Hatice canlı yayında ölen eşi

İsimli konu WH 'Sinema, Tv, Tiyatro' kategorisinde, Belissima girl üyesi tarafından 16 Ağustos 2011 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Hatice canlı yayında ölen eşi. Hatice katıldığı programda ölen eşinin fotoğrafını görünce gözyaşlarına hakim olamadı. [IMG] O ANLARI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN Hatice o... Canlı Yayında canlı yayında:) ...

1. Hatice katıldığı programda ölen eşinin fotoğrafını görünce gözyaşlarına hakim olamadı.

O ANLARI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Hatice o günler için şunları söyledi;

"Herkese şunu söylemek istiyorum. Ben herkesin bir kere de olsa aşk yaşamalarını istiyorum. Ben onu Güney’de yaşadım. Onunla gözlerimi açtım onunla da kapatacağım diye düşünüyorum. Ondan sonra tabii ki hayatıma giren insanlar oldu ama hiç kimse içimdekini bilemez. Ben hala eski evimin kapısının önünde duruyorum. Komşularım diyor ki artık git. Hala onun resimlerine bakıp avunuyorum. Sadece mutlu olmak istedim. Hep sömürüldüm bu zamana kadar. Yaşadığım hiçbir şeyden pişman değilim. Gerçekten o bana Allah tarafından gönderildi. İki yıl yaşayacağı varmış. İki yıllık ömrü bana 40 yıl gibi geldi. Benim yolumu açtı. Bana şans diledi ve gitti. O benim uğur meleğimdi. " .

16 Ağustos 2011
  2. Hatice canlı yayında ölen eşi Cevapları

3. duymamıştım bak bunu
    16 Ağustos 2011
  4. artık duymuş oldun:D:D
    16 Ağustos 2011
soru sor

Hatice canlı yayında ölen eşi