Hazır Kart Almak İstiyorum

İsimli konu WH 'Turkcell' kategorisinde, ¢σєηтяãσ üyesi tarafından 3 Ağustos 2010 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Hazır Kart Almak İstiyorum. Hazır Kart Almak İstiyorum 5 TL HEDİYELİ HAZIR KART Hem ön ödemeli bir hat almak hem de ekonomik bir başlangıç yapmak istiyorsanız, 5 TL... sorumluluĞu Almak İstİyorum Kilo almak istiyorum ! ...

1. Hazır Kart Almak İstiyorum

5 TL HEDİYELİ HAZIR KART

Hem ön ödemeli bir hat almak hem de ekonomik bir başlangıç yapmak istiyorsanız, 5 TL hediyeli Hazır Kart Tanışma Seti sizin için çok avantajlı.
    20 TL HEDİYELİ HAZIR KART
    Daha ucuz ve daha uzun başlangıçlar için 20 TL hediyeli Hazır Kart Tanışma Seti en uygun seçenek.

Tanışma Setleri'nde bulunan TL miktarı kadar bu hatla konuşabilirsiniz. Hattınızdaki hediye TL’ler bittiğinde yapmanız gereken tek şey size en yakın TİM’e gelmek. Ayrıca dijital kanallardan da TL yükleyebilirsiniz.
    Şahıslar için gerekli evraklar:

• Nüfus cüzdanı
    • Cihaz faturası
    Yabancı uyruklular için gerekli evraklar:

• Geçerlilik tarihi uygun olan pasaport belgesi
    • Cihaz faturası
    • (Latin alfabesi dışında bir alfabe ile düzenlenen pasaportlar için yeminli tercüman tarafından yapılmış ve noter tarafından onaylanmış çeviri istenir. Eğer şirket kefil ise şirketin imza sirküleri, KDV tahakkuk fişi ve yetkili kimliği gereklidir.)
    Türkiye İrtibat Büroları için gerekli evraklar:

• Yurtdışından gönderilmiş vekaletname (Yeminli tercüman tarafından tercüme edilmiş ve Türkiye'de bir kişi yetkilendirmiş olmalıdır.)
    • Şirket yetkilisinin kimliği
    Nüfus cüzdanına alternatif belgeler:

• Sürücü belgesi
    • Geçerlilik tarihi uygun olan pasaport belgesi
    • Evlilik cüzdanı
    • Eğer vekil tayin edilmiş ise, noter onaylı vekaletname ve vekilin kimliği Kurum kimlik belgesi (Türk Silahlı Kuvvetleri mensupları kurum kimlik kartı veya belgesi; kamu kurum ve kuruluşları mensupları kurum kimlik kartı veya belgesi; serbest çalışanlar için serbest meslekte bağlı olduğu oda, birlik, baro ve benzeri yerlerden alınan kimlik veya yazılı belge; Emekli Sandığı, SSK ve Bağkur sağlık karnesinin ön sayfasının fotokopisi ve benzeri).

• Hazır Kart Tanışma Setleri, konuşmaya başlayabilmeniz için ihtiyacınız olan SIM kartı içerir. Konuşmaya başlamak için Hazır Kart’ınızı telefonunuzun SIM bölümüne yerleştirin ve telefonunuzu açıp, 4 haneli PIN kodunuzu girin. Telefonunuzdan 8090’ı aradığınızda hattınız kullanıma açılacaktır.
    • Hazır Kart’ınıza TL yüklediğiniz andan itibaren, 90 gün boyunca telefonunuzdan arama yapabilir, aranabilir ve tüm Hazır Kart hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Bu 90 gün süresince tekrar TL yüklemezseniz, 90 günlük Yarı Aktif Dönem başlar. Yarı Aktif Dönem boyunca arayanlar size ulaşabilir, ancak hattınızda TL olsa dahi arama yapamazsınız.
    • Arama yapabilmek için her 90 günde bir TL yüklemeniz gerekmektedir. Bu 90 gün süresince tekrar TL yüklemezseniz, 30 günlük Son Dönem başlar. Son Dönem’de arama yapamaz ve aranamazsınız.Bu dönem içinde de TL yüklemezseniz, Hazır Kart numaranız iptal edilir ve tekrar kullanılamaz.
    • Ekonomik internet paketleri yüzde 90'a varan avantajlar sunuyor. Detaylı bilgi için tıklayın.
    • Turkcell, tarifelerinin tarihlerinde ve/veya ücretlendirmelerinde önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar..

Hazır Kart’lı olmak için ne gerekir?

Hazır Kart’lı olmak için size en yakın Turkcell İletişim Merkezleri'ne kimlik belgenizle gitmeniz yeterli. Şirketler için, şirket imza sirküleri ve yetkili kişinin kimlik belgesi ile Turkcell İletişim Merkezleri'ne başvurmak gerekmektedir. Yetkili kişinin gelemediği durumlarda, başvuru vekaletle de yapılabilir.
    Hazır Kart ile konuşmaya başlamak için ne yapmak gerekir?

Hazır Kartınızı telefonunuzun SIM bölümüne yerleştirin. Telefonunuzu açıp, dört haneli PIN kodunuzu girin. Telefonunuzdan, 8090 TL Yükleme Servisi'ni arayın. Bu arama sona erdiğinde, "Hazır Kart'ınıza … TL yüklenecektir" anonsunu duyana kadar hatta kalın. Bu anons ardından hattınız kullanıma açılacaktır.
    PIN kodu nedir?

PIN kodu, SIM karta verilen 4 haneli şifredir. Turkcell hattı ile birlikte verilen PIN kodunu daha sonra telefonunuzun menüsünden değiştirebilirsiniz. Güvenliğiniz için, değiştirdiğiniz PIN kodunuzu kimseye söylemeyin ve unutmayın. Çünkü PIN kodu 3 kez arka arkaya hatalı girildiğinde, SIM kart otomatik olarak bloke olur.
    8090 ve 8091 nedir?

8090 ve 8091, Hazır Kart'ın sesli yanıt sistemleridir. 8091'i arayarak TL yükleyebilir, 8091'i arayarak kalan TL'niz hakkında bilgi alabilirsiniz. Bu servisler 24 saat boyunca sizin hizmetinizdedir.
    Hattım kaybolduğunda numaram değişir mi?

Hayır. SIM kartınız kaybolur, çalınır veya bozulursa numaranızı değiştirmenize gerek yok. Hemen Turkcell İletişim Merkezleri'nden birine gelerek ve yedek Sim Kart'ınızı alabilirsiniz.
    3 Ağustos 2010
  2. Hazır Kart Almak İstiyorum Cevapları

soru sor

Hazır Kart Almak İstiyorum

Alakalı Aramalar:

1. hazır kart nasıl alınır

,
  2. vodafone hazır kart fiyatları

,
  3. turkcell hazır kart hat fiyatı

,
  4. en uygun hazir kart seçeneği