Kadınları Sinirlendiren Sözler Kızları Sinirlendirecek Sözler

İsimli konu WH 'Sağlık' kategorisinde, YBilgiNN üyesi tarafından 15 Temmuz 2013 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Kadınları Sinirlendiren Sözler Kızları Sinirlendirecek Sözler. Bu paylaşımımda kadınları sinirlendiren sözler ve kızları sinirlendirecek sözler hakkında kısa kısa bilgiler bulabilirsiniz. Lütfen yararlandıysanız ve... Sizi en çok sinirlendiren sözler....... Kadınları Etkileyen Sözler ...

 1. Bu paylaşımımda kadınları sinirlendiren sözler ve kızları sinirlendirecek sözler hakkında kısa kısa bilgiler bulabilirsiniz. Lütfen yararlandıysanız ve Kadın Sağlığı paylaşımlarımızın devamını istiyorsanız konuya teşekkür edin. Kadınları Sinirlendiren Sözler Kızları Sinirlendirecek Sözler ile iligli olan sorularınızı ve merakınızı gidereceğini düşünüyorum.

  kızları sinirlendiren sözler kadınları sinirlendiren videolar arkadaşı sinirlendirici laflar kadınları sinirlendiren şeyler kadınları sinirlendiren

  [​IMG]

  Kadınları Sinirlendiren Detaylar
  Erkek gözüyle: kadınları sinirlendiren küçük detaylar. Dikkat! Bu yazı ilişkinizi kurtarabilir… Kadınların bazı konularda sizden çok dana hassas olduklarını biliyorsunuz. Yazımızda, bir kadını çılgına çevirecek hareketleri bulacaksınız.
  Kadınların çoğu, erkeklerin bazı sinir bozucu hareketleriyle başa çıkabiliyor. Bu davranışların başında, toplum içinde arkadaşlarıyla garip şekillerde tokalaşması veya güneş tutulması sıklığında çarşaflarını değiştirmesi geliyor. Ama bunlardan daha sinsi bazı hareketler var ki, işte onlar kadınları gerçekten çıldırtabiliyor. Hiç beklemediğiniz bir tavırla karşılaşmamak için kesinlikle yapmamanız gereken şeylerin ne olduğunu okumanızı tavsiye ediyoruz.
  Maç esnasında onu tamamen unutmak
  Söz konusu olan Avrupa Şampiyonası olsa bile, bir kadına orada değilmiş gibi davranmak affedilir bir hareket değil. Psikoterapist Profesör Doktor Tina Tessina, “Bir kadının maç esnasında unutuluyor olması, maçın ondan daha önemli olduğu izlenimini yaratır” diyor. Bunun yerine, üzgün olduğunuzu söyleyip devre arasında konuşmayı teklif edebilirsiniz. Kesin bir zaman belirlemek hem onu dışlamadığınızın bir göstergesi olur hem de geniş geniş ve içiniz rahat bir şekilde televizyonun karşısında yayılmanızı sağlar.
  Son ana kadar onunla hiç program yapmamak
  Bir plan yapmak için beklediğiniz şey kız arkadaşınızın araması mı? Tessinaya göre, eğer aynı günün gecesinde bize bir şeyler yapmayı önerirseniz, daha iyi bir program önerisi almadığınızı ve onu cepte düşündüğünüzü sanabilir. Spontan olmak bazı durumlarda çok hoş olabilir ama birkaç gün öncesinden sormak kesinlikle daha kibar ve daha rahatlatıcıdır.
  Tek kelimelik cevaplar vermek
  Kadınların tercih ettikleri iletişim şekli genelde sözlüdür. Bazen çok konuştuklarından şikayet etseniz de sinirlendiklerinde ağızlarını bıçak açmaz. When Your Perfect Partner Goes Perfectfy Wrong Mükemmel Eşiniz Harikaysa kitabının yazarı Mary Jo Fay, “Erkekler tek kelimelik cevaplar verdiğinde, kadınlar bir sorun olduğunu düşünüyor” diyor. Sizden bir yazar kadar düzgün cümleler kurmanızı veya durmadan onlarla konuşmanızı beklemiyorlar. Sadece size gününüzün nasıl geçtiğini sormaları, sizinle aralarındaki bağı kuvvetlendirmek istemelerinden kaynaklanıyor.
  Arkadaşlarını dışlamak
  Fay, “Bir kadının sizi kız arkadaşlarıyla birlikte dışarı çağırması, size ne kadar değer verdiğinin bir göstergesidir” diyor. Eğer böyle bir daveti kulak arkası eder veya sessiz kalırsanız, hayatlarındaki önemli insanları tanımayı pek umursamadığınızı düşünebilirler. Onlarla ciddi konular hakkında konuşmak zorunda değilsiniz. Sadece ilgili küçük sohbetler de yeterli olabilir. Ve eğer onları her seferinde güldürebilirseniz sizi sevecek ve onaylayacaklardır.
  15 Temmuz 2013
  #1
 2. Kadınları Sinirlendiren Sözler Kızları Sinirlendirecek Sözler Cevapları

soru sor

Kadınları Sinirlendiren Sözler Kızları Sinirlendirecek Sözler