak.Teşekkürler
    30 Mart 2007
  7. arkadaşım banada aynı olay oldu nfsc.exe nin ismini nfs.exe yaptım açıldı hatta arkadaşta da aynı olmuştu ondada aynısını denedik ondada oldu valla bi dene istersen belki sendede işe yarayabilir.
    30 Mart 2007
  8. Arkadaşım Pc in carbon kaldırmıyosa ondanda olur Çünkü bendede oldu::)
    30 Mart 2007
  9. dostum 3.4 gh çift çekirdek işlemci intel pentium D.1gb ram.512 mb atı x550 ekran kartı.Benim buoyunu oynamam için yeterli değilmi acaba.farcry,fifa 2006,2007 gibi oyunları rahatlıkla oynayabiliyorum.Bu oyunu oynamak için daha neolmalı.enaz 5 kere yükledim kaldırdım bu gıcık şey beni sinir etti.
    31 Mart 2007
  10. arkadaşım bide başka cd veya dvd den yüklemeye çalış VEYa dvd yi başka bir pc ye kur sorunun neyde olduğu belli olur
    2 Nisan 2007
  11. iki farklı dvd den yükledim zaten.Makineyi flaşladım yeniden kurdum yine nafile..ben bunla uraşmaktan bıktım zaten.ilginize teşekkürler.sağolun.game ower
    2 Nisan 2007
  12. arkadaşlar sonunda tesadüfi ve deneme yanılma yoluyla problemi hallettim ve oyunu çalıştırdım.Şimdide nasıl yaptığımı anlatayım.cd deki crack dosyasını kopyalayayıp oyunu yüklediğiniz klasörün içine yapıştırıyorsunuz bu şekilde masa üstündeki ksayol tuşuyla oyuna zıplıyorsunuz exe hatası falan kalmıyo.Bu problemi benim gibi yaşayanlar olduise işte çözüm.
    8 Mayıs 2007
  13. ardaslar bende vista pogram1 amam oyunlar1n cogunu oynayam1yorum örnegin nfsc conban bunu nas1l ayarlaya b1l1r1m bu icicn bana yard1mc1 olusan1z cok sev1n1r1m
    20 Mayıs 2007
  14. valla benim bilgisayar microsoft vista olduğu için gayet de güzel açılyor
    22 Haziran 2007
  15. aynen bende öyle yaptğım için çalışıyor
    22 Haziran 2007
  16. arkadaşlar ben şimdi yukluyom onceden bende de oluyodu 512 ati radeon ekran kartı 250gb harddisk 1 gb rem 3.6 ghz işemcı çift çekiedeklı ama açmıyo
    9 Temmuz 2007
  17. iki cd koyma yerin varsa karışabilir
    benim arkadaşımda öyle oldu
    11 Temmuz 2007
  18. ya birader bu kopyala-yapıstır yaptıgın dosyanın adını yazarmısın?
    13 Mayıs 2008
  19. yaw kardeşim oradaki ***** bunLar ney :) ben bunLarı bilmiyorum...:öhh:
    5 Haziran 2008
  20. carack yabmaı denediniz mie???
    8 Haziran 2008
  21. yaw kardeş sidide ***** yokki :( nasıl yapacaz onu..
    bu arkadaşlara olanların aynısı bana oluyor.. :(
    9 Haziran 2008
soru sor

nfsc carbon oyunu açılmıyor