Microsoft Office 2010'da Dil Paketi Kurulumu

İsimli konu WH 'Yazılım Genel' kategorisinde, ●ŚOП İKλZ● üyesi tarafından 13 Mart 2011 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Microsoft Office 2010'da Dil Paketi Kurulumu. Dil Paketi (Language Pack) nasil kurulur? Kullanilan Office 2010'da baska bir dil daha eklemek icin neler yapilmasi gerekli? Aciklama: Türkce ya da... Microsoft Office 2010 - Microsoft ofis 2010 Geliyor. Microsoft Office 2010 İndir ...

1. Dil Paketi (Language Pack) nasil kurulur?

Kullanilan Office 2010'da baska bir dil daha eklemek icin neler yapilmasi gerekli?

Aciklama:
    Türkce ya da baska bir dilin imla hatalarini kontrol edebilmek icin, dil paketinin kurulmasi gerekiyor.

Asagidaki anlatim Almanca görünümlü Office 2010'u Türkce görünümlü yapabilmek icin.

Almanca Office 2010'da görünüm degisikligi yapmadan, Türkce imla hatalarini gidermek icin
    dil paketinin kurulmasi gerekli.

Eger sorun olursa Überprüfen, Sprache, Sprache für Korrekturhilfen festlegen yerinden "Türkisch" secilmesi gerekiyor.
    Dikkat edin, winword giciklik yapip tekrar Almanca'ya gecebilir. Yazdiklarinizi markieren yapip, tekrar Türkisch secin.
    Almanca mi Türkce mi yazdiginizi devamli kontrol edebilmek icin resimdeki ayarlara bakin.

Örnek:
    Almanca'dan Türkce'ye gecis (Türkce Paketini indirdim)
    Kurulumdan önce Office 2010 kapali olsun.
    Yani acikda Excel, Word...dosyalari olmasin.

1. Buradaki dosyanin icinde linkler var, gerekli paketi indiriyoruz.
    2. Download bitince, indirdigimiz seyi calistiralim.
    3. Resimlerdeki gibi devam edelim.

....Ilk secenegi aliyoruz

....Sözlesmeyi kabul et ve Devam

....Simdi yükle

...Kapat

4. Kurulan dil paketini kullanmak icin
    WINDOWS 7: Start, Alle Programme, Microsoft Office, Microsoft Office 2010-Tools
    Microsoft Office-2010-Spracheinstellungen

5. Asagida bir kac resim eksik, uyarilari almadim. Uyarilari Ja ve OK ile geciyoruz

....Isaretli yerleri "Als Standard festlegen"

PCyi kapat ve tekrar ac. Artik Office 2010 görünümü ile Türkce.
    Diger dilleri kullanmak isteyenler, ayni sekilde gerekli paketi indirip kurmalari gerekiyor.
    13 Mart 2011
  2. Microsoft Office 2010'da Dil Paketi Kurulumu Cevapları

3. türkçe dil patekini nereden bulabilirim. yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkür ederim.
    6 Mart 2012
  4. işletim sisteminize göre arattırdığınızda bulabilirsiniz.
    7 Mart 2012
soru sor

Microsoft Office 2010'da Dil Paketi Kurulumu

Alakalı Aramalar:

1. office 2010 professional türkçe dil paketi