Hamileler Maydanoz Yiyebilir mi

İsimli konu WH 'Kadın Hastalıkları Ve Sorunları' kategorisinde, ¦Żακκυм¦ üyesi tarafından 5 Temmuz 2011 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Hamileler Maydanoz Yiyebilir mi. Hamileler Maydanoz Yiyebilirmi Hamileler Maydanoz suyu içebilirmi, Hamilelikte Maydanoz Tüketimi Hamilelikte Maydanoz Yemek Hamileler Maydanoz... Hamileler Sakatat Yiyebilir mi Hamileler Ton Balığı Yiyebilir Mi ...

 1. Hamileler Maydanoz Yiyebilirmi

  Hamileler Maydanoz suyu içebilirmi,
  Hamilelikte Maydanoz Tüketimi
  Hamilelikte Maydanoz Yemek


  Hamileler Maydanoz Yiyebilirmi sorusuna bakın uzmanlar ne diyor?..

  Marul, domates, havuç, maydanoz ve salatalıktan oluşmuş lezzetli bir salata hem hamilelik döneminde hem de hamilelik sonrasında iyi bir besin kaynağı.
  Hergün yenen bu karışım; sizi kalp, kanser ve şeker hastalığı riskinden korur.


  Maydanoz; bir demir deposudur. Demir ise hamilelik öncesi ve sonrası vücut için en gerekli maddedir. A ve C vitamini ile kükürt, fosfos ve mangan elementleri deposu olan maydanoz sindirimi kolaylaştırıyor, böbrek taşlarını düşürüyor, görme gücünü ve anne sütünü artırıyor. Genellikle taze yenmesi önerilir. Bir tutam maydanoz, günlük C vitamini ihtiyacının çoğunu karşılar. Vücuttaki zehirli maddeleri dışarı atar. Salata hamilelik döneminde iyice yıkanmış olarak tüketilmelidir.
  5 Temmuz 2011
  #1
 2. Hamileler Maydanoz Yiyebilir mi Cevapları

soru sor

Hamileler Maydanoz Yiyebilir mi