Karın ağrısı, kasık ağrısı ve büyük abdestin siyah gelmesinin sebepleri nelerdir?

İsimli konu WH 'Soru Cevap' kategorisinde, Misafir üyesi tarafından 7 Ekim 2010 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Karın ağrısı, kasık ağrısı ve büyük abdestin siyah gelmesinin sebepleri nelerdir?. iyiakşamlar ben izmirden yazıyorum benim sorunum karın ağrısı kasık ağrısı ve büyük abdestimin siyah gelmesi bunun sebebini öğrenmek istiyordum.. Bel ağrısı ve tabalarda yanmanın sebepleri nelerdir? Mide bulantısı ve karın ağrısı sebeleri nelerdir? ...

1. iyiakşamlar ben izmirden yazıyorum benim sorunum karın ağrısı kasık ağrısı ve büyük abdestimin siyah gelmesi bunun sebebini öğrenmek istiyordum..
    7 Ekim 2010
  2. Karın ağrısı, kasık ağrısı ve büyük abdestin siyah gelmesinin sebepleri nelerdir? Cevapları

3. acaba cinsiyetinizi öğrenebilir miyiz yardımcı olabilmek açısından
    7 Ekim 2010
  4. kızsan adet döngüsünden dolayıdır koyu renkli akıntın vardır o yüzdendir kasıklarının ağrımasıda dediğim gibi sancıdır yumurta üretilirken bazı kızlar o sancıyı hissedermiş
    erkeksen bilmiyorum araştırman lazım
    22 Ekim 2010
soru sor

Karın ağrısı, kasık ağrısı ve büyük abdestin siyah gelmesinin sebepleri nelerdir?

Alakalı Aramalar:

1. buyuk abdestte siyahlık