maymun insan nasıl olur ? tamamen gerçek

İsimli konu WH 'Cep Telefonları Genel Yardım ve Paylaşım' kategorisinde, MYSEKO üyesi tarafından 21 Ocak 2006 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: maymun insan nasıl olur ? tamamen gerçek. arkadaşlar videonun konusu şöyle hollandada yaşayan müslüman bi aile var ama kızları müslümanlığa inanmıyor bi gün annesi evde kuran-ı kerim okurken... Forumcular Gerçek Hayatta Nasıl Olur Mükemmel insan nasıl olur ...

1. arkadaşlar videonun konusu şöyle hollandada yaşayan müslüman bi aile var ama kızları müslümanlığa inanmıyor bi gün annesi evde kuran-ı kerim okurken kızıda kuran sesinden rahatsız olup müziği sonuna kadar açıyor ama anne hala okumaya devam ediyor bunun üzerine kız çılgına dönüyor annesini itekleyerek elindeki mübarek kuran-ı kerimi alıp üzerine çıkarak tepinmeye başlıyor (allah korusun) ve sonuç olarak videoda görüldüğü gibi ben başka bi siteden indirdim konu yorumlara açık sizlerde yorumlarınızı benden esirgemeyi şu anda o görülen kuran yazılarını çözmeye çalışıyorum bu arada bi dipnot videonun en sonunda beliren kuran veya osmanlıca yazılar kızın üzerinde kendiliğinden oluşmuştur

BURDAN

21 Ocak 2006
  2. maymun insan nasıl olur ? tamamen gerçek Cevapları

3. abi acaba gerçek mi? ya allah korusun
    1 Şubat 2006
  4. bakalım bı sagol
    2 Şubat 2006
  5. terbiyesizlik
    4 Şubat 2006
  6. ewet arkadasim benden once dawranmissin cok ibret werici bir goruntu insallah insanlar buna bakarak ibret alirlar eywallah benim cep tel var bakinca fena oluyorum

arkadasim arapca yazilarda soyle diyor kadin KURANI KERIM okurken kizi muzigi cok sele dinliyor annesi de kis biraz sesini diyor okuyamiyorum kizda sen yeter artik su nunla diyor (ALLAH KORUSUN ) MUSAFI YIRTIM YERE ATIYOR VEDE O ANDA YANIYOR BOYLE UZERINE ATES GGIBI BISEY OLUYOR ANNESI DE SONDURMEK ISTEMIS BIR CARSAF ATMIS UZERINE CEKINCE KIZI KANGURU OLUYOR... BANA BOYLE SOYLEDILER BENIM BILGIM BU MYSEKO

ARKADASLAR BU GERCEK
    4 Şubat 2006
  7. ya şerefsizin evlatları kurana uzanan eller kırılsın.
    4 Şubat 2006
  8. arkadaşım böle ibret alıncak şey koyduun için saol ama annem ve bnm ağlıyasım geldi ben bunun hikayesini duymuştum ama dalgaya almıştım saol ama bundan sonra hiç bir zmn inanamamzlık etmiycem gerçekten cok kötü bişi kızn üstündeki yazıların anlamını bulduysan yazarmısın cok merak ettim. :s11[1]: :s11[1]: :s11[1]: bende kurana inanmayanlara sesleniorum:

---elleriniz kırılır inşallah......
    5 Şubat 2006
  9. evet ben unu 7 veya 8 ay oncesi gormustum cok kotu bişey bu kızın yasadıları ama hak etmiştir tabi allah bilir orasını allah hepimisi korusun .......... :uzgun:
    27 Nisan 2006
  10. bi bakalım
    29 Haziran 2006
  11. 12 Temmuz 2006
  12. ya bu ne dosyası hangi program açar
    24 Temmuz 2006
  13. saol kardesh bi bakalım ama sunuda unutmayın kızın müslümanlığa inanmamasına saygı duyalım taam üstüne cıkıp tepinmesi hos bisey deil ama onada inanamio kızma gbi hakkımız yoqq bu onla allah arasında bisey :tamam: :tamam: :tamam: :tamam:
    17 Ağustos 2006
  14. :tamam:
    9 Eylül 2006
  15. ızledım bunu daha onceden cok saol ıyı paylaım :tamam:
    11 Eylül 2006
  16. :tamam:
    11 Eylül 2006
  17. Yorum yapmadan önce wieoyu izlemek istedim we indirdim ama izleyemedim. emin olmak için ama bu wideo bi fake ewet inanmayacaksınız ama fake. ben bu wideo nun resmini gördüm. çünkü wideosunda resmini çekiyo neyse.bu olay Fas ta oluyo diye okudum. Yanlız küçük bi hile war bu resmin yalan. Kur'an a saygımız sonrsuz ok ama böyle şeylere gerek yok diye dişünüyorum herkese sewgiler.....
    13 Eylül 2006
  18. :tamam:
    25 Eylül 2006
  19. ARKADAŞLAR ASLINDA TÜM BUNLAR ALDATMACA
    ASLINDA BU VİDEODA GÖRÜNEN KIZIN GÖRÜNTÜSÜ BİR FOTOĞRAFTAN İBARET YANİ FOTOĞRAFTAN KAMERA İLE ÇEKİLMİŞ. İSTERSENİZ ŞU SİTEDE Bİ GEZİN DE İŞİN ASLINI Bİ GÖRÜN. AÇILAN SAYFADA '' WE ARE FAMİLY'' YAZAN RESME TIKLAYIN VE MAYMUN KIZIN DİĞER RESİMLERİNİ DE GÖRÜN.
    http://www.patriciapiccinini.net/
    HATTA İŞİN ASLINI ARAŞTIRMACI GAZETECİLERDEN DE ĞRENEBLİRSİNİZ BU LİNKTEN http://www.haber7.com/haber.php?haber_id=1...mp;comments=all

ARKADAŞLAR SİZE TAVSİYEM YETKİLİ YADA GÜVENİLİR BİR AĞIZDAN DUYMADIKÇA BU TÜR ŞEYLERE İNANMAYIN.BİRAZ ARAŞTIRMACI OLUN...SAF OLMAYIN...
    25 Eylül 2006

20. ben aynen ööle şeettim yani bizi s. leyen yok :agla:
    25 Eylül 2006
  21. allah c.c belalarını versin daha beter olsunlar
    30 Eylül 2006
soru sor

maymun insan nasıl olur ? tamamen gerçek