Küçük sexs köleleri

İsimli konu WH 'Evlilik Ve Cinsel Yaşam' kategorisinde, g-jixs üyesi tarafından 21 Mayıs 2008 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Küçük sexs köleleri. [IMG] Myanmar'daki minikler şimdi de, kaçırılarak seks kölesi yapılma tehlikesi ile karşı karşıya Her afette olduğu gibi çocuklar yine çaresiz kurban... > Küçük Modern çağın köleleri ...

1. [​IMG]

Myanmar'daki minikler şimdi de, kaçırılarak seks kölesi yapılma tehlikesi ile karşı karşıya
    Her afette olduğu gibi çocuklar yine çaresiz kurban konumunda. Myanmar'daki minikler şimdi de, kaçırılarak seks kölesi yapılma tehlikesi ile karşı karşıya.
    Myanmar'da kasırga kurbanı çocuklar seks kölesi yapılıyor
    Asya ülkesi Myanmar'da, kasırgada yetim kalan çocukların "çocuk tacirleri" tarafından, seks kölesi yapılmak üzere kamplardan kaçırıldığı ortaya çıktı..

Birleşmiş Milletler yardım görevlilerinin yaptığı açıklamalara göre, "çocuk seks ticareti ile uğraşanlar" afetzedeler için oluşturulan kamplara girerek yetim çocukları kaçırıyor. Daha sonra da para karşılığı köle gibi satıyor.

Bu ınsanlık ayıbı değilde nedir ?_?
    21 Mayıs 2008
  2. Küçük sexs köleleri Cevapları

3. yok ben dayanamıycam açacam şimdi ağzımı ya nekadar nalet insanlar var bu dünyada yokmu bu işleri yapanların anaları bacıları allah kahretsin hayvan herifler ne istersiniz yavrucaklardan zaten zora düşmüşler.....
    21 Mayıs 2008
  4. Allah pisliklerden korusun onları
    21 Mayıs 2008
  5. ne deyim diycemde forum kurallarına uymuyo
    21 Mayıs 2008
  6. millet fırsatçı olmuş artık, düşeni yıldan çıkarıyorlar, bence büyük bir ayıp
    22 Mayıs 2008
  7. bunlar insan değill
    23 Mayıs 2008
  8. Allah islah etsin bu resimlere bakıyoruz ama eldende birsey gelmiyor sadece konusuyoruz ve yorum yapıyoruz keske daha fazla yapabileceğimiz birseyler olsa ama imkanlar olgunlasmıyor....tesekkürler
    23 Mayıs 2008
  9. lanet olsun bölelerine ölmeden bu dünyada görürler belalarını inş şeref...........
    23 Mayıs 2008
  10. ne kadar ayıp yha...
    23 Mayıs 2008
  11. mıdı tonene
    27 Temmuz 2008
  12. Allah belalarını versin..onlara insan denemez.sadece pis birer et yığını hepsi.hayvan diyecemde hayvanların ne kabahati var.offff insanlıktan mahrum pislikler yaaa:kızgın:
    27 Temmuz 2008
  13. Ne kadar kotu bısey savunmasız cocuklara inanamıyom
    27 Temmuz 2008
  14. bütün işkence yöntemlerini üzerlerinde denemek isterdim pislik herifler
    27 Temmuz 2008
  15. böyle dünyanın ta ....
    27 Temmuz 2008
  16. Dünya nın suçu yokk.insanlar fesatt...yollarda değil,yolularda kabahat....:(
    27 Temmuz 2008
  17. Arkadaşlar bu dünyanın enkötü olayıdır..ama nevarki hiçbir kuvvet bu işlere dur diyemiyor ama bu dünyanın birde öbür tarafı var allah zalimlere herzaman zülmetmiştir onlarda bunu tadacaklar.. maalesef biz sadece yorum yapabiliyoruz ..allah tüm masumların yardımcısı olsun....!!!
    28 Temmuz 2008
  18. dünyanın suçu derken dünyanın fiziksel suçu var demedik içindeki insanların dedik bilmem anlatabildimmi cvbın çok enteresandı:D:D
    29 Temmuz 2008
  19. Evet haklısın halit abi
    29 Temmuz 2008
  20. arkadaşlar beddua veya küfür etmeyin sadece Allah ıslah etsin deyin yeter siz de günaha girmeyin
    29 Temmuz 2008
  21. Bunlar insan olamaz
    29 Temmuz 2008
soru sor

Küçük sexs köleleri

Alakalı Aramalar:

1. faydalı sexs