İlk Gece Ne Giyilir Gerdekte Ne Giyilir

İsimli konu WH 'Evlilik Ve Cinsel Yaşam' kategorisinde, fazil_koc üyesi tarafından 7 Mayıs 2013 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: İlk Gece Ne Giyilir Gerdekte Ne Giyilir. Bu paylaşımımda ilk gece ne giyilir ve gerdekte ne giyilir hakkında kısa kısa bilgiler bulabilirsiniz. Lütfen yararlandıysanız ve Yaşam paylaşımlarımızın... nerede ne zaman ne giyilir? Dolgu Topuk Nasıl Giyilir ...

 1. Bu paylaşımımda ilk gece ne giyilir ve gerdekte ne giyilir hakkında kısa kısa bilgiler bulabilirsiniz. Lütfen yararlandıysanız ve Yaşam paylaşımlarımızın devamını istiyorsanız konuya teşekkür edin. İlk Gece Ne Giyilir Gerdekte Ne Giyilir ile iligli olan sorularınızı ve merakınızı gidereceğini düşünüyorum.

  gerdek gecesi nasil giyinilir giyilmiş iç çamaşırı gerdek gecesi ne giyilir jartiyer nasıl giyilir video giyilmiş külot

  [​IMG]

  Gerdek Gecesi İç Çamaşırı Nasıl Seçilir?  Gerdek Gecesi Büyüsü


  Gerdek gecesi şüphesiz bütün kadınlar için hayatlarının en önemli gecelerinde biridir. Ve bu gecenin kusursuz olması her kadının isteyeceği ilk şeydir.Böyle bir gecede partnerinize kusursuz ve mükkemmel görünmek için iç çamaşırı seçiminizin iyi olması gerekir.Bunun için dikkat etmeniz ve bilmeniz gereken bir kaç nokta bulunmaktadır.

  Gerdek Gecesi İç Çamaşırı Seçim Önerileri


  Evlenecek olan gelin adayları için son derece önemli olan gelinlik ve aksesuarlarının seçimi evlilik hazırlıkların da büyük bir yer alıyor. Bu özel hazırlıklar içinde dış görünüm kadar, kadında iç görünüm de çok önemli. Evliliğin olabildiğince romantik olması için gelin adaylarının birçoğu hazırlıklarını yaparken iç çamaşırlarına özel bir önem verir.

  Kendinizi iyi ve güvenli hissetmek, problemsiz bir tören yaşayabilmek için tören gecesi giyeceğiniz iç çamaşırları çok önemlidir.

  Üstelik bu özel gecede büyüleyici görünmeyi her gelin adayı arzular. Evlenirken nasıl bir iç çamaşırı giyeceğinize karar verebilmek için öncelikle gelinliğinizin modelini seçmiş olmalısınız. Seçtiğiniz gelinlik eğer sırtsız ve askısız straplez türü ise kullanacağımız iç çamaşırı modeli farklı, kapalı bir model ise kullanacağımız iç çamaşırı modeli farklı olacaktır.

  Gelinlikden Önce Alın


  İç çamaşırı mutlaka gelinliğin dikilmesi ya da satın alınmasından önce alınmalı ve gelinlik provaları mutlaka törende kullanacağınız iç çamaşırı ile yapılmalıdır. Aksi takdirde farklı bir çamaşır ile prova edilen gelinlik, tören günü asıl çamaşırınızı giydiğinizde farklı durabilir. İç çamaşırınızı seçmeden gelinlik provasına gittiğinizde gelinlik tasarımcısı önce iç çamaşırı almanızı önerecektir.

  Bu özel gecede kullanacağınız iç çamaşırları daha özenle seçilmiş olmalıdır. Basit beyaz bir sutyen ve külot ortamın ve sizin bütün büyünüzü bir anda bozabilir.

  Muhteşem Üçlüyü Tercih Edin


  Omuzları açık bir gelinlik için teddie tipi askısız jartiyerli bir body kullanmanız en uygunu olur. Tabi her zaman sutyen, külot ve jartiyerden oluşan "klasik üçlüyü" de tercih edebilirsiniz.

  Ne yazık ki hala pek çok kadın jartiyerle hayatında ilk kez evlilik günü tanışır. Bu da aslında pek tercih edilen bir şey değildir. En iyisi jartiyeri yaşamınıza normal bir giysi olarak sokmanızdır. Evlilik günü geldiğinde çok daha fazla kendinize güvenir ve her şeyi yapabilecek gibi hissedersiniz.

  Ayrıca düğün için aldığınız iç çamaşırları, gelinliğiniz gibi bir gün kullanıldıktan sonra gardıroptaki yerini almak zorunda da değil. Beyaz çorap günlük giysilerinizle pek kullanışlı olmaz ama bu çamaşırlarınızı ten rengi çoraplarla rahatlıkla giyebilirsiniz.

  İç Çamaşırı Seçimi


  Giyim tarzına bakarsanız, iç giyimin ölçüleri dış giyime göre daha önemlidir. Düşünün bir kere atletiniz çok büyük ve ipeksi bir elbise giymişsiniz. Dışarıdan bakıldığında atletinizin bozuk yapısı sizin vücudunuzun görünümünü bozar.

  Aldığınız elbise ne kadar pahalı ve kaliteli olursa olsun imajınızı zedeler. Aynı durum sutyeniniz için de geçerlidir. Göğüs ölçüleri 90-95 cm ama siz kendinize 80 beden sutyen aldınız. Göğüsleriniz bu sutyene girebilir mi, hayır girmez. Aksine taşar, böyle bir durumda ise sizin önden görünümünüz karşıdaki kişiye güzel değil itici gelecektir. Hiç hoş olmayan bir görüntü sergileyecektir.

  Unutmayın iç çamaşırınızla sizin aranızda hiç bir şey yoktur. Size böylesine yakın temas eden bir giysinin de tam üzerinize göre olması gerekir.

  İç çamaşırlarının en komplike parçası sutyenler için doğru ölçü daha da önemlidir. Ölçünüzü bildikten sonra sutyenleri denemeden de almanız mümkün olur.
  7 Mayıs 2013
  #1
 2. İlk Gece Ne Giyilir Gerdekte Ne Giyilir Cevapları

soru sor

İlk Gece Ne Giyilir Gerdekte Ne Giyilir