Kurt Adam ve Vampir gerçekmiş !!!

İsimli konu WH 'Garip Olaylar' kategorisinde, Revenge66 üyesi tarafından 19 Temmuz 2009 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Kurt Adam ve Vampir gerçekmiş !!!. --------------------------------------------------------------------------------Kurt adam ve vampir hikayesinin aslında İngiltere’ den çıktığını biliyor... bitefight üye ol(vampir kurt adam savası) Kurt Adamlar nedir ve Kurt Adam Resimleri ...

1. --------------------------------------------------------------------------------Kurt adam ve vampir hikayesinin aslında İngiltere’ den çıktığını biliyor muydunuz. Evet 1970 li yıllarda adamın biri ismi bilinmeyen bir hastalığa kapılmış ve yaşaması için devamlı kan alması lazımmış bunun için de ömrü boyunca hastanede kalmak zorundaymış. Bu olay başına gelen kişi de doktor kendisi üstelik.Neyse adamda yüzünde ve suratında tüylenmeler başlamış ve yukarıdan yan dişlerinin ikisi hastalıktan dolayı kurt köpeklerindeki gibi uzamış artık doktorlar öleceğni söylemişler ve sonunda geceleri dışarıya çıkıp insanların evlerine girip ısırıyor ve kanlarını emiyormuş ve bu olay gerçekmiş ve bir çok hikaye buradan yola koyularak uydurulmuş.
    19 Temmuz 2009
  2. Kurt Adam ve Vampir gerçekmiş !!! Cevapları

3. wamprler ck tatlı oluo tabi twilight serisinde:D aklıma geldi:D
    saol paylasm için..XD
    19 Temmuz 2009
  4. önemli deill..
    22 Temmuz 2009
  5. komiksiniz... :)) vampir hikayesi 1500 lerde yaşayan romanya kralının kötüleşmiş bir halkı yola getirmek için yaptıgı kötülüklerin daha sonra halk dilinde hikayeye dönüşmesiyle çıkmışdır. durac romence şeytan demek ve duracula ismi burdan gelir.ve 1890 larda bir roman yazarı romanyayı ziyret ettigi sırada halkdan bu hikaye yi duyar ve adam bir kitab yazar. ve tabiki geliştirir hikayeyi ve kendi kafasında eklentiler ilave eder.. :)
    28 Ağustos 2010
  6. 1500 lu yıllardada degil babiller zamanındda ve 1200lu yıllarda bu hikayeler zaten çıkmaya başlamış kurt adam hikayesini kanıtlayan teoriler var ancak vampirleri uydurma oldugu zaten bilinen bir gerçek
    7 Ocak 2011
  7. siz birde vampire diaries 'i izleyin ordakiler daha vahşi ve daha şker :D :D paylaşım için sağol:bravo:
    31 Ocak 2011
  8. ünlü yazarlar bu dünyada gerçek bir sey varsa oda kurt adamların(veya kadınların) ve vampirlerin gerçek olduğudur derler bunları genellikle sekil değiştiriciler olarak ele alırlardı sekil değiştiricilerin yarısı kurt yarısı insan değildi onlar tamamıyla devasa kurtlara dönüsüyorlardı efsanelerde kurtların bise saldırmak için deil bisi kan içicilerden korumak için gönderildiği sölenir bunlar sekil deistirici olarak dünyaya gelmiyordular genel olarak 16 yasından sonra dönüsme yeteneklerini kullanabiliyorlardı ben sekil değiştiricilerin ve vampirlerin veya daha çok mistik canlının olduğuna inanıorum
    6 Eylül 2011
  9. Öyle bir hastalık gerçekten var ama süratın tüylenmesi ve dişlerin kurt dişi olarak çıkması uydurma.Bu hastalık şu anda halan devam eden bir hastalık ve kronik bir hastalık.İnsan kan içme isteği duyuyor ve bunu yapıyor bu hastalığa sahip olan insanların çoğu böyle bir hastalığının olduğunu bilmiyorlar.Satanistlik vesaire gibi şeylere yönelen insanlar çoğu.
    7 Eylül 2011
  10. hastalığın adı '' profirya''...
    8 Eylül 2011
  11. Bende vampir hikayemi anlatayım.

Bi gün evde yanlız başıma oturuyodum.Takılıyodum nette tabi.Ramazan ayından 1 ay önceydi.Kapı çaldı baktım bi tane kıllı yaratık açtım kapıyı üstüme atladı.Daha sonra bi kapıştık onunla aldım altıma başladım yumruklamaya.Sonra kalktım ayağa başladım tekmelemeye.Acı bana dedi aldım ordan penseyi o dişlerini çektim traş makinesiylede tüylerini kestim defol dedim tamam abi dedi.Yaşadığım klasik olay.

^ ^ ^ ^ Yukarıda yazılanlar tamamen hayel ürünüdür.
    l l l l
    11 Eylül 2011
  12. Ben başlıktan birsürü vardır diye anladım :) :) teşekkürler

Çok büyük bi hayal gücün var :D
    13 Eylül 2011
  13. çok güzel cevap:muha:

TheDjUcok26 nickli arkadaşımız çok güzel cevap vermiş:)
    13 Eylül 2011
  14. eved özellikle nina dobrev:)
    22 Eylül 2011
  15. vampirler gerçektir hata bilimsel açıklamasıda var

kurtadama gelince

ben canlı örneym geceleri iyi görüyom

kurtadam gibi sesler çıkartıyom

bunla bitimiyor nabızım hızlı atığında kalın demiri bile ikiye ayıra bilerim

özeti siz çıkartın artık
    1 Kasım 2011

16. Özet: Krosun. :D
    2 Kasım 2011
  17. hepsi kafa ütülemek için bir hikaye :)
    2 Kasım 2011
  18. Halihazırdaki bilimsel bilgiler, kurt adam olayında olduğu gibi bir insan formunun bu kadar kısa zamanda bir başka biçime dönüşmesinin kesinlikle olanaksız olduğunu ortaya koyuyor. Dolayısıyla kurt adam efsaneleri tümüyle cehalet ve kuruntu üzerine kurulmuş olabilir. Fakat yine de yüzlerce yıldır bildirilen bu tür olayların gözardı edilemeyeceği belirtiliyor. o kadar çok kurtadam denilen olaylar varki

Birkaç olay:

Kurtadamlara ilişkin olaylar eskisi kadar yoğun olmamakla birlikte zaman zaman bu tür olaylardan söz edilmektedir. Örneğin I. Dünya Savaşı'ndan kısa bir süre önce üç kurt adamın ele geçirildiği öne sürülmektedir.
    1925'te ise Fransa'nın Strazburg kenti yakınlarındaki bir köyün halkı, köyden bir çocuğun kurt adam olduğuna ilişkin tanıklık ettiler. 5 yıl sonra Bourg-Ia-Reine'de de bir kurt adam korku saldı. Pierre van Peasen, 1939'da yayımladığı, Bizim çağımızın Günleri adlı kitabında bu olaya değiniyordu.
    1946'de Kuzey Amerika'nın en eski Kızılderili kabilelerinden biri olan Navajo'lara "dört ayaklı bir katil" musallat oldu. Bu garip yaratık hep dolunay zamanı ortaya çıkıyordu.
    1949'da Roma'da bir polis ekibi, garip davranışlı bir adamı izlemekle görevlendirildi. Adam, kurt adam psikozu içindeydi. Düzenli olarak her dolunay döneminde kontrolünü kaybediyor ve ürkünç bir şekilde uluyordu.
    1957'de Singapur'da polisler, benzeri bir olayı izlemek için görevlendirildiler. Çünkü, bir yatılı kız okuluna sürekli olarak bir kurt adamın saldırdığı iddia ediliyordu. Kızlardan biri bir gece, baş ucunda duran birisinin varlığıni hissederek gözlerini açtı. Karşısında saçları burnuna kadar düşen, uzun ve sivri dişli, korkunç görünüşlü bir adam duruyordu. Fakat olayın ardındaki gizem çözülemedi.
    1975'te İngiliz gazeteleri, Staffordshire'ın Ecc1eshall köyünde yaşayan 17 yaşındaki bir gencin olağanüstü haberleriyle dolup taşıyordu. Delikanlı, kurt adama dönüştüğü inancı içindeydi. Bu zihinsel acılarına kalbine sapladığı bir bıçakla son verdi. Delikanlının yakınlarından biri şöyle diyordu: Ölmeden çok kısa bir süre önce bana telefon etti. Yüzünün ve ellerinin renk değiştirdiğini ve giderek kurt adama dönüştüğünü söyledi. Az sonra sesi giderek homurtuya dönüştü."
    3 Kasım 2011
  19. DOSTLAR
    Bu tür şeyler benimde ilgimi çekiyor fakat bunları size sırayla açıklayayım
    1_Vampirler
    ====>Vampirlik inancının başlangıç tarihi 1400-1500 lü yıllar arasıdır.Söylenenlere göre Bilinen engüçlü vampir ve ilk vampir olan DRACULA Eflak voyvodası Vlad DRACULAdır.(voyvoda=prens).Kendisini hiç sevmem şahsen çünkü OSMANLI düşmanıdır.Kendisinin yaklaşık 25000 insanın kanını içtiği söylenirki doğruluk payı vardır oda bu kadar osmanlı insanını kazığa oturtarak öldürtmüştür.Kanlarını şarap gibi fıçılara doldurtup içtiği söylentisi ile vampirlik inancı başlamıştır.isterseniz vlad draculanın hayatını okuyabilirsiniz.
    2_Kurtadamlar
    =====>Kurt adam denen şeyin olmadığını nasıl kanıtlayabilir diyorsanız mantıklı düşünürseniz bir insanın bu kadar hızlı evrim geçirmesi imkansızdır.İddia edilenlere göre en fazla 1 dakika içinde dönüşüyorlar.Herhangi bir canlı bu kadar hızlı evrim geçiremez.Hastalık olan ise vücutta kıllanmadır.Bu insanların da kendilerini kurt adam sanmaları cehaletten kaynaklanmaktadır.Bütün bu kan içme avlanma gibi davranışlarıda eğitimsizliğin göstergesidir.Sonuç olarak bunu yapan insalarda beyin yok diyebiliriz.
    28 Ocak 2012
  20. Bakın kurtadam diye bişey varmı yokmu bilmiyorum hiç görmedim. AMA sunu söyliyebilirim yılanlar derilerini 2 dakika içerisinde değiştirebiliyor ki bu insanlarda da olan bişey mesela kolunuzu kestiniz veya herhangi bi yaranız var 1 gün icerisinde kapanıyor onun gibi bişey dönüşmek sizinki 1 gün onun ki 1 dakika kurt adam illa insan halindeyken vücudu kılı olucak diye bişey yok dönüşebiliyosa kılı yok etmeyide başarır.ben gündüz dolaşmayı sevmem genelde gece dışarı çıkarım gündüz gözlerim bulanıklaşıyo bazen dalgınlık yapıyo ama gece en karanlık ortamda bile cok rahat önümü görüyorum bide kurt adam ve kurtlar kan içmez çiğ et ve normal hertülü şeyi yer pişmiş veya pişmemiş ama vampir veya vampir yarasalar kan içmeden duramaz sülük görevi görür binevi. bu arada bende kıroyum sinirlendiğim zaman gözüm dönüyo bıcak bile yesem öldürmeden duramıyorum sakinleşincede herşeyi unuturum ciddiyim ama ne olursa olsun besmelenin yok edemiyceği hiç bişey yoktur
    24 Şubat 2012
  21. Satanist olmayı düşünüyorum. Mantıklı sebeblerim mevcut.
    25 Şubat 2012
soru sor

Kurt Adam ve Vampir gerçekmiş !!!

Alakalı Aramalar:

1. kurtadam varmı

,
  2. 1500lu yillar eflak