Müzikle egzersiz zayıflatıyor

İsimli konu WH 'Makyaj, Saç Ve Cilt Bakım' kategorisinde, Alemdar üyesi tarafından 20 Ağustos 2009 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Müzikle egzersiz zayıflatıyor. Müzikle egzersiz yapmak zayıflamaya yardımcı oluyor. ABD’li bilimadamlarının yaptığı bir araştırmada[IMG] müziğin[IMG] egzersiz yapan kişilerin... Egzersiz Sağlıkçıya klasik müzikle egzersiz 10 Mayıs 2008 ...

 1. Müzikle egzersiz yapmak zayıflamaya yardımcı oluyor.

  ABD’li bilimadamlarının yaptığı bir araştırmada[​IMG] müziğin[​IMG] egzersiz yapan kişilerin zayıflamasına yardımcı olduğu ortaya çıktı.

  Kuzey Amerika Obezite İnceleme Derneği’nin Kanada’nın Vancouver kentinde düzenlediği yıllık konferansa katılan ABD’li bilimadamları[​IMG] bir grup obez kadın üzerinde yaptıkları araştırmanın sonuçlarını açıkladı.

  New Jersey’deki Fairleigh Dickinson Üniversitesi’nde psikoloji profesörü olan Christopher Capuano[​IMG] araştırmada kadınları iki gruba ayırdıklarını ve gruplardan birine egzersiz yaparken müzik dinlemeleri için CD çalar verildiğini söyledi. Capuano[​IMG] yürürlerken CD çalardan müzik dinleyen kadınların[​IMG] müzik dinleme imkanı verilmeyenlere göre daha fazla kilo verdiklerinin ortaya çıktığını belirtti. Müzik dinleme imkanı verilen grubun egzersizlerini diğer gruba oranla fazla aksatmadığını da kaydeden Profesör Capuano[​IMG] “Müzik eşliğinde yürümenin kadınları motive ettiği görülüyor” dedi.

  Kilo vermek için uzun döneme yayılan egzersizlere katılanların en büyük sorununun[​IMG] bu egzersizlere devam etmemek olduğunu belirten Capuano[​IMG] müziğin bu konuda yardımcı olduğunu kaydetti.

  Capuano ve ekibinin[​IMG] rejim yapan[​IMG] 41 kadından oluşan bir grubu 24 hafta boyunca incelediği[​IMG] bu grubun haftada 3 kez yürüyüş yaptığı belirtiliyor.
  20 Ağustos 2009
  #1
 2. Müzikle egzersiz zayıflatıyor Cevapları

soru sor

Müzikle egzersiz zayıflatıyor