lköğretim 2. Sınıf Öğretmen CDsi

İsimli konu WH 'Eğitim Kültür' kategorisinde, ziki üyesi tarafından 23 Mayıs 2010 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: lköğretim 2. Sınıf Öğretmen CDsi. lköğretim 2. Sınıf Öğretmen CD’si, İlköğretim 2. Sınıf Öğretmen CD'si İndir [IMG] İkinci Sınıf öğretmenleri için hazırlanmış bu CD, 1-2-3. sınıf... Anadolu öğretmen lisesinde 9. sınıf dersleri nelerdir? 8. sınıf öğretmen kılavuz kitabı çözümleri ...

1. lköğretim 2. Sınıf Öğretmen CD’si, İlköğretim 2. Sınıf Öğretmen CD'si İndir

İkinci Sınıf öğretmenleri için hazırlanmış bu CD, 1-2-3. sınıf öğretmenleri, velileri ve öğrenciler için de yararlı bir kaynaktır. 2. sınıfta geçen tüm okuma metinleri CD’ni içinde mp3 formatında verilmiştir. Okuma metinleri sonunda yapılan çalışmalar, yapılandırmacı - öğrenci merkezli eğitime uygundur. Bunun dışında CD nin içinde çocukların seviyelerine uygun eğitici çocuk şarkıları da vardır.

Ayrıca istiklal marşımız ve andımız da mp3 formatında verilmiştir.

- Okuma metinleri (mp3)

- Ölçme - Değerlendirme formları

- Çocuk şarkıları

- Etkinlikler

- Öğretmen evrakları ve çalışmaları

- Öğrencilere yönelik formlar

- Örnek ödevler

- Soru ve cevaplar

CD, İnternet Explorer programı ile çalışıyor. Çalıştırmak için index isimli html dosyasına tıklayın. Çıkan uyarıya onay verin, karşınıza çıkan menüden istediğini seçin. 56MB

DOWNLOAD
    23 Mayıs 2010
  2. lköğretim 2. Sınıf Öğretmen CDsi Cevapları

3. hata veriyor
    15 Eylül 2010
soru sor

lköğretim 2. Sınıf Öğretmen CDsi