Korkunc Hikayeler 18 +

İsimli konu WH 'Garip Olaylar' kategorisinde, ByKÖpÜk üyesi tarafından 27 Eylül 2009 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Korkunc Hikayeler 18 +. Arkadaslar Bazi Arkadaslarimin Basina Gelen Olylardir Bunlar İster İnan İsder İnanmayin Size Kalmis BABAM BİR LİSEDE ÇALIŞIYOR. BENDE CAMİDEN GELDİKTEN...

1. Arkadaslar Bazi Arkadaslarimin Basina Gelen Olylardir Bunlar İster İnan İsder İnanmayin Size Kalmis

BABAM BİR LİSEDE ÇALIŞIYOR. BENDE CAMİDEN GELDİKTEN SONRA 2. KATTAKİ Bİ ODADA İNT. BU TÜR SİTELERE GİRİYORUM VE BAYAHA ETKİLENİYORUM... BU ODADAKİ TELEFON ASLA ÇALIŞMAZ. BİRDEN TELEFON ÇALDI. KAPI ANİDEN KAPANDI... ANAHTAR YERE DÜŞTÜ... KAPIYI KİLİTLEDİM. BALKONUN KAPISINI AÇTIM, BALKONA ÇIKTIM.
    ARKAMDA BİR NEFES HİSSETTİM... TAM DÖNDÜMKİ YÜZÜNDE DİKEN GİBİ UZUN SİYAH KILLARI, KAFAM KADAR GÖZLERİ OLAN BİR YARATIK... ÜZERİME DOĞRU GELİYOR. TEK KAÇMA YOLUM BALKONDAKİ BORULARDAN AŞAĞIYA İNME K. CAN HAVLİYLE SALDIM KENDİMİ... BAKTIMKİ BALKONDAN KAFASINI UZATMIŞ BANA BAKIYOR. HEMEN GÖZLERİMİ KAPATTIM. İÇİMDEN BİR SÜRÜ DUA OKUYORUM SONRA ANNINDA YOK OLDUĞUNU GÖRDÜM... KOSARAK EVE GİTTİM. OLANLARI ANLATTIM AMA KİMSE İNANAMADI
    :deli::deli::deli:

O gün kızlarla pijama partisi yapıyorduk.4 kişiydik.Ben o gün için önceki haftadan beri aldığım korku filmini izlememiştim.O gün izlem ye karar verdik.Filmin adı(herkesin bunu izledikten sonra başına bir şey gelir biliyorsunuz)''DABBE''..!!Onu izledik.Tam film bitti ki elektirikler kesildi.Çok korktuk.Kuzenlerimi aradık.(Aynı apartmanda oturuyoruz)Ama bizde elektirik var,dediler.O anda çok korktuk.Onlarda korktular.Bize gelirmisiniz,dedik.Asansörde ya bir şey olursa,dediler.Sonra,eğer sizde elek tirik varsa size bir şey olmaz,dedik ve geldiler.Asansörde bir şey olduğunu söylediler.O an yukardan çok gürültülülü bir ses geldi.Ama üstte kimse oturmuyordu.Hemen tuvalete koştuk ve kapıyı kilitledik.Telefonum çaldı.Arayanın numarası yerine D harfi çıktı baktım ve herkes sesini duysun diye hoperlörü açtım.Yukarı çıkmayın.Kuzenlerinde aşağı inmesin.Ama kendileri bilir dedi biri ve kapattı.O sırda kapıpy açtık ve yukarı çıktık.Kapıyı kırdık.O sırada wc den garip bir adam çıktı.Beni neden
    dinlemediniz,evinize dönmezseniz çok kötü şeyler olur dedi.Biz o ana çıktık.Ama Buse kayıptı. Sonra kapı çaldı.Buse çıktı.Ne oldu dedik.Hiiç,sadece size yetişemedim.Ama hayat olarak belki biraz erken davrandım dedi.Tabi biz bu sözden hiçbirşey anlamadık neyse korkudan hepimiz bir yatakta yattık(oha diceksiniz ama bizim yerimizde olsaydınız sizde aynı şeyi yapardınız).Uyandığımızda Buse yoktu.Neyse işte okula gittik.Ertesi gün Buseleri aradık.Annesi ağlıyordu.Buse yi alabilirmiyim dedim.O da kızım buse o gün korkudan intihar etmiş hatırlamıyormusun.O anda hepimizin aklına şu sözü geldi''Ama hayat olarak belki biraz erken davrandım ''...

Ablamın anlattığına göre 'Ablam bir gün arkadaşına gitmiş ve diğer arkadaşlarınıda çağırmaya karar vermişler.Yarım saat sonra arkadaşlarıda gelmiş ve oturuyorlarmış.O bina ev sahibininmiş ve o gün binada sadece ablamlar varmış başka kimse yokmuş.Bunu bile bile cin çağırmaya karar vermişler.Çağırmışlar ve daha önceden ablamlara takan (daha önce çağırdığında gelen) ve ablamla ev sahibi olan kıza tuvalete gidin bakın demiş ama diğerlerinin gitmesini istememiş.O evdede 2 tane tuvalet varmış.birine a rkadaşı , diğerine ablam gitmiş.kapı açıkmış ablam yavaşça içeri bakmış.Aynada 'Siz yandınız siz gittim sanın' yazıyormuş.Ablam korkmuş.Tam o anda öbür tuvalete giden arkadaşı çok yüksek sesle çığlık atmış.Ablam daha çok korkmuş ve hemen arkadaşının yanına koşmuş.Delirmiş gibi bir gülüyor , bir ağlıyormuş.Ablam konuşturmaya çalışmış ama konuşmamış.Arkadaşını içeri götürmüş.Tabi ötekiler meraktaymış .Seda kapının kolunun gölgesini gördüğünü söylemiş.Ablama sormuşlar , ablam hiç bir cevap vermemiş şoktaymış.Ablamın diğer arkadaşı panik atakmış.İntaar etmeye kalkmış zor tutmuşlar.Bu arada ablam hala söylememeiş aynadaki yazıyı.yavaşça panik atak olmayan arkadaşlarını bir araya toplayıp durumu anlatmış.Diğer arkadaşları ve ablam tuvalete gitmiş tekrar bakmışlar.Yazıyı silmek için yanına gittiğinde , yazıyı yazdığı madde çok pis kokuyormuş.Zor çıkartmışlar,daha sonra Kuran okumuş ev sahibi.Bir dahada cin çağırmayacaklarına yemin etmişler

Arkadaslar Korkularimiz Bizi Yönlendirmesine İzin Vermeyin Bazilari Gercek Bazilari Degil Korkularinizla Yüzlesin!!!

Bu Gördügünüz Hikayeler Tamamiyla Gercekdir Ve Benim Basima Gelen Bi Hikayeyi Paylasicam

Birgün Evde Televizyon İziliyordum

Üstünde Beyaz hac Kiyafeti Gİibi giyinen beyaz sakalli adamlarGördüm Bana Dogru Geliyorlardi HemeN Kacdım Annem Üst Komsudaydi
    Hemen Yukari CİKDİM BİDA iNDİGİMDE hiç kisme yokdu !!

Bu Hikayelerin Bazilari Gercekdir

By KÖpÜk Bu İsmi Daha Cok Duyacaksiniz :yuppi::yuppi::yuppi:

Edit i.k.d rep istemek yasaktır
    27 Eylül 2009
  2. Korkunc Hikayeler 18 + Cevapları

3. :agla: korktum
    27 Eylül 2009
  4. :) Kos Annenin Yanına Hadi KOS :muahaha::muahaha::muahaha:
    29 Eylül 2009
  5. öldüm dirldim gerçekmi acaba
    2 Mayıs 2011
  6. siz buna mı korkunç diyorsunuz XD yahu hiç korkmadım 14 yaşındayım biraz daha korkutucu istiyorum yokmu yaa
    5 Haziran 2011
  7. 14 yaşımdayım ve hiç tırsmadım :)) +18 yazmakla hata etmişsin :D
    20 Haziran 2011
  8. 14 yaşındayım bende korkmadım :D
    20 Haziran 2011
  9. 14 yaşındakiler heralde Korkunç hikayeleri çok seviyorlar..:D:D
    20 Haziran 2011
  10. Zaten arkadaş dalga geçmek amaçlı açmış konuyu kokacak bir şey yok.

Yada ben böyle anladım. :D
    21 Haziran 2011
  11. lan 11 yaşındayım.hiç ama hiç korkmadım.
    21 Haziran 2011
  12. Güzelmiş ama kimse korkmamış :D
    21 Haziran 2011
  13. demekki neymiş +18 falan hikayeymiş, alt yaşlardan daha çok okuyan oluyormuş.
    21 Haziran 2011
  14. valla 10 yaşındayım hiç korkmadım
    15 Nisan 2012
  15. o kadar da korkunç deil ama yinede biraz korktum
    8 Mayıs 2012
  16. Korkusuz korkaklar siziii XD
    16 Haziran 2012
  17. Bunlar gerçek mi sen kimi kandırıyosun yaratık üstüne zıplamış falan filan :hehehe:
    19 Haziran 2012
  18. Bu hikayelerin çoğu eskilerden kalma olduğu için küçükken arkadaşlarımla ezberimdeydi. Akşamları dışarı çıkıp yapacak bir şey bulamayınca korkunç hikayeler anlatıp birbirimizi korkuturduk. bizim ev küçükken 5.kattaydı. Düşünsenize korkupta yalnız başınıza asansörle çıktığınızı. Baya bi tırsıyodum. Bu konu anılarımı canlandırdı. Paylaşım için teşekkürler +rep. :)
    22 Haziran 2012
  19. 14 yaşındayım zerre kadar korkmadım
    7 Ocak 2013
  20. vay bn o dabbeyi + 18 e gerek yok bayıldım gl benide korkut haybi
    5 Mayıs 2013
  21. İğreeeeennççç.s
    11 Mayıs 2013
soru sor

Korkunc Hikayeler 18 +

Alakalı Aramalar:

1. korkunç hikayeler

,