Kilo Alamıyorum! Kilo alamama problemi

İsimli konu WH 'Soru Cevap' kategorisinde, Misafir üyesi tarafından 19 Mayıs 2012 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Kilo Alamıyorum! Kilo alamama problemi. mrb benim sorunum zayıflık 24 yasında erkeğim boyum 177 kilom 55 çok zayıfım ne yaptıysam kılo alamadım çok sağlıklı çıktım bi sorunum yok vucudum da ama... kilo problemi Kilo alamıyorum ...

1. mrb benim sorunum zayıflık 24 yasında erkeğim boyum 177 kilom 55 çok zayıfım ne yaptıysam kılo alamadım çok sağlıklı çıktım bi sorunum yok vucudum da ama kilo alamıyorum bana birinin tavsiyesi badi ye gitmemi söyledi ve karbonhidrat tozu kullanmamı tavsiye etti bu şekilde kilo alabıleceğimi söledi doğrumudur bu bilgiler.beni aydınlatırsanız sevinirim tşk ler şimdiden.
    19 Mayıs 2012
  2. Kilo Alamıyorum! Kilo alamama problemi Cevapları

3. Kilo lamanyanlar için öneriler buldum. Kilo alma problemleri olanlar okusun lütfen. Kilo almak istiyorum diyenler için güzel yöntemler sunuyor.

Kilo alma, kilo alamama, kilo almak için ne yapmalıyım, kilo alma yöntemleri, nasıl kilo alınır

Kilo Alamıyorum

Genel olarak kilo vermek isteyenler daha fazladır ama kilo almak istiyorum diyenlerde sanıldığından çoktur. Bunun için değişik yöntemler mevcut.

Kilo almak, en az kilo vermek kadar çaba ister ve gerektirdiği maliyet elbette daha fazladır.
    Kilo almak için sizlere bazı kilo alma yöntemleri sıraladık. Umarım işinize yarar.

1 su bardağı soğuk süt, bir yumurta ve biraz da bal (yoksa pekmez) karıştırılıp mikserden geçirilir ve günde 1-2 defa içilir. Belki ilk zamanlar mide bulandırır ama zamanla alışılıyor. Alışamazsanız yumurtasızda olabilir.

Günde 3 ana öğün ve 2 de küçük ara öğün şart. Öğünü kaçırdım sonra telafi ederim demeyin, öğün yapamıyorsanız dahi fındık, ceviz, kuru üzüm gibi kalorisi yüksek besinleri tüketin.

Yemeklerden hemen önce ve yemek sırasında su içmeyin, içilen su tokluk hissi uyandırır ve daha az yemek yemenize sebep olur. Yemekle beraber su içmek bazı kişiler tarafından önerilse de bu yanlıştır.

Tatlılardan daha fazla kalorili olanları seçin, fıstıklı tel kadayıfı gibi.

Arada birde olsa kalorisi düşük besinlerle midenizi şişirmeyin. Her zaman yüksek kalorili besinleri tercih edin.
    Yemeklerde pilav, makarna gibi yüksek karbonhidrat ürünlerini her zaman tüketin. Bunları bol tereyağlı tercih edin.
    Hergün aynı şeyleri yemeyin. Değişiklik yaparsanız daha iştahla daha fazla yersiniz. Dolayısıyla kilo alırsınız.
    Meyve suları yüksek kalori içerir. Özel daha yüksek kalorili içeceklerde vardır. Su yerine bunları tercih edin.

Sigarayı bırakın. Hem iştahınızı azaltır, hem sağlığa zararlıdır.
    19 Mayıs 2012
soru sor

Kilo Alamıyorum! Kilo alamama problemi

Alakalı Aramalar:

1. ne yaptıysam kilo alamadım