hayvanları canlı canlı derilerini yüzüyolar

İsimli konu WH 'Genel Sohbet' kategorisinde, dirk nowitzki üyesi tarafından 27 Haziran 2006 tarihinde yazılmıştır.

1. yaaff bikaç saniye izleyebildim sadece bu ne böyle yaa.Allah bildiği gibi yapsın hepsini.:(:kızgın:[kahretsin]
    30 Temmuz 2008
  2. ne yazık ki ewett insanlık yok oluyorrrr...
    1 Ağustos 2008
  3. valla bakamadım kapattım
    1 Ağustos 2008
  4. bi sitede gördüm ineği canlı canlı ayaklarınından kıyma makinesine weriyolardı
    1 Ağustos 2008
  5. insani duygulardan yoksun insanlar....
    5 Ağustos 2008
  6. ßu Adam eLime Gecse Yedi Sülalesini .......
    9 Ekim 2008
  7. ya bune bee en bunları keserim canlı canlıda görsünler o zmn nasıl oluyomuş hayvanları kesmek allah onları bildiği gibi yapsın...[kahretsin]:kork::ban:[kizgin]
    9 Ekim 2008
  8. yawww nooluyo dünyaya ya
    10 Ekim 2008
  9. insanmı kardesim bunlar insanmi sence:alala::alala:
    9 Nisan 2009
  10. yuh ya bu insan dan çıkmış hayvanlara ne söylesen hakkederler nese inş onlarda aynı acıyı çekerler
    9 Nisan 2009
  11. ya bu ne rezilillik ocana nasıl kıyabiliyolar benim kafam almadınasıl vuruyolar ben daha bişidemicem allah belalarını versin o kadar .
    9 Nisan 2009

12. Hiçbir dinde böyle birşey yok zaten.Birçok spritual ve laveyan satanist olan arkadaşıma bu videoyu izlettim hepsi çok sinirlendi ve üzüldü.Şahsen ben de paganist olarak bu yapılan işkenceleri şiddetle kınıyorum.Hayvanlara insanlardan çok daha fazla değer veririm, iyi olsa da kötü olsa da.Ama burada gördüğümüz kişiler insan değil doğaya zarar vermek için doğmuş pisliklerdir.Tanrıça onların eline düşen hayvanları korusun.

Bu kişileri elime verseler üç kat müç kat dinlemem geçiririm kafaya, bi kafada yerde sonra ver bakam işkenceleri ohhh...Daha önce yapmadık insan değilim köpeğe işkence eden 3 kişiyi kendi yöntemlerimle cezalandırdım, mahkemelik oldum ama ben de dava açtım ve kazandım.Böyle kişileri neden hapis cezası ile cezalandırmadıklarını merak ediyorum.
    29 Temmuz 2009
  13. Hangisi hayvan ben ayırt edemedim arkadaşlar ?
    Böyle bişeyi insan yapmaz.. Anca "hayvan" olabilen yapar. Video da görüldüğü gibi ..
    5 Ekim 2010
  14. Başlığı görünce neyle karşılaşacağımı az çok anladığım için ve bu görüntüleri seyredersem kolay kolay etkisinden çıkamayacağımdan dolayı video görüntülerini seyretmedim.Ancak insana insan dedirten vicdan,acıma,koruma,sahip çıkma vs gibi insanlık duygularının yavaş yavaş tükendiğini sanırım bilmekteyiz.Bir hayvan bir hayvana bu söz edilen işkenceyi yapsa anlam verebilirim ''belki''.Bazı insanlar acıma duygusundan yoksundur,haliyle vicdanlarıda yoktur.Tabiki yaptıkları asla yanlarına kalmaz.
    5 Ekim 2010
  15. Allah belalarını verecek.[kizgin]
    8 Şubat 2011
soru sor

hayvanları canlı canlı derilerini yüzüyolar