İntro Nedir? İntro Nasıl Yapılır?

İsimli konu WH 'Web Tasarım ve Hazır Kodlar' kategorisinde, patcah üyesi tarafından 29 Mart 2010 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: İntro Nedir? İntro Nasıl Yapılır?. İntro Nedir ? İntro web sitesine giriş yapıldığında açılan karşılama sayfasıdır. Örneğin bir flash olabilir bir yazı olabilir. Web tarayıcıları sizin... Ceza-İntro Ceza - İntro ...

1. İntro Nedir ?

İntro web sitesine giriş yapıldığında açılan karşılama sayfasıdır. Örneğin bir flash olabilir bir yazı olabilir.

Web tarayıcıları sizin sitenize girdiklerinde otomatik yönlenebilecekleri bir sayfa ararlar. Bu sayfalar, index.html , index.php, default.asp gibi kod sistemine göre değişebilir. Eğer sitenize intro yapmak istiyorsanız intronun içeriğinin bu sayfalarda olması gerekir.

Öncelikle index.html dosyası açalım ve içine aşağıdaki kodu yapıştıralım.

Basit Bir intro kodu yazdım :

HTML:
    <html>
    <head>
    <title> Giriş Sayfası </title>
    </head>
    </html>

<table border="0" align="center" bordercolor="black">
    <tr>
    <td height="300" align="center"><h1> Çanakkale Geçilmez...</h1></td>
    <tr>
    <td align="center"><h3><a href="anasayfa.html"> Siteye Giriş </a> </h3></td>
    </tr>
    </table>

Şimdi de anasayfa.html dosyasını oluşturalım. Sitenizin asıl içeriği anasayfa.html dosyasında olmalıdır.

İntro olayının mantığı budur, siz index.html yi daha güzel süslersiniz:)
    29 Mart 2010
  2. İntro Nedir? İntro Nasıl Yapılır? Cevapları

3. Kardeş benim forumum var vbulletinama introyu denedim denedimbi şekilde yapamadım resimli anlatım yaparmısın acaba?

--- Msn: loverproph1@hotmail.com :agla:
    26 Haziran 2010
  4. Çözüm için bir soru sormam gerekli :)

Forumunuzu bedava site dağıtan sitelerden mi açtınız yoksa kendi hostunuza vbulletin mi kurdunuz ?
    26 Haziran 2010
soru sor

İntro Nedir? İntro Nasıl Yapılır?

Alakalı Aramalar:

1. intro nedir

,
  2. intro ne demek

,
  3. intro nasıl yapılır

,
  4. intro nedir nasıl yapılır,
  5. intro yapma ne demek