Kürtaj resimleri

İsimli konu WH 'Garip Olaylar' kategorisinde, sümeyyye üyesi tarafından 1 Kasım 2008 tarihinde yazılmıştır.

1. bende bunu yaptım nefret edıyorum kendımden... ama hazır degıldım .... benı affet bebek ( kız ım :( )))
    27 Aralık 2010
  2. gerçekten çag dışı ama zorunlu olmadıgı sürece aldırmamak lazım
    28 Aralık 2010
  3. gelecegın annesı olarak yazık gunah ya dogurmak ıstemıyosanız korunun ya onların gunahı yazik:(
    18 Ocak 2011
  4. her insan isteyerek kürtaj olmaz bazı insanlar mecbur kaldığı için kürtaj olurlar mesela ben hamileydim 7 haftalık dr. gittim bebek karnımda ölmüştü çok üzülmüştüm ama onu aldırmak zorundaydım
    19 Ocak 2011
  5. cınayet evet,normalde 2 aydan sonrası yasak sayılıyo ama bence bu daha aza ındırlmelı hatta cezasısa ınsan oldurmek kadar agır suc olmalı kı kımse yapamasın,aglayarak ızledım vıdeoyu zaten,bebegımede boyle yapmıslar demekkı, ama ben mecbur bırakıldım elımde dıgıldı tek avuntum oldugumde ona kavuscak olmamdı halada oyle olunce ona kavuscam bu dunyada ayırdılar ama obur tarafta ayıramıycaklar bızı,ıs erkekte bıtıyo tamam kadınıda sucu vardır ama ınanın bı kadın kolay yapamaz bunu,erkek sahıp cıkmayınca zorlayımca bısey yapamıyosunuz helede cok sevıyosanız,yıne olur dıyo sıze o daha bı kan pıhtısı dıyo ınanıyosunuz sonra noluyo sızı acılarnzla basbasa brakıp gdyo ve bıgun bska brnden bebek sahıbı oluyo ama sız hep bebegnzn acısıyla yasamk zorunda kalysz asla unutlmuyo olene kadarda unutmycam ona kavuscagım gunun hasretyle yasıycam hep ve ben daha 20 yasndaym,smdı 1yasnda olcaktı tam yegenmn yasnda ve ben yegenımı onun kadar cok sevıyorum...
    31 Ocak 2011
  6. bunları yapan doktor olamaz. doktorların görevi yaşatmaya çalışmaktır. bunları yapanları Allah'a havale ediyorum. Allah belanızı versin inşallah. vicdansızlar. paramparça etmişsiniz lan çocukları.
    15 Ağustos 2011
  7. şu an çok kötü hissettim kendimi gerçekten yazık ya 7 yıl önce annem ve babam ikinci kardeşimin doğma hakkını elinden aldılar o zaman ben 13 yaşındaydım çok ağladım çok karşı çıktım ama nafile 2 haftalık bebeği benim kardeşimi gözünü kırpmadan aldırdılar onları asla affetmeyeceğim o doğmamış bebeğinde en az benim kadar yaşamaya hakkı vardı bu sebepten onlardan nefret ediyorum
    6 Şubat 2012
  8. Benimkide Benzer Bişi 3 kelime 9 Hece Adi Uslanmaz Şerefsizler !!!![kizgin]
    7 Şubat 2012
  9. Yazık ya gerçekten. :( Cinayet ten başka birşey denemez buna.
    11 Şubat 2012
  10. Madem doğurmak istemiyorsunuz.nden önleminizi erken almıyorsunuz.yazık günah deyilmi?
    12 Nisan 2012
  11. Yazık :( cok uzgunum fakat ınsan mecbur kalınca yapar boyle bıseyı yapmasa cok ıyı zıra elbet bı acıklaması vardır yargılamayalım amın allah yasatmasın boyle bı olayı dusmanımın basına vermesın anlatamam suankı pskolojımı allah affetsın :(
    24 Mayıs 2012
  12. İçim gitti sabah sabah :öhh: Kıyamam yaaaa Nasıl kıyıyolar anlamıyorum allahın verdiği canı alıyolar. Yazık cidden yazık Günah lan allah korkusuda mı yok bunlarda.[kahretsin]
    25 Mayıs 2012
  13. kürtaj bu devirde modern cinayettir, ama gerektirdiği durumlarda maalesef gerçekleştiriliyor buda köylerde kasabalarda yada şehrin göbeğinde babasından abisinden eniştesinden yada tecavüz ile hamile kalarak bu çocuğu doğuramıyacağını doğduğunda ise birçok çirkinlikleri doğuracak sebepler olucaktır. babadan ve abiden çocuk doğurulamıyacağına göre aldırılması en doğrudur insan bir yerde mecbur bırakılıyor.keyfine aldıranlara yazıklar olsun.
    11 Haziran 2012
  14. çok ğünah çok can alıyorlar bunun öbür dünyasıda var
    2 Eylül 2012
  15. Gerçekten kötü bişey ya sabah sabah [kahretsin]:uzgun:
    2 Aralık 2012
  16. Bunu yapan insan olamaz...
    2 Aralık 2012
  17. BazıLarının vicdanlarında yükleme hatası var galiba.!!! [kizgin]
    3 Aralık 2012
soru sor

Kürtaj resimleri

Alakalı Aramalar: