Kışkırtıcı Mesajlar Erkekleri Kışkırtan Hareketler

İsimli konu WH 'Yararlı Bilgiler' kategorisinde, Meryyemm üyesi tarafından 6 Ekim 2013 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Kışkırtıcı Mesajlar Erkekleri Kışkırtan Hareketler. Bu yazıda Kışkırtıcı Mesajlar Erkekleri Kışkırtan Hareketler hakkında özet bilgiler bulabilirsiniz. kışkırtıcı mesajlar ve erkekleri kışkırtan hareketler... > Mesajlar... Mesajlar ...

 1. Bu yazıda Kışkırtıcı Mesajlar Erkekleri Kışkırtan Hareketler hakkında özet bilgiler bulabilirsiniz. kışkırtıcı mesajlar ve erkekleri kışkırtan hareketler hakkında kısa özet bilgi olarak işinizi göreceğini düşünüyorum. Ansiklopedi paylaşımlarımızın devamı gelecektir. Bir teşekkür yeter arkadaşlar. :)

  erkegi kışkırtan mesajlar erkekleri kışkırtan mesajlar erkeği kışkırtan hareketler erkegi kiskirtma yollari sevgiliye kışkırtıcı mesajlar

  [​IMG]

  Erkekleri Kışkırtacak Tüyolar
  Her yerde başlatabileceğiniz küçük ve seksi oyunlarla, gün boyu aklı yalnızca sizde kalacak… Küçük oyunlarla…

  Erkekleri kışkırtmanın birçok yolu var ancak onları asıl baştan çıkaran şey, belli belirsiz imalar, küçük kaçamak dokunuşlar… Her yerde başlatabileceğiniz küçük oyunlarla, gün boyu aklı yalnızca sizde kalacak…
  Onu kışkırtın

  - Yüksek topuklu bir ayakkabı giyin ve ayağınızın teki ile diğer bacağınızı okşayın. Ama bunu farkında değilmiş gibi yapın.
  - Giydiği pantolonu belli belirsiz elleyin ve iyi durdukları kadar, kumaşının da ele güzel gelen bir dokusu olduğunu söyleyin. Sonra da gözlerine imalı bakın.
  - Göbeğinizi açıkta bırakan bir tişört giydiğinizde, üst raflardan bir şey almak için uzanabildiğiniz kadar uzanın.
  Onu kendinize çekin!

  - Konuşurken, saçınızı kenara çekerek, kafanızı yan tarafa doğru eğin. Açıkta kalan boynunuz öpülmeye hazır bir şekilde, erkeğinizin dikkatini çekecektir.
  - İşaret parmağınızı kullanarak, herkesin içinde, çaktırmadan sırtına “seni seviyorum” yazın.
  - Kalabalık bir yerde, sıkış tepiş hareket etme zorluğu içindesiniz. Madem öyle, siz de bu durumu derhal lehinize çevirin ve göğüslerinizi onun sırtına iyice yaslayarak geçin. Hatta özellikle yaptığınızı belli edin.
  Masa altından…

  - Arkadaş grubunuzla çıktığınız bir yemekte, masanın altından ayağınızla erkek arkadaşınızın bacağını okşayın ve hiçbir şey yapmıyormuş gibi konuşmanıza devam edin.
  - Tarkanın eski klibindeki gibi, bir dilim çikolatayı hatta bir tek spagettiyi bile onunla paylaşın.
  - Gözlüğünüzü çıkardıktan sonra herhangi bir yere koyacağınıza tek ucundan dudaklarınızın arasına sıkıştırıp öyle tutun.
  Masumane ama seksi

  - Evde duş alırken, sırtınızı sabunlayamadığınızı söyleyin ve masumane bir şekilde ondan sırtınızı sabunlamasını isteyin.
  - İnce askılı bir elbise giyin ve askılardan birini zaman zaman omzunuzdan düşürün ve onun gözlerinin içine muzipçe bakarak askıyı düzeltin.
  - Konuşmanıza seksi çağrıştıran kelimeler serpiştirin, örneğin çikolatalı dondurma yerken, dondurmanın çok şehvetli bir tadı olduğundan bahsedin.
  Rüyanızı anlatın!

  - Ona, geçen gece rüyanızda onunla seviştiğinizi gördüğünüzü anlatan bir e-mail gönderin.
  - Beraber evde otururken, bir iç çamaşırı kataloğuna göz gezdirin ve hangisinin sizin üzerinizde daha güzel duracağını sorun.
  - Yemek yerken parmağınıza bulaşan sosu, yavaşça ağzınıza götürün ve kışkırtıcı bir şekilde yalayın.
  Dekolteniz konuşsun!

  - Dekolte bir bluz giydiğinizde göğüslerinizin tam birleştiği yere denk gelen bir kolye takın. Gözlerini buradan alamayacaktır.
  - Alçak sesle konuşun ki, ne dediğinizi duyabilmek için size yaklaşmak zorunda kalsın.
  Kışkırtıcı mesajlar…

  - Çok önemli bir toplantının ortasındayken, cep telefonuna onu çok arzuladığınızı anlatan erotik bir mesaj gönderin. Masum ve kışkırtıcı olsun.
  - Gece eve dönerken, sokağın sonundaki merdivenlerin karanlık köşesine ya da metruk bir evin kuytu kenarına onu çekip tutkuyla öpmeye başlayın. Sokakta olmanın verdiği tedirginlik ve sizin verdiğiniz hazla kendinden geçecektir.
  function fbs_click() {u=location.href;t=document.title;window.open('http://www.facebook.com/sharer.php?u='+encodeURIComponent(u)+'&t='+encodeURIComponent(t),'sharer','toolbar=0,status=0,width=626,height=436');return false;} html .fb_share_link { padding:2px 0 0 20px; height:16px; background:url(http://b.static.ak.fbcdn.net/rsrc.php/z39E0/hash/ya8q506x.gif) no-repeat top left; }Facebook'ta Paylas
  6 Ekim 2013
  #1
 2. Kışkırtıcı Mesajlar Erkekleri Kışkırtan Hareketler Cevapları

soru sor

Kışkırtıcı Mesajlar Erkekleri Kışkırtan Hareketler