HZ. MUHAMMED E HAKARET

İsimli konu WH 'Genel Sohbet' kategorisinde, spawn_342 üyesi tarafından 4 Şubat 2006 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: HZ. MUHAMMED E HAKARET. ARKADAŞLAR HZ. MUHAMMED YAPILAN BU HAKARETTE SESSIZ MI KALACAGIZ. LUTFEN BU MODERINLIK İSMİ ALTINDA YAPILAN HAKARETE SESSIZ KALMIYALIM. NEDEN HACKERIM... ***bir Yilanin Hz Muhammed (sav) ' E AŞki*** Hz. Muhammed ...

1. ARKADAŞLAR HZ. MUHAMMED YAPILAN BU HAKARETTE SESSIZ MI KALACAGIZ. LUTFEN BU MODERINLIK İSMİ ALTINDA YAPILAN HAKARETE SESSIZ KALMIYALIM.

NEDEN HACKERIM DIYEN ARKADAŞLAR SITELERINI FELAN HACKLEMIYOR

4 Şubat 2006
  2. HZ. MUHAMMED E HAKARET Cevapları

3. Ewet bencede sessiz kalmamalıyız bişiler yapmamız gerekir... :s
    4 Şubat 2006
  4. BENCEDE KARDESIM SIMDI ADAMLARI GIDIP VURAMIYACAMIZA GORE AMA OLE BI FIRSAT WERSELER YAPARIM TABI AMA GERIYE INTERNET ORTAMI KALIYOR DEMII.
    BUDA HACKERLERIMIZE KALIYOR.BILSEM BI DK BILE DURMAM WALLA
    4 Şubat 2006
  5. ewet çok doğru :appl:
    4 Şubat 2006
  6. EWET YA HACLEYELIM NE GEREKIYORSA YAPALIM OLMAZ BOYLE BISEY ONLAR KIM KI HZ MUHAMMED S.A.V KARIKATURLERINI CIZECEKLER WALLAHA FILISTIN ARAPLAR AYAKTA BIZLERDEN SES SEDA CIKMIYOR
    4 Şubat 2006
  7. EVET ARKADAŞLAR SESSİZ KALMAMALIYIZ........ONLARA GEREKEN DERSİ VERMELİYİZ BUNLARDA HİÇ Mİ ALLAH KORKUSU YOK HANGİ TARİHDE GÖRÜLMÜŞ PEYGAMBERLER ÇİZİLEN KARİKATÜRLER BUNLAR BENCE İNSANDAN FARKI OLMAYAN BİRER ŞEYTANDIR....
    DANİMARKANIN SİTESİNİ SUUDİ ARABİSTANLI HACKERLAR ÇÖKERTTİ AMA BU YETMEZ BİZDE ÇÖKERTMELİYİZ.......

4 Şubat 2006
  8. Allahtan korkmayan kuldan utanmaz sıtemızde hackle ugrasan arkadaslar toplanıp karar versınler ve harekete gecsınler. Hos TR de bu yonlu harekete gecen hacker lar olmustur ama ben sıte adreslerını dahı bılmıyorum bılen varsa paylassın
    4 Şubat 2006
  9. HALKALI'DA PROTESTO GÖSTERİSİ

Yarın (Pazar günü) saat 13.30 da Halkalı Meydanı (Halkalı Merkez) bir protesto
    gösterisi düzenlenecektir. Bu konuda bütün ziyaretçilerimizden başka
    kardeşlerimizi de mail, telefon veya başka yollarla bilgilendirmelerini rica
    ediyoruz.

Protesto gösterisi için Zeynebiye Camii Derneği tarafından izin alınmıştır.
    4 Şubat 2006
  10. DUYARLI HACKERLERE TESEKKURLER
    4 Şubat 2006
  11. arkadaslar wallahi TURKIYEDE olsaydim katilirdim protesto etmeliyiz yaw haydi herkeze haber werelim
    4 Şubat 2006
  12. abi onlar kim oluyorkiya biz onların dini ne bişey söylüyormuyuz onlar niye yapıyor bi anlam weremedim yani :alala[1]:
    17 Şubat 2006
  13. ya bakın bu böyle olmuyacak biz konuşuyoruz ama ne zaman yürürlüğe girecek bu tartıştığımız konu :alala[1]:

ya arkadasım İLYAS biz onların dini ile dalga geçmiyeceğiz bize yapılan o yanlışları üzerini örteceğiz yani bu sonuçta PEYGAMBER EFENDİMİZ E ve sonuçta müslümanlara yapılan bir kötülük bide bu açıdan bak
    17 Şubat 2006
  14. ewet arkadaşlar sessiz kalmayalım :clapping:
    18 Şubat 2006
  15. EVET ARKADAŞLAR SESSİZ KALMAMAK LAZIM
    ANKARADA PROTESTO OLURSA BANA BİLDİRİRSENİZ SEVİNİRİM
    ANKARALI ARKADAŞLAR
    MAMAKTA OTURUYORUM
    HER NE ŞEKİLDE OLURSA OLSUN YÜRÜRÜZ GAVURLARIN ÜSTÜNE
    BİZİM DAVAMIZIN IŞIĞI PEYGAMBER EFENDİMİZ S.A.V ONA YAPILAN HAKARET BÜTÜN İNASANLIĞA YAPILAN HAKARET

SİTE ÇÖKERTMEYİ BİLSEM
    SABAHDAN AKŞAMA KADAR İNTERNETTEYİM BÜTÜN GAVURLARIN SİTELERİNİ HACKETLERDİM
    AMA BİLMİYORUM ARKADAŞLAR
    24 Şubat 2006
  16. arkadaşlar bende size yeni katıldım ve size katılıyorum
    heckerleyelim
    21 Mayıs 2006
  17. Yolunda savaşan hackerlerimizın Allah yardımcısı olsun.
    11 Haziran 2007
  18. ah bilsem hiç durmam hackerlerim allah belalarını versin peygambere dil uzatanların
    13 Haziran 2007
  19. 3 tane çapulcuyla uğraşamayacakmıyız yaa. herkes haddini bilecek. konuya ilgi gösteren herkesten allah razı olsun...
    14 Haziran 2007
  20. site heklemeyi bilen varsa buraya yazsın bizde öğrenelim bi site heklemek için toplu saldıralım danimarka sitelerinden birini bulup ta hekleyelim.size heklemeyi bilen biri mutlaka yazsın arkadaşlar hep beraber saldırırız sitelerine
    14 Haziran 2007
  21. O kafirlerin hakaretleri yapmasınormaldir inanmıyorlar peygamberlige kabul etmiyorlar
    peki biz TC vatandasıyız %99 musluman olan bir milletiz ankara meydanlarında buradan seriat gecemez derken o kafirlerin yapdıklarından daha kötüsünü yapdıgımızı biliyormuyuz ?
    Seriat Allahın kanunlarına verilen isimdir buradan seriat giremez derken buradan Allah giremez demekdir buda Allah'a yapılan en buyuk Hakarettir...
    14 Haziran 2007
soru sor

HZ. MUHAMMED E HAKARET