KORKUNÇ BİR HİKAYE

İsimli konu WH 'Gereksiz Mesajlar' kategorisinde, kazma_burun üyesi tarafından 26 Temmuz 2006 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: KORKUNÇ BİR HİKAYE. kızın biri bir gün evde çok sıkılmış. 2 tane erkek arkadaşını çağırmaya karar vermiş.onları çağırmış ve onlar eve gelmiş.eve gelen misafirler... korkunç bir hikaye çok korkunç hikaye ...

1. kızın biri bir gün evde çok sıkılmış. 2 tane erkek arkadaşını çağırmaya karar vermiş.onları çağırmış ve onlar eve gelmiş.eve gelen misafirler birbirleriyle ve kızla hiç konuşmamış. kız konuşturmaya çalışmış.çay getirmiş içeri koymuş ve kapıdan gizlice arkadaşlarına baktığında arkadaşlarının gözleri kıpkırmızı olmuş tırnakları uzamış çayı tırnaklarıyla karıştırmaya başlamış.kız bu özelliklerin CİNlere ait olduğunu hatırlayınca donup kalmış.sonra zil çalmış.kız kurtulacağını düşünüp kapıyı açmış. kapıda abisi varmış abisine içeri girme içerde CİNler var demiş.abisi nerden anladın deyince-gözleri kıpkırmızıydı ve tırnakları uzundu demiş. abisi gözünü ve tırnaklarını gösterince abisininde cin olduğunu anlamışve bayılmış orda.

KIZA BİŞE OLMAMIŞ
    26 Temmuz 2006
  2. KORKUNÇ BİR HİKAYE Cevapları

3. :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: yorum yapamıcam

ama korktuğumdan değil :hehe:
    26 Temmuz 2006
  4. GARDES BU ESSAH MI :dusun:
    26 Temmuz 2006
  5. :deli: :deli: :muha:
    26 Temmuz 2006
  6. bu ne yaw, istersen bende yaz1m hemen bi tane :kotu:
    26 Temmuz 2006
  7. :muha: :muha: :muha:
    26 Temmuz 2006
  8. essahtır loo
    27 Temmuz 2006
  9. aga ben bunu daha öncede duymuştum yawwwwwwww
    27 Temmuz 2006
  10. kardeş bu çok basit bi konu biraz tecrübe kazanda ondan sonra konu aç yaa :uzgun:
    27 Temmuz 2006
  11. tecrübeyle kou açmayı nasıl bagdaştırdın :gozkırp: :dusun:
    28 Temmuz 2006
  12. annem bana dedı bole selere ınanma yalan dolan bunlar dedı ama ben korktum yawss :uzgun:
    28 Temmuz 2006
  13. kardeş o ne yaaa. altıma etcem nerdeyse. ama güzell. :ban: :wacko: :super:
    :bravo:
    28 Temmuz 2006
  14. yaaaa kardeş dediğin gerçek mi? yoksa uydurma mı? :gozkırp: :tongue:
    28 Temmuz 2006
  15. BEN DE SIZE BI CINLE BISI ANLATIMM

KIZIN BIRISI ARKADASLARIYLA CIN CAGFIRMIS WE CINE INANMIOMUS WE CIN BUNA DEMMMIS KI
    -Senınle tavla oynamaya gelıcem
    demıs kız ınanamamıs we gulmus yanen bole :hehe:
    sonra teyzesı aramıs teyzesını cok sevıomus tevzesıde mıskı canım sıkıldı gell senle tavla oynayalım demıs kız gulmıs kız teyzesıne demıskı Teyze bız arkadaslarla cın cagırdık cın dedıkı bana senle tavla oynamaya gelıcem dedi demekkı cın senmıssındıye gulmuss
    sonra kız cay suyunu koymaya gıtmıs we telefon calmıs annesı rayıomus annesı demıskı kızım teyzen trafık kazasında oldu demmıs wee kız hemen teyzesının yannına gıtmıs we hıckımse yokmus kızz delıler hatsanesıne postalamıslkarr :zuha:
    30 Temmuz 2006
  16. :dusun: :deli:
    ilgınçççççççç :muha:

arkadaşlar yakında tüm W.H. ailesi olarak uçucaz valla :deli:
    30 Temmuz 2006
  17. Hikayenin sonunda kızı direk tımarhaneye kapatıyolar dimi. :muha:

:ıslık:
    30 Temmuz 2006
  18. wişşş bu da mı essah yoksa bak walla ruyama gırıo ruyamda bıda bole seyler okumayacam korku fılmı ızlemeyecem dıye tobe edıodm yaa yapmayın :kork: :kork:
    30 Temmuz 2006
  19. yaw yalan bunlar yaa :dans:

:bye:
    30 Temmuz 2006
  20. :deli: :deli:
    seda korkma güzelim :muha:
    şaka şaka korkkk :muha:
    30 Temmuz 2006
  21. ya hafle wela kuffet eL tobe tobe :)

ya olur mu ole sey ya

ona bakarsanıs gece aynaya bakanın içine CİN min gıryomus :-)

ama ben dun gece aynaya baktım ayna catlamaya basladı yaFS :dusun: :dusun: :dusun: ama ınanmam boole selere :wacko: :wacko:

ama ılk anlatılan hıkaye gercekten cok ınandırıcı deıl :ban:
    31 Temmuz 2006
soru sor

KORKUNÇ BİR HİKAYE

Alakalı Aramalar:

1. sikilen kızlar hikaye