Kabir Azabı fotosu

İsimli konu WH 'Garip Olaylar' kategorisinde, 02style üyesi tarafından 30 Haziran 2008 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Kabir Azabı fotosu. Öldükten 3 saat sonra kabirden çıkarılan cesed KABİR AZABI Fotoĝrafta Ommanın devlet hastanesinde ölen 18 yaşında gencin resmi. Gencin cesedi gömüldükten... kabir azabı Kabir Azabı ...

1. Öldükten 3 saat sonra kabirden çıkarılan cesed

KABİR AZABI
    Fotoĝrafta Ommanın devlet hastanesinde ölen 18 yaşında gencin resmi. Gencin cesedi gömüldükten sonra üç saat sonra babasının talebi üzerine kabirden geri çıkarılmıştı. Hastanede vefat eden genç aynı gün hoca tarafından yıkanmış, cenaze kılınıp defnedilmişti. Görgü tanıkların, akrabaların ve doktorların ifadelerine göre genç siyah saçlı, hiç bir yerinde kırık, dövülme veya işkence yeri olmadıĝı şekilde defnedilldiĝini ifade ediyorlar. Fakat gömüldükten üç saat sonra babası doktorların oĝlunun ölüme sebep olan dianoza şüphe eder ve oĝlunun kabirden çıkartılıp otopsi yapılmasına talep etmişti.
    Üç saat önce defnedilen genç çıkarıldıktan sonra, onu gören aile fertleri ve tüm akrabaları şok olmuşlar. Çünkü kabire koydukları genç idi, fakat üç saat sonra önlerinde yatan saçları bem-beyaz olan, sanki çok ihtiyar bir insanın cesedi idi. Saçları beyaz, bütün bedenine inanılmaz seviyede işkence ve azab vermenin izleri bulunuyordu. Ellerin, kolların ve ayakların kemikleri kırık vaziyette. Kaburga kemikleri kırık ve bedenin içeresine inanılmaz bir şiddetle basık durumdaydılar. Bütün bedeni ve yüzü yekpare bir morluk hale gelmişti. Kurtuluşu artık ummayan ve sonsuz acıya mazhar olduĝu açık gözlerinden ve kurumuş kandan gencin inanılmaz bir işkenceye tutulduĝunu gösteriyor
    Ölen gencin akrabaları İslam âlimlere yöneldiler. Onlar da durumu öĝrendikten sonra, hepsi dilbirliĝi ile Kabir azabının ibretli bir örneĝin olduĝunu ifade ettiler

[​IMG][​IMG]

alıntı...
    30 Haziran 2008
  2. Kabir Azabı fotosu Cevapları

3. kabir azabında ruh ezilecek beden deil.. tam anlamıyla saçmalık... :hayır:
    30 Haziran 2008
  4. arkadaşlar bunun açıklaması var bu ceset ormanda 3 ay durmuş amerikada ve kızılderilerce saldırıya uğramış ben bunu okumuştum
    30 Haziran 2008
  5. valla tüylerim diken diken olduuuuu
    11 Temmuz 2008
  6. Arkadaşlar Herşey Olabilir Olmayadabilir Ama Bide Diğer Gözden Bakın
    11 Temmuz 2008
  7. ıyı gusel host taaaaaaa ayagında bayan donu var bakın dantellı ve ayrıca erkeklık organı yok bu bır ustunde dantellı elbıse var bune? 2.sı her musluman ulkede kefenle gomulur
    12 Temmuz 2008
  8. Kendin__Parala bence çok haklısın ve AKINCI_73 kefenini açmış olamazlarmı
    12 Temmuz 2008
  9. çok ürpertici ben buunu başka bi yerde görmüştüm nasıl oluyo yaa:süğüü
    12 Temmuz 2008
  10. Kabir azabı ateştir. Ayrıca Bu ceset bir erkeğe ait olamaz. Cinsel organ bölgesine bakarsanız görebilirsiniz.
    12 Temmuz 2008
  11. iğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğ yaplaşım için tk
    12 Temmuz 2008
  12. bencede biraz saçma ya.
    19 Temmuz 2008
  13. saçmalık değil ruh bedenin içinde olacak.kıyamet günü tüm herkes geri dirilecek.o yüzden ruh bedenin içinde kalır.hatta cenaze yıkanırken bile ruh bedenin içindedir.islam alimleri börle söyler
    20 Temmuz 2008

14. Katılıyorum Sana [ok]
    20 Temmuz 2008
  15. ne kadar çabuk etkilenen bir toplumuumz var özellikle cin konuları ve ölümle korku filmlerini çok severim özellikle bu tür filmleri insanların korkularının üzerine gitmesi çok daha farklı bakmalarını sağlıyor korkularınızın üstüne gitmelisiniz ama farklı şekilde değil teşekkür ederim : ))
    20 Temmuz 2008
  16. erkek olduğu şüpheli ancak kabir azabı gerçek
    20 Temmuz 2008
  17. bende katılıyorum
    25 Temmuz 2008
  18. ................ne diyimm ..artıkk ......
    25 Temmuz 2008
  19. valla cok kotu yaw
    27 Temmuz 2008
  20. sacma yaaaaaaa
    27 Temmuz 2008
  21. çok krknçççç
    27 Temmuz 2008
soru sor

Kabir Azabı fotosu

Alakalı Aramalar:

1. kabir azabı çeken genç fotoğrafları

,