İşte Altay maçının bilet fiyatları

İsimli konu WH 'Galatasaray' kategorisinde, HiLaL-i TüRK üyesi tarafından 6 Ocak 2009 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: İşte Altay maçının bilet fiyatları. Altay'ın perşembe günü İzmir Atatürk Stadı'nda Galatasaray'la oynayacağı Fortis Türkiye Kupası maçının bilet fiyatları açıklandı. Siyah-beyazlı yönetim,... Denizli maçının bilet fiyatları açıklandı Erciyes Maçının Bilet Fiyatları Açıklandı ...

  1. Altay'ın perşembe günü İzmir Atatürk Stadı'nda Galatasaray'la oynayacağı Fortis Türkiye Kupası maçının bilet fiyatları açıklandı.

    Siyah-beyazlı yönetim, kale arkalarının 10, açık tribünün 30, kapalı tribün biletlerinin ise 90 liradan satılacağını bildirdi. Sahteciliği önlemek amacıyla biletler maç günü satışa sunulacak. İki kale arkası ve kapalı tribünün yarısı Altaylı taraftarlara ayrılacak. Açık tribün ile kapalının diğer yarısı ise Galatasaraylılara tahsis edilecek.
    Altay Başkanı Melih Tandoğan, siyah-beyazlı kulüp bünyesinde kurulan Ampute Futbol Takımı'nın Galatasaray sınavı öncesi gösteri maçı oynayacağını belirterek, "Sayın Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Murat Başesgioğlu, Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener ve Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim'i bu organizasyona davet ettik. Bizim için hem sportif, hem de ekonomik açıdan çok önemli bir maç olacak" dedi.
    6 Ocak 2009
    #1
  2. İşte Altay maçının bilet fiyatları Cevapları

soru sor

İşte Altay maçının bilet fiyatları